Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1153 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 77  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 07.11.2017 21:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2014
Příspěvky: 1500
Bydliště: Mikulov na Moravě
Obrázky: 6
Naložit mu na krk kameru si moc netroufám mám už jen kamery velikosti a váhy Mobiuse.
Kdysi jsem měl takovou tu malou klíčenku tu by možná uvezl, ale ten obraz z ní byl děs :roll: .
No a takhle si Piňda poletoval dnes.


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

_________________
Nahoru to půjde ... dolů musí.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
PříspěvekNapsal: ned 12.11.2017 19:33 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 15.9.2017
Příspěvky: 161
Bydliště: Psáry
Ahoj, také jsem zatoužil po miniletadélku. Foxe jsem zavrhl, protože se mě zdá, že je na něm málo materiálu. Bolt zase z našich obchodů vymizel. Nevíte jestli je to na vždy nebo to je pouze přechodný stav?

_________________
Jirka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 12.11.2017 20:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2014
Příspěvky: 1500
Bydliště: Mikulov na Moravě
Obrázky: 6
jirka525 píše:
Ahoj, také jsem zatoužil po miniletadélku. Foxe jsem zavrhl, protože se mě zdá, že je na něm málo materiálu. Bolt zase z našich obchodů vymizel. Nevíte jestli je to na vždy nebo to je pouze přechodný stav?

Ahoj Jirko, původní Bolt se dá v par shopech koupit za cca 300,-Kč.
Doporučuji tento shop je to to stejné letadlo jen pod jiným názvem a za necelé 2 stovky. Já od nich bral všechny do 2 dnů to máš doma :D
http://www.rc-modely-outlet.cz/cz/detai ... ucujeme-1/

_________________
Nahoru to půjde ... dolů musí.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 13.11.2017 6:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2014
Příspěvky: 1500
Bydliště: Mikulov na Moravě
Obrázky: 6
jirka525 píše:
Ahoj, také jsem zatoužil po miniletadélku. Foxe jsem zavrhl, protože se mě zdá, že je na něm málo materiálu. Bolt zase z našich obchodů vymizel. Nevíte jestli je to na vždy nebo to je pouze přechodný stav?

Ještě k tomu Foxu ... já bych jej nezatracoval :D má sice menší trup kde bojuješ s každým milimetrem místa, ale proti těm dalším dvěma modelům, úplně jinak vypadá. Je tvarově skoro stejný jako originál, takže vypadá lépe na zemi i ve vzduchu :D . I na letové vlastnosti je více podobný svému vzoru je mnohem živější a obratnější. S Boltem uděláš looping a hned ti jde do vývrtky, za to Fox je krouží úplně parádně :D . Bolt i ten druhý model s ocasem do V mají křídla na způsob Easy .... něco ... star, glider atd. :lol: :lol: :lol: , zatímco co Fox má šípeček "a la plnokrevný větroň" :D

_________________
Nahoru to půjde ... dolů musí.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 13.11.2017 8:52 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 15.9.2017
Příspěvky: 161
Bydliště: Psáry
No já ještě váhám. Ale když sčítám plusy a mínusy, tak mě vychází trochu lépe ten Bolt. Já sice tuším, že na motorizaci takovéhoto letadélka nebudu potřebovat nějak extra vybavenou dílnu, doufám, že vystačím s nožem a lepidlem. Ale i tak, se mě zdá, že Bolt bude pro mě schůdnější.

_________________
Jirka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 13.11.2017 13:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.1.2009
Příspěvky: 803
Bydliště: okr. Blansko
Obrázky: 0
http://www.modelobchod.cz/cz-detail-131 ... stav_menu=
Taky bych měl zálusk na foxe, a při hledání jsem narazil na ARF verzi od Pelikána.
Jak létá ? Nevíte někdo ?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 13.11.2017 13:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2014
Příspěvky: 1500
Bydliště: Mikulov na Moravě
Obrázky: 6
HLA píše:
http://www.modelobchod.cz/cz-detail-1316333-fox-800-epp-arf.html?nastav_menu=
Taky bych měl zálusk na foxe, a při hledání jsem narazil na ARF verzi od Pelikána.
Jak létá ? Nevíte někdo ?

Ten lítá úlně suprově akorát je už větší má rozpětí 800mm a není to to pravé samo - domo pro radost udělat něco z něčeho co mělo úplně jiný původní záměr :lol: . Ale na druhou stranu Je to bez práce a vymýšlení komplet osazené a v té slevě za 1100,-Kč tě to příjde skoro na stejné peníze ...... Jak jsem psal akorát to už není ta skutečná radost ( aspoň pro mne) :D


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

_________________
Nahoru to půjde ... dolů musí.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 13.11.2017 15:14 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.2.2012
Příspěvky: 1248
Tak vám všem moc děkuji,už jsem se taky "nakazil" a nějakého takového mrňouse nutně potřebuji.V Hangáru 2 mají zajímavou novinku Hot Chilli 600 mm.Je plně osazen,takže dražší,ale vypadá zajímavě.Chlapi,jak tito minivětroně lítají bez motoru,plachtí alespoň trošku,nebo bez motoru prostě neletí?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 13.11.2017 15:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2014
Příspěvky: 1500
Bydliště: Mikulov na Moravě
Obrázky: 6
Jardátor píše:
Tak vám všem moc děkuji,už jsem se taky "nakazil" a nějakého takového mrňouse nutně potřebuji.V Hangáru 2 mají zajímavou novinku Hot Chilli 600 mm.Je plně osazen,takže dražší,ale vypadá zajímavě.Chlapi,jak tito minivětroně lítají bez motoru,plachtí alespoň trošku,nebo bez motoru prostě neletí?

Já mám oba 2 kolem 100gr a to už je dost těžké, takže u mne se o plachtění nedá mluvit ani náhodou :lol: :lol: :lol:

_________________
Nahoru to půjde ... dolů musí.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 13.11.2017 16:23 
Mazák
Mazák

Registrován: 15.8.2011
Příspěvky: 1591
Bydliště: Náchod-nedaleko
pepinozbrna píše:
Já mám oba 2 kolem 100gr a to už je dost těžké, takže u mne se o plachtění nedá mluvit ani náhodou :lol: :lol: :lol:


Hele zkus jim trochu naložit, alespoň 50gramů a schválně jak se změní letové vlastnosti a tvůj pocit z pilotáže.
Taky jsem se honil za každým gramem aby to moc nevážilo a pak mě napadlo ho naložit a byl jsem překvapený!

_________________
Létám jak umím, ale hlavně pro radost z toho co dělám...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 13.11.2017 16:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2014
Příspěvky: 1500
Bydliště: Mikulov na Moravě
Obrázky: 6
REX píše:

Hele zkus jim trochu naložit, alespoň 50gramů a schválně jak se změní letové vlastnosti a tvůj pocit z pilotáže.
Taky jsem se honil za každým gramem aby to moc nevážilo a pak mě napadlo ho naložit a byl jsem překvapený!

Rexy díky za tip udělám tedy pokus kamera Mobius má cca 57 g tak mu ji zkusím posadit na hřbet ... jen co vykoukne kousek sluníčka :D

_________________
Nahoru to půjde ... dolů musí.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 13.11.2017 20:35 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
Jardátor píše:
... jak tito minivětroně lítají bez motoru,plachtí alespoň trošku,nebo bez motoru prostě neletí?

Mám Foxe 69g (když je bez motoru) a v hale pokud ho vyhodím pod strop (6m), nakloužu jeden okruh. Na svahu to bude super, až najdu nějaký nezarostlý; ty co pamatuju kde jsme létávali (skoro 40 roků zpátky), tam je všude děsné křoví a stromy :?

Jardátor píše:
... Hot Chilli 600 mm.Je plně osazen,takže dražší,ale vypadá zajímavě....

https://eshop.reichard.cz/hot-chilli-epp-hazedlo.html

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 13.11.2017 23:17 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 15.9.2017
Příspěvky: 161
Bydliště: Psáry
Začínám přemýšlet o vybavení malého Bolta a zjistil jsem že nemám doma žádný šikovný motor. Pepino i Jyrry použili 5g motor. Nechce se mě to objednávat v nějaké Tramtárii a čekat na to měsíc. Nechá se něco podobného sehnat i u nás? Zatím nejlehčí, co jsem objevil je 14.5 g https://www.peckamodel.cz/produkt/rc-modely-a-prislusenstvi/elektromotory-a-prislusenstvi/brushless-stridave-elektromotory/pro-letadla/foxy-g2-stridavy-motor-c2202-2300.
Díky

_________________
Jirka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 14.11.2017 0:45 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
Holandsko není až tak Tramtárie a do týdne to obvykle je doma - https://hobbyking.com/en_us/hextronik-5 ... 000kv.html

Nebo pak 10g u překupníka - http://www.rc-modelar.cz/elektromotory- ... v-10g.html

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 14.11.2017 9:16 
Mazák
Mazák

Registrován: 15.8.2011
Příspěvky: 1591
Bydliště: Náchod-nedaleko
jirka525 píše:
Začínám přemýšlet o vybavení malého Bolta a zjistil jsem že nemám doma žádný šikovný motor. Pepino i Jyrry použili 5g motor. Nechce se mě to objednávat v nějaké Tramtárii a čekat na to měsíc. Nechá se něco podobného sehnat i u nás? Zatím nejlehčí, co jsem objevil je 14.5 g https://www.peckamodel.cz/produkt/rc-modely-a-prislusenstvi/elektromotory-a-prislusenstvi/brushless-stridave-elektromotory/pro-letadla/foxy-g2-stridavy-motor-c2202-2300.
Díky


Já v něm lítal toto: https://www.horejsi.cz/Pages/DetailProd ... cislo=1441
Na 3S a vrtulí GWS 4,5x4 raketa ;)))

_________________
Létám jak umím, ale hlavně pro radost z toho co dělám...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1153 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 77  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz