Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 127 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: skládací spaní do auta
PříspěvekNapsal: pát 23.09.2016 1:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2008
Příspěvky: 12765
Bydliště: praha 5
Toman píše:
Žádna lahoda to není, ale jde to, a taky mi v hlavě vrtá, jak to udělat, abych mohl být víc natažen :)


hodně se to pohodlí spaní zpříjemní obyčejnou nafukovací lehátkovou matrací na koupání a přez ní třeba už jen karimatka, ta nafukovačka je vyfouknutá bezkonkurenčně skladná a v kombinaci s nafukovacím ventilátorem to není ani opruz ji foukat---a hlavně vyfukovat--vymačkávat vzduch, stačí zapojit na ventilátoru odsávání a z madrace je bleskurychle zase vysátá placka, na matrace mám 12voltový vysavač, na Raft--gumový rybníkářský člun výkonnější na 220v--nafoukáno komplet všechny komory asi dřív, než za 5 minut.

jinak co se týče délky na spaní--já měřím asi 176--možná něco víc a mozek mi nebere, jak muže někdo vyrobit origo karavan, kam se ani já prcek v pohodě nenatáhnu, aniž bych se po opření nohama o skřín netlačil hlavou na zadní polici, pokud nevyndám zadní polstrování--2metrovej chlap by se tam nenatáhnul ani po tom vyndání zadních opěrek

Příloha:
P1170320.JPG
P1170320.JPG
[ 97.67 KiB | Zobrazeno 3271 krát ]



Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: skládací spaní do auta
PříspěvekNapsal: pon 26.09.2016 0:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.7.2010
Příspěvky: 1024
Bydliště: Pivín, okr. Prostějov
Jak řikám, kdo zná Fábky, ví, že minimálně v první řadě je schodek, z kufur na sklopené sedačky, to jsem krásně vyřešil kusem starší matrace :)
Jen deka změkčí hranu opěradla :)
Jen tedka budu dumat, jak to zkusit natáhnout, nějáký ty centimetry na to natažení těla by bodly :) Uvidíme :)
Jako sám člověk by se vyspal super, a to uhlopříčně :)
Ale ve dvou, výška cca 182 a 170, je to prostě, noo a ráno, jak se člověk opře a natáhne nohy :D nepopsatelný pocit :D :D
Nad nějákou nafukovačkou jsem přemýšlel, ale zase nevím, jak na tom budeme bojovat dva :)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: skládací spaní do auta
PříspěvekNapsal: pon 26.09.2016 1:20 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.8.2012
Příspěvky: 230
Bydliště: Zlaté Hory
Nafukovačka je úplně v pohodě. My ji máme 125*180*15 a dva dospělí a jeden začínající puberťák se na ní vychrápeme do rúžova :D . Je fakt ,že jsme " čahouni " :lol: Já mám 175 , moje 151 a ten pubertální chroust asi 130 cm .

_________________
bylo Pluto,Admirál,Mars II,T9X, Toro...MX-20Hott,FuncubXL,Solius,Twinstar,L-13Blaník 2700mm,Samurai


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: skládací spaní do auta
PříspěvekNapsal: pon 26.09.2016 4:35 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
kajman111 píše:
Nafukovačka je úplně v pohodě. ...

Ale ne ta plovací ale spací :-)
Zkusil jsem tu plovací a je to děs - měkké, nestabilní, jak vodní postel. Pak jsem koupil v Tesco v akci nafukovací dvojlůžko a to je o něčem jiném - tužší materiál, jinak uspořádané komory. Jen musím vymyslet jak ho ve Fabii (kombi) nafouknout/podržet tak aby se vměstnalo rovné mezi podběhy a neudělalo žlab pro jednoho... :?
Jinak ten schod je šílený, nepomůže ani tlustá deka ani starý tlustokožný spacák (cca 1978-1980); vím o řadě aut kde prostě není, konstruktérům Fabky se to docela nezadařilo :roll:

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: skládací spaní do auta
PříspěvekNapsal: pon 26.09.2016 4:51 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.8.2012
Příspěvky: 230
Bydliště: Zlaté Hory
To jyrry ~ Jj, musí to být spací. Z jedné strany nějaký plast ( údajně jakýsi vynil, nebo jak se to píše) a z druhé cosi co hodně vzdáleně připomíná semiš. Koupené v cz, v obyč e-shopu za 500 Kč plus nožní pumpa za 250 Kč. Takže žádná tragédie a po vyfouknutí to zabere místo jak obyč.spacák.

_________________
bylo Pluto,Admirál,Mars II,T9X, Toro...MX-20Hott,FuncubXL,Solius,Twinstar,L-13Blaník 2700mm,Samurai


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: skládací spaní do auta
PříspěvekNapsal: pon 26.09.2016 11:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.2010
Příspěvky: 1102
Bydliště: PN - SK
jyryy: na ten schod z kufra pomoze dvojita podlaha. Skus bud vyrobit, alebo adaptovat nejaku z octavky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: skládací spaní do auta
PříspěvekNapsal: pon 26.09.2016 11:16 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
Momentálně se (mlžně ale přece) rýsuje právě ta Octávka ... :|

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: skládací spaní do auta
PříspěvekNapsal: pon 26.09.2016 15:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.11.2005
Příspěvky: 5337
Obrázky: 0
Bacha na nosnost. Mám to v Supu a jestli je to na nějakých 70kg? Možná ani to ne. (ale třeba je to v OCT1 něco jiného).

_________________
http://ar1.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: skládací spaní do auta
PříspěvekNapsal: pon 26.09.2016 19:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.2010
Příspěvky: 1102
Bydliště: PN - SK
oficialne to ma nizku nosnost, v skutocnosti viaceri hovoria, ze dvaja dospeli sa na tom dokazu vyspat ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: skládací spaní do auta
PříspěvekNapsal: úte 27.09.2016 22:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.7.2010
Příspěvky: 1024
Bydliště: Pivín, okr. Prostějov
Vidím, že nejsem sám, kdo bojuje ve Fábii a ještě k tomu ze schodečkem :)
Jak řikám, ten jsem relativně vyřešil, kusem matrace :)
Bud starší nebo koupit někde levně matračku, cca 7-9 cm tlouštka, vyříznout a šup tam :)
pokrýt ještě dekou nebo i dvě, skrz ostrou hranu opěradla a je to super :)

Nafukovačka dobrý, ale mám obavu, že 180 cm do auta prostě nedám :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: skládací spaní do auta
PříspěvekNapsal: čtv 29.09.2016 22:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.9.2006
Příspěvky: 1128
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Obrázky: 2
Toman píše:
Zatím teda testováno asi 6 nocí v tomhle roce a ve dvou lidech :)
Žádna lahoda to není, ale jde to, a taky mi v hlavě vrtá, jak to udělat, abych mohl být víc natažen :)

A zkousel jsi otevrit kastlik pred spolujezdcem? To by kousek mista pridalo:-) Pokud ovsem neni velikosti jako u Roomstera:-)
Odesláno z mého GT-S5300 a podpis odstraním 2

_________________
Chybama se člověk učí..hmm asi jsem jeden z nejvzdělanějších lidí...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: skládací spaní do auta
PříspěvekNapsal: sob 12.08.2017 21:30 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2008
Příspěvky: 12765
Bydliště: praha 5
tak pozvolna lehce tunim, na estetickou stránku moc nekoukám už z duvodu, že moje Zafira opravdu mele z posledního, takže veškerý tuning je tvořen především ekonomickoučelně z toho, co dum dá.

telka v autě k nezaplacení, když celý den chčije, fakt dobrý společník.

stříška před autem taky super, když celý den chčije a chce se chcát i mě, opět super.

Příloha:
IMG_0058.JPG
IMG_0058.JPG
[ 94.4 KiB | Zobrazeno 2588 krát ]



Příloha:
IMG_0059.JPG
IMG_0059.JPG
[ 107.64 KiB | Zobrazeno 2588 krát ]



Příloha:
IMG_0060.JPG
IMG_0060.JPG
[ 94.26 KiB | Zobrazeno 2588 krát ]



Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: skládací spaní do auta
PříspěvekNapsal: sob 12.08.2017 22:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2011
Příspěvky: 3156
Bydliště: Praha Letňany
No když už se mluvíá o tunění auta na spaní, tak ten borec z videa si to docela vymakal :-)

https://www.youtube.com/watch?v=aCV_AqQ7zqs

_________________
Wind Dragon slow 2,4 GHz byl první...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: skládací spaní do auta
PříspěvekNapsal: sob 12.08.2017 23:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2008
Příspěvky: 12765
Bydliště: praha 5
kope píše:
No když už se mluvíá o tunění auta na spaní, tak ten borec z videa si to docela vymakal :-)

https://www.youtube.com/watch?v=aCV_AqQ7zqs


ono to občas vypadá, že je něco super--když je venku slunečno , neprší a moc nefouká, pak když ale fouká, co má velikou plochu, rádo uletí, když prší, co má velikou plochu, často se ukáže, že z té plochy --střechy se vytvoří vana---to na tom videu je právě tento případ--zbytečně veliká střecha pouze pro sluneční bezvětrný den.

jsem pánský krejčí, v pohodě bych si mohl ušít ze šustáku před to auto stan--šustákovinu tady na to mám v roli, zrovna tak nekonečný zip, ale ono to nemá smysl, každá neučelná ptákovina navíc zabírá místo.

je ale pravda, že je asi rozdíl kdo a na co to plánuje, já už jezdím spíš sám--prší jeden den, to ještě dám, ale pokud ukazuje radar déšt i na další dny, tak balim, muset ale zmáknout dovču s rodinou, at se děje, co se děje, asi bych ten panelák před to auto nakonec opravdu ušil :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: skládací spaní do auta
PříspěvekNapsal: sob 12.08.2017 23:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2008
Příspěvky: 12765
Bydliště: praha 5
kope píše:
No když už se mluvíá o tunění auta na spaní, tak ten borec z videa si to docela vymakal :-)

https://www.youtube.com/watch?v=aCV_AqQ7zqs


ono to občas vypadá, že je něco super--když je venku slunečno , neprší a moc nefouká, pak když ale fouká, co má velikou plochu, rádo uletí, když prší, co má velikou plochu, často se ukáže, že z té plochy --střechy se vytvoří vana---to na tom videu je právě tento případ--zbytečně veliká střecha pouze pro sluneční bezvětrný den.

jsem pánský krejčí, v pohodě bych si mohl ušít ze šustáku před to auto stan--šustákovinu tady na to mám v roli, zrovna tak nekonečný zip, ale ono to nemá smysl, každá neučelná ptákovina navíc zabírá místo.

je ale pravda, že je asi rozdíl kdo a na co to plánuje, já už jezdím spíš sám--prší jeden den, to ještě dám, ale pokud ukazuje radar déšt i na další dny, tak balim, muset ale zmáknout dovču s rodinou, at se děje, co se děje, asi bych ten panelák před to auto nakonec opravdu ušil :lol:

v každém případě oobydlovatelný auto, ačkoli jako milovník stanování a zvlášt za deště, kdy to bubnování do plachtoviny stanu si užívám, co by absolutní stereo, spaní v autě je fakt bomba na jistotu v jakýchkoli sračkách.
PS :no a samozřejmě další podstatné pozitivum kolenovrta--v kempech lpím na poplatcích na tom, že nemám karavan, ale ani nemám stan, pouze osoba a auto :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 127 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot], masa a 44 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz