Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1790 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 120  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: úte 26.12.2017 9:50 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.11.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Ledec nad Sazavou
Cau pani.Prosim vas pri jakych teplotach letate?Tady u nas jsou -2 a sviti slunicko.Tak bych sel rad do vzduchu.A hlavne po dlouhe dobe nefuni.Diky za odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: úte 26.12.2017 11:58 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 11.11.2017
Příspěvky: 156
Zdravim
Ted prave sem byl zaletat. Pocasi pod mrakem,teplota +2.
Jinak si myslim,ze elektronice a baterii by nemelo vadit do -3 , max -5. Ale samozrejme by mel byt model i baterie predehrite z domu.
Jina otazka je,ze plasty na modelu mohou byt pri minusovych teplotach nachylnejsi na popraskani...a vime ze phantom 3 trpi sam o sobe na stresove prasklinky kolem motoru,tak je otazka jak dal muze prispet minusova teplota na toto praskani plastu..
Ja osobne ale obcas litam i do -5 , kdyz chci natocit neco na horach pri vylete,ale je to spis max deset letu v techto teplotach za sezonu. A prasklinky mam zatim asi ctyri.. Jinak stari phantomu bude ted v unoru rok. Takze na druhou stranu to nemuzu pricist asi zrovna minusovym teplotam... Takze at si kazdy udela obrazek sam.. :lol: :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: úte 26.12.2017 17:58 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 26.12.2017
Příspěvky: 27
Zdravím. Chci se zeptat jaké máte zkušenosti s fcc módem na F3S.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: stř 27.12.2017 13:02 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 11.11.2017
Příspěvky: 156
na co presne se ptas v fcc modu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: stř 27.12.2017 16:50 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 26.12.2017
Příspěvky: 27
Zajímá mě, jaké má kdo dosahy v FCC módu. A pak mě zajímá, jestli je zjistitelny. Vím že to není norma pro Evropu a že by v Evropě neměla být provozována.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: stř 27.12.2017 18:41 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 11.11.2017
Příspěvky: 156
No ja mam klasiku evropu,ale mam phantom 3 advanced,dosah do 2km stabilne,pak zalezi na okoli. Ty mas standart?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: stř 27.12.2017 18:46 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 11.11.2017
Příspěvky: 156
Na p3s jsem videl nekde na youtube ze dosah v evropskem rezimu je standartne okolo 300 metru,po uvedeni do fcc se zmenil na prumerne 1km. Ale nechci delat chytryho,nemam,takze neni osobni zkusenost,jen co jsem videl na youtube. :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: čtv 28.12.2017 6:10 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 26.12.2017
Příspěvky: 27
Mám Standard a právě jsem si změnil režim dle návodu na youtube a musím potvrdit, že dosah do dalky jsem měl 1200m a do výšky 420m. Takže paráda. Teda jen do doby až mě někdo zjistí, že narušuji nějaké zákony.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: čtv 28.12.2017 8:40 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 11.11.2017
Příspěvky: 156
Nerekl bych,ze timhle zrovna nejak porusujes zakony.
Mnohem horsi je,kdyz nekdo leta bezohledne,nad pozemky jinych,kde ty jine i nataci apod... To je spis problem,kvuli kteremu se zprisnuji uz tak prisna evropska pravidla a je potreba se nad tim zamyslet,aby kvuli bezohlednym pilotum dronu,kteri letaji nad velkou skupinou lidi,nebo dokonce ohrozuji svym letanim ostatni,tak aby nedochazelo kvuli temto bezohlednym pilotum dal k zprisnovani pravidel.
Jinak to,ze si prodouzis delku letu,neni snad nic strasneho,kor kdyz uvazime,kolik p3s stoji a mel by letat jen 300m daleko. :cry:
Ale na zaver pozor:melo by se letat vzdy na dohled a do vysky max 300m,je potreba dodrzovat nejaka rozumna pravidla a nechovat se jako prase. :!:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: čtv 28.12.2017 8:52 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 26.12.2017
Příspěvky: 27
Samozřejmě jsem to testoval nad volným prostranstvím. Bál bych se s tím létat nad obydlenou oblasti , nebo nad skupinou lidi. Ale máš pravdu, že základních 300 metru je nic moc. Na druhou stránku při těch 1200 metrech jsem měl o dron celkem strach. Pouhým okem videt nebyl a fpv na mobilu při slunci také nic moc. Mám Phantoma od ježíška, tak nerad bych o něj hned přišel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: čtv 28.12.2017 9:17 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 11.11.2017
Příspěvky: 156
Hlavne dodrzovat rozumna pravidla. Jinak dron je to super a zabava jeste lepsi.. :P
Kamera je v 2,7 k u p3s?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: čtv 28.12.2017 9:24 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 26.12.2017
Příspěvky: 27
Jj je a musím říct, že i full Hd je v celku dobrý, ale překvapila mě ta datová náročnost. Asi deseti minutové video ma 1,5 Gb dat. A to jsem natáčel jen ve FHD. A pak je tu ještě jedna taková vada na kráse a tou je jen 25 FPS při rozlišení FHD a 2,7 K. Jinak jsem spokojený.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: čtv 28.12.2017 9:34 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 11.11.2017
Příspěvky: 156
Myslim ze pro bezne nataceni je to plne dostacujici... :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: čtv 28.12.2017 18:48 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 25.11.2009
Příspěvky: 431
Bydliště: Trnava, SR
Zdravim,
tiez som lietal s P3Adv pri minusovych teplotach a v pohode... o popraskanych drziakoch
motorov na P3 som pocul a nastastie nemam ani jednu prasklinku.
Raz, ked som lietal pri minusovych teplotach a bol vo vzduchu taky opar (nie hmla), tak po cca. 5 minutach letu som na vsetkych vrtulkach mal cca. 1mm namrazu - lad po celej dlzke vrtule... stastie ze som nelietal dlhsie....pretoze som sa dozvedel, ze este dlhsie letiet a siel by som k zemi... niekolko
pripadov a naslednej havarie sa uz takto stalo.
Takze fakt treba lietat s rozumom a vzdy rozmyslat treba a nie sa spravat ako hovado. :!:
Tak pani, pozor na minusove teploty a naslednu tvorbu skrupiny - ladu na vrtulach... :oops:
R

_________________
H8mini+TX06,Leader160HM,Leader130HM,Leader125HM,ThunderTigerXXT,HydrotekF1+SKY-HD01,Taranis X9D+


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI - Phantom 3
PříspěvekNapsal: čtv 28.12.2017 19:20 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 11.11.2017
Příspěvky: 156
Presne tak,na to velky pozor,i pri mirne nad nulou muze byt ve vysce minus a mlha zpusobi to,ze nabezne hrany vrtuli namrznou a dron pak nekontrovatelne padne jako hruska. :?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1790 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 120  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz