Pravidla fóra


O dalších nadšencích se dozvíte na Interaktivní mapě heli maketářů.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 579 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 39  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Makety - Akce
PříspěvekNapsal: čtv 25.08.2016 20:41 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 31.8.2009
Příspěvky: 5078
Bydliště: Praha 6
Na fotce to vypadá pěkně, 230V je vynikající ale vidím tam domečky. Chce to dobře prověřit a domluvit, je to o parkování, někam si bezproblémově odskočit. Taková akce má své vychytávky které byly v Klenčí beze zbytku vyladěné :-).

Za rok taky může přijet o něco víc lidí a ve vzduchu nebude žádná velká pauza jako letos. Sice nemáme spalováky ( zatím - pavel123 :-) ) ale stačí třeba i jeden nenaladěný občan a je po idylce. Setkání může být taky putovní, lokací se určitě najde i víc. V podstatě by se to dalo domluvit i na Sobínce v Praze ( kde jsem letos ještě členem ) ale bylo by to o domluvě s vedením. Početná základna by musela na den oželet letiště a i když o prázdninách je provoz paradoxně slabší než mimo něj, nejsem si zcela jistý. Taky pokud by bylo ze Sobínky víc lidí byla by pozice jednodušší než opačně kdy se letiště udržuje a vzorně buduje členskou základnou. Možná by se to muselo uhradit, možná je to celé utopie :-).

To jenom že tam je vyladěné parkování, luxusní letecká plocha, příslušenství, plánovalo se 230V ( letos jsem tam ještě nebyl tak nevím aktuální stav ). V podstatě většina mimopražských by to měla tak nějak na střed ČR. Ale neprosazuji to, rád se podívám jinam a Klenčí nemělo chybičku :-). Jediný problémem bude vždy loterie s počasím, na to s dopředu daným termínem nevyzrajeme.

_________________
TREX450PROHC3SX, TREX550Spirit, TREX600B.Demon, TREX600VBarNeo, TF8G
http://relax450.rajce.idnes.cz


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Makety - Akce
PříspěvekNapsal: pát 26.08.2016 10:57 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 19.1.2012
Příspěvky: 477
Bydliště: Sobotka
Obrázky: 2
Jasně, jasně. Je to jezdeckého klubu, kde je dcera členem, vedení znám. Parkování není asi problém přímo na ploše, aby auta byla k ruce a na létání je místa dost. Domeček je tribuna pro rozhodčí, kde je 230V. Stoly na odložení maket se můžou zapůjčit od Tech. služeb města, mají skládací stoly, lavice a myslím i párty stan. Mohu poslat další foto, nebo GPS odkaz. Je to o dohodě :) .
Ještě ke Klenčí, protože jsem ani nevzdech a neplatil jsem guláš, tak se organizátorům omlouvám, bylo to supr. Luděk.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Makety - Akce
PříspěvekNapsal: pát 26.08.2016 11:10 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 6689
Bydliště: Berounsko
To je v pohode. Komplet gulas jsem objednal a platil ja. Takova alespon mala pozornost pro ucastniky.

Petr

_________________
Bell 206, Mi-8, nejaka letadla, Jeti DS-16


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Makety - Akce
PříspěvekNapsal: pát 26.08.2016 11:49 
Mazák
Mazák

Registrován: 8.9.2012
Příspěvky: 682
Podle mě je výborný nápad udělat akci putovní... je určitě hodně krásných míst, kde se nechá s maketami vrtulníků lítat.
Osobně se v pohodě obejdu i bez zázemí, tj. bez 230V, tekoucí vody apod. Organizačně se to nechá zvládnout, pokud se předem rozdělí role... např. někdo doveze kanystry vody, jiný plynový vařič popř. gril apod. Akce by se ale v tom případě musela udělat s přihl. listinou, aby bylo opravdu jasné, kolik lidí přijede... jinak je to potom dost sázka do loterie.
Každopádně se moc těším na další setkání, kdybych začal čmuchat nějaké pěkné místo v okolí Plzně, tak dám vědět... rád se klidně budu částečně na organizaci podílet :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Makety - Akce
PříspěvekNapsal: pát 26.08.2016 11:50 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 19.1.2012
Příspěvky: 477
Bydliště: Sobotka
Obrázky: 2
Tak mockrát děkuji a jestli Ti chutnali utopenci, tak ty byli ode mne. :) Ahoj


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Makety - Akce
PříspěvekNapsal: pát 26.08.2016 12:41 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 6689
Bydliště: Berounsko
Zazemi neni nezbytne ale prijemne. Co si budeme povidat. Jsem samozrejme pro takovouto akci opakovat kazdy rok. A rad se zapojim do organizace.
Pokud by byl zajem, neni asi problem ji usporadat v Karizku (tam kde se dela Mikado day). Je to precijenom trochu blize ke stredu republiky nez Klenci. Zazemi tam je pekne.
Pokud by ale nekdo vedel o miste nekde mezi Prahou a Brnem, bylo by to super. Treba by to nebylo tak daleko pro lidi z Moravy a treba by nas potom bylo i vic. Klenci bylo hodne z ruky pro mnoho lidi.
Pro me osobne je hodne dulezite znat termin co nejdrive. Musim v praci odevzdat plan dovolene do konce ledna. Co tam napisu, to uz potom velmi tezko zmenim.

Petr

_________________
Bell 206, Mi-8, nejaka letadla, Jeti DS-16


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Makety - Akce
PříspěvekNapsal: pát 26.08.2016 19:14 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 31.8.2009
Příspěvky: 5078
Bydliště: Praha 6
Dodatečně děkuji za pohoštění Petrovi i Luďkovi, z akce jsem byl tak mimo že mne to nenapadlo bezprostředně v Klenčí ! :-)
Je to určitě na pravidelná setkání, o tom žádná. Dlohodoběji stanovený termín sice nese určité riziko s počasím ale dává šanci více lidem to naplánovat v rámci rodinného programu. V létě je šance spíš na to tropiko než zimu a bouřky.

_________________
TREX450PROHC3SX, TREX550Spirit, TREX600B.Demon, TREX600VBarNeo, TF8G
http://relax450.rajce.idnes.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Makety - Akce
PříspěvekNapsal: ned 28.08.2016 20:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2008
Příspěvky: 1959
Bydliště: Kralupy n.vlt
Obrázky: 0
Nechystá se někdo náhodou jet na drakiádu na Mělnické letiště Jelenice 1.10.2016? Já pravděpodobně ano.Není to heli akce ale prostor na předvedení čehokoliv prý je.Dětské publikum bude vděčné za zpestření.Asi nemá cenu jezdit zdaleka.Já to mám kousek.

_________________
https://www.youtube.com/user/dagxcz/videos
http://dagx.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Makety - Akce
PříspěvekNapsal: ned 28.08.2016 22:28 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 6689
Bydliště: Berounsko
Uz jsem zpatky v cernozemi. Takze zase pristi rok. :wink:
Petr

_________________
Bell 206, Mi-8, nejaka letadla, Jeti DS-16


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Makety - Akce
PříspěvekNapsal: pon 29.08.2016 7:53 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 18.1.2012
Příspěvky: 1212
Bydliště: Praha
Zdravím,
koukám, co a jak bylo v Klenčí a mrzí mě, že jsem tam nebyl, vypadá to úžasně :( bylo by to ale zrovna ten den dost omezující pro zbytek rodiny, tak jsem to vzdal. Ani bych neměl s čím lítat, tak snad příští rok to vyjde :)

A do té doby nejspíš přehodnotím použití benzínové mechaniky v maketě a nebudu obtěžovat kraválem :D

P.

_________________
Benzín.heli vl. konstrukce, mot. G290RC, Spirit; heli 120 vl.konstr.; hk250(MD500); Sniper, Spirit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Makety - Akce
PříspěvekNapsal: pon 29.08.2016 9:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.7.2015
Příspěvky: 801
Vrátil jsem se z dovolené (která byla nakonec fajn), kvůli které jsem chyběl. Tak prohlížím alespoň fotky a videa. Byla to vydařená akce a doufám, že se příští rok budu moct účastnit. Je moc skvělý, že jsme schopni se domluvit a sejít, tak ať nám to vydrží!

_________________
Westland Wessex
Bell 47G Sioux
Futaba T-10CG


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Makety - Akce
PříspěvekNapsal: pon 21.11.2016 11:03 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 6689
Bydliště: Berounsko
Umel bych asi bezproblemove dohodnout maketarske poletani v Karizku (AMG Myto). Zazemi tam je a je to vyrazne blize stredu republiky nez Klenci.
Jedna se o letiste kde se dela Mikado Day.
Pokud by byl zajem, dohodnete termin, dejte navrhy kdy by se to hodilo nejvetsimu poctu lidi. Ja za sebe ted nemohu rict kdy a jestli vubec.

_________________
Bell 206, Mi-8, nejaka letadla, Jeti DS-16


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Makety - Akce
PříspěvekNapsal: pon 21.11.2016 12:24 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 18.1.2012
Příspěvky: 1212
Bydliště: Praha
Petře,
Kařízek by mi vyhovoval daleko víc, ale myslím, že zrovna Tvoje účast je dost podstatná, tak doufám, že Ti to vyjde, jinak by to nebylo ono :wink:
Pavel

_________________
Benzín.heli vl. konstrukce, mot. G290RC, Spirit; heli 120 vl.konstr.; hk250(MD500); Sniper, Spirit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Makety - Akce
PříspěvekNapsal: pon 21.11.2016 14:07 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 6689
Bydliště: Berounsko
Moje ucast neni podstatna nikde. Nevim proc by mela byt.
Zatim je dost casu, tak se mate sanci dohodnout na terminu. Ja nabizim zarizeni Karizku. Je treba to tam zacatkem jara sesynchronizovat s dalsimi akcemi.

Petr

_________________
Bell 206, Mi-8, nejaka letadla, Jeti DS-16


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Makety - Akce
PříspěvekNapsal: úte 22.11.2016 9:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.7.2010
Příspěvky: 5680
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
Tvoje účast podstatná není, to máš pravdu :lol: ..... ale bude o jednoho ukecanýho míň a to je velká škoda :cry:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 579 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 39  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz