Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 127 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: čtv 09.08.2018 13:10 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 9.3.2013
Příspěvky: 468
Bydliště: Blansko
kup XK K110....hodne odolnej strojek a je to super na litani....vysilacku nastavis lehce,vse je prehledne a hlavne ma tu funkci ze muzes prepnout na 4CH nebo na 6CH nebo litat i akro.....je to super strojek


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: čtv 09.08.2018 15:31 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 27.9.2009
Příspěvky: 22
Bydliště: Ostrava,Vyskovice
Obrázky: 0
Blog: Zobrazit blog (2)
Je to dost male a nestabilni.Melo by to byt taky vyvazene na hmotnost.Baterka,ocasni rotor atd.Podivej na YTub na kod z8XuHDMIrT0.Trosku divoke ale na nauceni dobre.Uz jsem vse prodal.
Nez jsem vse odladil trvalo to dlouho..i presto ty vestavene orig.gyra....nejdou nastavit jak by jsi chtel a kvalita nic moc.Na devu se to ridit da,jen zisk.U walkery vysoka citlivos se rovnala trepajici se ocas,a mala obcas se to protocilo pri zaberu motoru.
Na devu se da sladit pridavajici plyn //mix//.pridavaji se i vychylky na kanalech.Mel jsem to na ocasu a cyklice.
Az to vse das dohromady pak .....to prodas :)

_________________
Walkera :
120D02s
Hiko
Okto MK
Kvadro MK ,


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: pát 10.08.2018 8:11 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.8.2018
Příspěvky: 5
Problém sem už vyřešil baterky v haji podbite, a navic sem prisel na to ze se nepatrne uvolnil motor a nezapadal poradne pastorek do prevodoveho kola. Tedka uz to lita celekm dobre ;) spis da se.to ukocirovat lip nez na zacatku :-D

_________________
začátečník - hk 450 -


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: pát 10.08.2018 8:22 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.8.2018
Příspěvky: 5
Problém sem už vyřešil baterky v haji podbite, a navic sem prisel na to ze se nepatrne uvolnil motor a nezapadal poradne pastorek do prevodoveho kola. Tedka uz to lita celekm dobre ;) spis da se.to ukocirovat lip nez na zacatku :-D

_________________
začátečník - hk 450 -


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: pon 11.02.2019 14:50 
Mazák
Mazák

Registrován: 25.12.2007
Příspěvky: 611
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Kolegové, pro potěchu ve dnech, kdy se nedá lítat na letišti, jsem si pořídil tento vrtulníček z druhé ruky. První problém je, že jsem ho dostal bez návodu a z toho, co jsem vygooglovat nejsem moc chytrý... jsem totiž jen pilot letadel a k řízení používám "opravdovou" RC spoupravu. K vrtulníčku jsem dostal vysílač DEVO 7. Pro potřeby mého vrtulníkového poletování (žádná 3D akrobacie, jen rádoby "maketové" poletování alá koaxiální vrtulníček) je toto rádio asi zbytečně složité.
Proto prosím, zda-li by se tu našla dobrá duše, která by mi řekla, jak mám nastavit toto rádio pro mé potřeby "začátečnického létání". Zjistil jsem, že je tam plno parametrů v menu SYSTEM a pak FUNCTION, které jdou různě nastavit.
Druhou možností je s někým vyměnit toto DEVO 7 za DEVO 6, které je asi jednodušší a pro mé potřeby asi naprosto dostačující.
Vrtulníček samotný mám nastaven v módu "biginer", zbytek je, jak jsem dostal...
Nějak to poletuje, ale mám představu, že to bude stabilní jako můj domácí koaxiálek s gyrem, ale toto bude provozovatelné i venku na zahradě i pro potěchu vnoučat...
Děkuji předem za pomoc!


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: ned 24.11.2019 9:11 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 3699
Bydliště: Řečkovice
Obrázky: 0
Walkera CP 3Dmicro asi tak hodný jak koaxy nebude.
Jinak jak na DEVO7 je tu: viewtopic.php?f=38&t=51220
(pozdě, ale přece :) )

_________________
(šroubovák | kleště | měřák | pájka | drátky | poletuchy | 24ch volantovka)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: ned 24.11.2019 13:50 
Mazák
Mazák

Registrován: 25.12.2007
Příspěvky: 611
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Díky! Zatím pořád leží v krabici...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 127 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz