Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob 14.04.2018 21:11 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2014
Příspěvky: 1573
Bydliště: Letovice,ČR
Tak trochu pro zasmání i poučení.
Tak si vesele dobrušuju ze špalku balsy konec výtokových trysek a stalo se mi toto.
Abych to vše nějak spasoval, nacpal jsem do nachystanýho trupu EDFko a nohavice výstupu. Poměřil jsem, vyndal nohavice a špalek. Přibrousil co bylo třeba a jal se kontrolovat napasování. Jak sem vzal nohavice, uvolnil jsem trup na stole a jelikož zůstal EDFkem nahoře, zvrtl se a šel k zemi ( naštěstí bez větších škod). No a tady se to stalo. Přes gumovej filtr na hubě, kvůli balsovýmu prachu, se začal linout vodopád těch nejsprostších nadávek ( ani jsem netušil, jakou mám zásobu :lol: :oops: ). Po chvíli otevřela dveře dílny manželka, co se stalo. Slyšela to až do patra přes ty zavřený dveře a puštěnou ( potichu) hudbu. Takže to musel bejt docela slušnej výkon :mrgreen: . Nakonec jsem už jen nesměle špitnul, že mám otevřený okno.
Takže asi tolik a pozor na hlasitý nadávání :lol: :lol: :lol: .

_________________
Co napíšu je jen můj názor, který nikomu nevnucuju.


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: ned 15.04.2018 0:04 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7404
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
Lépe odpustit párů řevem (třeba i s patřičně pestrým slovníkem) než inzultovat první vešedší osobu.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: ned 15.04.2018 19:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.12.2003
Příspěvky: 910
Bydliště: stud. zbys.
když pomůže nadavani tak jeto v pořádku , jen manželka malem umira jestli sis třeba neuříz ruku či jsi něco nezkazil bo to zas bude stat peněz :lol:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 16.04.2018 17:56 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10752
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Ono o tom naslouchání je to těžké... Nedávno mi psal robot od Google, že ve vláknu viewtopic.php?f=18&t=16011 propaguje web "pomůcky pro dospělé".

Když jsem vlákno zahodil mimo dohled, přeci jen je skoro 10let staré, tak si robot stěžoval, že na stránce není žádný obsah. Text "vlákno smazáno" se nezdál dost obsažný.

Nakonec jsem "pánská ochranná pomůcka" nahradil slovem "SEPARACE", tak jak je vidět teď a už je robot spokojen.

Než se to vyřešilo (cca týden, cykly kontrol nejsou nic moc), tak se zobrazovala cca 1/2 reklam a poklesli příjmy z prokliků a zobrazení.

Neberte to jako nějaké stěžování, ale spíš jako popis situace, která panuje.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 16.04.2018 18:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9091
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
V Anglii se nekoupíš "černou kávu", ale politicky korektní "kávu bez mléka". Teď jsem slyšel (zdůrazňuju, že jen slyšel), že jakási poslankyně v Evropském parlamentu si měla stěžovat, že náš slavný krteček "je černej" (asi to zvíře nikdy neviděla v reálu). V dobách, kdy jsme ještě mohli mluvit, jak nám zobák narostl, jsme na letišti měli také vlastní terminologii, tak řidič traktoru (co tahal lana) přijel k navijáku a řval na navijákaře "Hele, na dvojce uděláš malou interrupci!". Tatínek opodál stojící rodinky vytřeštil oči, maminka opovržlivě vyloudila "no tssss! děti, jdem pryč!"
Jednalo se přitom o nácvik přerušení tahu v malé výšce s přistáním před sebe. Nic zvláštního!
Jinak i nadávat se musí umět.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 16.04.2018 19:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.8.2009
Příspěvky: 1499
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 85
Už se pomalu blížíme k tomuhle opatření, dávám tomu +- 5. let :(



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

_________________
http://darthhokro.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 16.04.2018 19:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.12.2003
Příspěvky: 910
Bydliště: stud. zbys.
Tak tak zakaže rum zruší cukrovary pivovary a budem muset nadávat spisovně latinsky!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 16.04.2018 19:55 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
DAF píše:
Teď jsem slyšel (zdůrazňuju, že jen slyšel), že jakási poslankyně v Evropském parlamentu si měla stěžovat, že náš slavný krteček "je černej" (asi to zvíře nikdy neviděla v reálu).


Tak přesně o tom byl jeden smyšlený satirický článek testující na jakou kravinu jsou lidi schopni skočit v případě, že se stěžuje na EU. A skočili...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 16.04.2018 20:05 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2014
Příspěvky: 1573
Bydliště: Letovice,ČR
No, asi takto. O žádnej morální kredit jsem nepřišel ( i když mě takto nadávat ) dlouho neslyšela.
Nepřišel ani žádnej eurodebilobyrokrat.
Vlastně jsem to myslel jako vtipnou vložku života. Ale budiž.

_________________
Co napíšu je jen můj názor, který nikomu nevnucuju.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 16.04.2018 20:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9091
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Na rozdíl od těch"skokanů" jsem předeslal a navíc zdůraznil, že se jedná o "zaručeně pravou neověřenou zprávu rádia Jerevan". Ale to s tím kafem jsem fakt četl. Ale vzhledem k prosazování absolutní politické a náboženské korektnosti (viz odstranění křížku Reálu Madrid a na řeckých domech), bych se tomu nedivil. Jinak článek jakési české miss, nebo modelky (nevím přesně), která to táhne s finským fotbalistou, hrajícím v Dánsku. Ten absolutně nechápal naše pojetí Velikonoc, pomlázky a šlehání, považoval to za jistou formu násilí na ženách a bránil se vyšlehání té své po česku.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz