Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Diatone Tyrant
PříspěvekNapsal: pát 29.06.2018 8:53 
Mazák
Mazák

Registrován: 30.8.2011
Příspěvky: 5331
Bydliště: Plzeň, CZ
Obrázky: 0
Udelal jsem vlakno at neplevelime Kyryla

Tome, mas nejaky odhad kolik realne da to PCBcko ? Chci tam dat emaxy ktere si dovedou sosnout k 50A (pocitam s lehci vrtuli takze 40-45 na max coz asi nebude moc casto protoze tah je pak cca 6kg :-D )

Premejslim jestli by fakt nebylo lepsi z toho original PC sundat vsechny soucasti a nechat ho tam jen jako vypln. Mam trochu obavu ze kdyz se vynda tak to snizi pevnost ramu.

_________________
coptery@FrSky X9E, 3.4m Go-3,EPP Spartan,SkySurfX8,SE.5,MPX Extra 300s@Jeti DC-16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Diatone Tyrant
PříspěvekNapsal: pát 29.06.2018 9:12 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6022
Bydliště: Praha ČR
Zaprvé je rozdíl mezi starým a novým Tyrantem - já mám starý a neumím posoudit změny u nového ( https://hobbyking.com/en_us/tyrant-s-215-framekit.html ). Určitě má lepší BECy, ale další změny už neposoudím, může být lepší i dimenzováním...
Tolik k "definici podmínek" a teď k tomu "starému" - mě přijde to PCB adekvátní tak na klasické 2205/kV2300 s 4s pro regly 20, maximálně 30A (teď si sám nejsem jistý, jestli tam mám 20 nebo 30A, spíš 20A, nesedím u toho). Tohle přežívá celkem dobře, námitky mám spíš proti zmíněným problémům s rušením, ne výkonu. Ale opravdu nemám pocit, že by to PCB bylo dělané na 4x40A, to už mi přijde rizikové.

Ad výplň - neřekl bych, že PCB má velký pevnostní význam, víceméně tam přece volně leží (na izolační vložce).

Jinak to ale moc nechci rozvádět, já momentálně nejvíc létám s Darkside 200 a Tyrant je trochu odložený, jeho určité "oživení" je spíš ve fázi úvah. Pokud se rozhodnu jít tímto směrem, tak se pak s výsledkem pochlubím, je ale dost možné, že si pořídím jiný rám a Tyranta prodám, fakt zatím nevím...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diatone Tyrant
PříspěvekNapsal: pát 29.06.2018 10:01 
Mazák
Mazák

Registrován: 30.8.2011
Příspěvky: 5331
Bydliště: Plzeň, CZ
Obrázky: 0
jo, mam taky staryho. Ja to plato asi zkusim vyrvat a uvidime :-D

_________________
coptery@FrSky X9E, 3.4m Go-3,EPP Spartan,SkySurfX8,SE.5,MPX Extra 300s@Jeti DC-16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diatone Tyrant
PříspěvekNapsal: stř 08.08.2018 9:23 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6022
Bydliště: Praha ČR
Tak na okraj, už mám ten remake skoro hotový. Vyhodil jsem PDB, osadil moderní desku Kakute F4, která má v sobě PDB, proudový senzor, OSD, celkem silný 5V BEC atd.
Vypadá to docela hezky - uvolnilo se spoustu místa a Tyrant se zpřehlednil.
Navíc jsem si vytiskl nový držák/bumper na HS1177 kameru - ten se mi osvědčil už dřív, ale teď ho místo ABS mám z FLEXu.

O víkendu se docela těším na test - je lepší nová deska, dal jsem i lepší regly, to je bonus, ale navíc se opravdu zapojení docela "kultivovalo".


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz