Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Přijímač s variem FrSky G-RX8
PříspěvekNapsal: úte 22.05.2018 20:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.3.2012
Příspěvky: 4017
Bydliště: SK
Obrázky: 6
eco píše:
Je to od emotors.Podle návodu má zelená blikat, červená svítit.Mě svítí obě.

http://rc-cz.cz/cs/tx-modul-x-serie-tel ... modul.html

Jaká tam je verze netuším, předpokládal bych že to pojede, je to od jednoho prodejce.


Tak to tam môžu byť kludne rôzne verzie soft. Pokiaľ nemáš STK linker (alebo podobne) tak to nemáš ako overiť, resp. prehrať soft. Aké máš rádio?

_________________
FrSky Tandem X20


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Přijímač s variem FrSky G-RX8
PříspěvekNapsal: sob 26.05.2018 21:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2007
Příspěvky: 732
Bydliště: Ostrava
Ahoj, potřeboval bych poradit, pořád se mi nedaří rozchodit XJT modul namontovaný v Multiplex rádiu.
Rádiem to nejspíš nebude, mám vyvedený PPM a plus s mínusem do modulu. Pároval jsem přijímač G-RX8 a pak ještě RX8R, oba po napárování svítili zeleně, telemetrie (na displeji FSD) ukazuje RSSI a napětí na RX, nicméně serva nechodí. Už nevím co s tím :(

Že by byly oba RX vadné se mi nezdá, navíc by se nezorazovaly data na tom displeji, pokud by nekomunikoval RX s modulem?

Půjčil jsem si modul DFT a RX V8FR-II, to funguje normálně v tom MPX rádiu.

Poradí někdo co může být špatně?
Případně někdo v okolí Ostravy s rádiem kde pasuje XJT modul pro vyzkoušení a vyloučení chyby v rádiu?

Děkuji za pomoc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přijímač s variem FrSky G-RX8
PříspěvekNapsal: pon 06.08.2018 21:26 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 6.11.2015
Příspěvky: 59
Bydliště: Kolín
Zdravím pánové, namontoval jsem tento přijímač do větroně a nešel mi 7ch. v manuálu jsem našel že je zapnutý SBUS a tudíš jdou jen 1-6ch . Přepnul jsem to a vše začalo chodit jak má. Jen to vario je nějaké divné, strašně se rozjíždí. Po připojení napájení začne jít do mínusu skončilo to na -571m po resetu ve vysílači do jede jednou nahoru, jednou dolů. Takže vário je v modelu nepoužitelné. Klasické samostatné vario se rozjede sem tam o 1-2m. Kde může být chyba, vadný chip nebo FW.

edit. psal jsem do RC Studia a je to nejspíš vadný čip.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přijímač s variem FrSky G-RX8
PříspěvekNapsal: pát 24.08.2018 12:57 
Mazák
Mazák

Registrován: 23.6.2014
Příspěvky: 875
Bydliště: Žďár n. S., ČR
Dnes jsem napípal bazarového FunRaye do G-RX8.
Po autodetekci čidel mi nechodily hodnoty z varia. Zavolal jsem před chvíli p. Urbánkovi, který mi ochotně poradil toto:
Podle několika divných položek v seznamu telemetrických čidel by to mohlo být buďto starou verzí OpenTX. nebo vypnutým variem. Naštěstí to byla druhá možnost - stačí za provozu podržet na přijímači cca 5 sekund bind-tlačítko a vario se vypne nebo naopak zapne.
Asi se vario vypnulo vypnout při bindování, když jsem tlačítko držel zbytečně dlouho.

_________________
Laguna, Daidalos, MiniCorado, F3K Edge, Fox 2300, Funtic II, Dingo, F4U Corsair, Bf 109H, Skipper...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přijímač s variem FrSky G-RX8
PříspěvekNapsal: úte 09.10.2018 13:39 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 3.11.2010
Příspěvky: 68
Ahojky, já vím, že to sem nepatří, ale...
pokud se bude někdo zbavovat samostatného vária s tím lepším rozlišením, měl bych zájem :-)
Díky
P.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz