Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1491 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 100  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob 14.07.2018 19:18 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 18.5.2018
Příspěvky: 68
Bydliště: Kousek od Prahé
dratek píše:
Můj dnešní zážitek s lítání-kdo z vás si mohl zalétat s více mistrem světa MARTINEM ŠONKOU???


S více než mistrem světa to musí být fakt zážitek :D . Promiň, ale tohle mi fakt nedalo...


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: sob 14.07.2018 19:28 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 8.8.2017
Příspěvky: 996
Bydliště: JABLONECKO
Nic se Drakulo neomlouvej ,já jsem už zvyklý na to že spousty lidí nehodnotí lidsky obsah zdělení ale spíš si libuje v profesionálním udělování lekcí z mluvnice a pravopisu jazyka českého,fakt nic se neděje můj zážitek mi to nemůže pokazit i kdyby mě kdokoliv napsal že jsem třeba magor, jo nikdo nejsme dokonalý.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 14.07.2018 20:13 
Mazák
Mazák

Registrován: 15.8.2011
Příspěvky: 1591
Bydliště: Náchod-nedaleko
dratek píše:
Ba Rexi, Pepinozbrna je bývalí špion od NASA 8) a ten o tom ví nejvíc a má pravdu že už jsou vyřazeny z provozu :( a proto jsem si to vyrobil doma na koleně bez plánku jen podle obrázku a doufám že po mě hned nepůjde URNA :oops: Jestli tě to trochu zajíma tak ti to popíšu,je to primitivní kousek ostatně jako moje všechny poletuchy ale hlavně že zabaví.


Napiš mi k tomu nějaké údaje váhu rozpětí, jaký motor, baterky, vrtule... Jen pro zajímavost abych porovnal s něčím co mám taky

_________________
Létám jak umím, ale hlavně pro radost z toho co dělám...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 15.07.2018 8:57 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 8.8.2017
Příspěvky: 996
Bydliště: JABLONECKO
Tak REXI rozpětí 620mm,délka 820mm,výška320mm,komplet váha 780g,EDF 64mm motor neznámý,régl40A,serva 2x SG90,BATERIE 4S 1000mAh,materiál EPP 10 a 8mm,lepeno tavnou pistolí,doba výroby do 4h.Budu rád když se pochlubíš svými projekty,jako moje další inspirace,jinak původní foto před pochroumáním čumáku je ve vlákně EDF/TURBÍNY-MIRAGE 2000 DEPRON


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 15.07.2018 9:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10494
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Drátek, na tom videu to vypadá, žes s raketoplánem asi 2 x proletěl těma stromama vlevo. :lol: Opravdu?


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: ned 15.07.2018 10:11 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 8.8.2017
Příspěvky: 996
Bydliště: JABLONECKO
Abych pravdu řekl chtěl bych to už konečně taky umět posadit to na nůž a proletět stromy.... 8O :lol: ale takhle jsem je jen tak lehce očichával ale netrefil,pohled klame :roll:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 15.07.2018 15:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2014
Příspěvky: 1500
Bydliště: Mikulov na Moravě
Obrázky: 6
Chystal jsem se na odjezd na letiště a nade mnou rámus hořáku,.... ještě že nosím foťáček :lol:

Letecké předpisy jsou kruté, já abych se bál létat s kouskem omotorovaného poliše nad polem.
Tady pan "Pilot" je asi hodně za hranou,......

No ale na druhou stranu to dokáže jen málokdo.
Příloha:
Kolaž Balon.jpg
Kolaž Balon.jpg
[ 37.56 KiB | Zobrazeno 2186 krát ]


_________________
Nahoru to půjde ... dolů musí.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 17.07.2018 19:05 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
Dneska jsem zaklouzal a zaházel minivětrůňka z Lidlu. Dost to foukalo a tak došlo ke cti to modré motorizované házedlo:
Příloha:
svah_lidl_09.jpg
svah_lidl_09.jpg
[ 137.39 KiB | Zobrazeno 2060 krát ]


Foukalo to tak 5-6, v nárazech do 8m/s a to už není ta pohoda; ne že by se to nedalo ale prostě to už nějak není ono, dokazovat si že i v tom větru ty bublinky uřídím :mrgreen:

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 26.07.2018 20:10 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 8.8.2017
Příspěvky: 996
Bydliště: JABLONECKO


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz Trochu zábavy s kterou jsem si ale nevěděl rady a nevím co je špatně....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 26.07.2018 20:15 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 8.8.2017
Příspěvky: 996
Bydliště: JABLONECKO


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz Tady už je to trochu klidnější zálet zas nového kousku ale ani tady se mi problémy nevyhnuly,částečně vinou poruchy a částečně vinou pilota ale potěšující je že to opět letí......takže další růžový puntík


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 26.07.2018 20:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2014
Příspěvky: 1500
Bydliště: Mikulov na Moravě
Obrázky: 6
Teda Drátku to je zajímavá konverze Lídlu :D skoro P38 :lol:

_________________
Nahoru to půjde ... dolů musí.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 26.07.2018 22:15 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 8.8.2017
Příspěvky: 996
Bydliště: JABLONECKO
No pepino možná zajimavá je 8O ale nestíhám to ovládat :cry: a to je dost podstatná věc,chystal jsem se na nějakého akrobata ale myslím že tohle mi dá dost zabrat než se to naučím zkrotit :roll:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 27.07.2018 21:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9109
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
I když na dnešní odpoledne předpovídali rosničkáři docela větrno a chvíli o vypadalo, že bude i chcát, nakonec se to celkem vybralo, až na ten vítr, a s učedníkem jsme vyrazili do luftu. Kluk se naučil doceka slušně přistávat, z čehož jsme měli radost všichni tři (i jeho otec). Na mě zbyla také chvilka, abych si také skočil, takže dnes pohoda!

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 27.07.2018 22:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10494
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Dneska jsem vyrazil v 8 ráno na letiště prohnat benzínovou Extru. Ten vzduch byl ňákej divnej, motor vůbec netáhl, figury co jindy bez problémů sotva utáhl. Na asfaltu bylo vedro jako sviňa a před desátou začaly fučet takový nárazy, že jsem to zabalil a jel se chladit domů.
Zítra má foukat celej den málo, zato kolmo na plochu...


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: sob 28.07.2018 22:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2011
Příspěvky: 3156
Bydliště: Praha Letňany
Tak jsem dneska konečně zalétnul na 2. pokus Tabloida. Trochu jsem se bál pohonu - Axi 2826/10 s vrtulí 15x10 a dvojčlánkem. Ten motor je totiž podle výrobce určený na 3-4S LiPol, tak jsem se bál, jestli model vůbec poletí. Letěl a jak! Zvedl se z dráhy skoro až moc prudce, až jsem se bál, že ztratí rychlost a spadnu na pádovku. Ve vzduchu pak je naprosto klidný, stačí létat na půl plynu a krásně pomalu maketově se hrne vzduchem. Není to samozřejmě žádný akrobat i když looping nebo souvrat udělá. Ale jak je klidný ve vzduchu, tak je trochu "janek" při pojíždění při startu. Asi je to úzkým podvozkem, ale na travnaté dráze má pořád tendenci někam uhýbat. A díky "krabicoidnímu" trupu s docela velkou boční plochou nemá rád boční vítr. V závěru lítání dnes foukalo nepravidelně tak do 3m/s max, což není moc, ale směr větru se docela měnil a hlavně při přistání to model už i celkem snášelo. To jsou dva důvody, proč uvažuju o vyměně přijímače za přijímač se stabilizací. Mám ho v jiné polomaketě z WW I a ta při startu jede rovně jak kdyby byla na provázku.

_________________
Wind Dragon slow 2,4 GHz byl první...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1491 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 100  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz