Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 170 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 31.12.2018 21:45 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 18.8.2011
Příspěvky: 450
Blog: Zobrazit blog (1)
Přeji této akci, protože je ojedinělá, odvážná a snad i perspektivní, úspěch neboť to může společně s obdobnými podpůrnými akcemi, třeba již i v roce 2019, povzbudit zájem o aviatiku u nás. Zatím stagnuje. Hračky to nezachrání.
J.Lněnička


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: pát 04.01.2019 16:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.3.2005
Příspěvky: 855
Bydliště: Vinohradská 48 Praha 2 ČR
Tak a jeto, víc místa není. Bohužel některé firmy jsme museli pro již nedostatek místa odmítnout.


Přílohy:
7.jpg
7.jpg
[ 109.78 KiB | Zobrazeno 4562 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 06.01.2019 18:14 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 7.3.2010
Příspěvky: 399
Bydliště: Praha
eaglesfly píše:
Zdravím všechny.
jen chci oznámit, že firma HV-Tech se výstavy nezúčastní. Boxy 10-11 jsou volné.
S pozdravem.
Vlastimil Hecl



tak to je škoda, zrovna na Váš stánek jsem se těšil, a myslím že bude hodně chybět :-(


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 07.01.2019 8:55 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 7.10.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Nová Paka
RCModely píše:
Bohužel některé firmy jsme museli pro již nedostatek místa odmítnout.


To je škoda! :(
Jinak si pamatuju i další firmy, které kdysi byly na takovéto akci (např. ve veletržním paláci) a stále fungují. ;-) Držím palce, ať se podaří a příště ve větším! :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: sob 26.01.2019 20:03 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.10.2005
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha 4
Já se osobně moc těším, ale dvě věci mi vysloveně přijdou škoda.
1) Nikde žádná reklama,nikde se o tom nemluví, nepíše.
I přesto,že vím, že se něco takového koná, tak jsem to skoro nedokázal dohledat... do Googlu jsempsal všechno možné, ale trvalo mi, než jsem dohledal v historii prohlížeče zmínku tady na Fóru.

Když to nebude mít reklamu, tak tam nikdo nepřijde...

Před týdnem jsem se bavil s kamarády modeláři a nikdo neměl ani tušení, že se něco chystá...
Nevím, kolik kde stojí reklama, ale zatím je to téměř perfektně utajená akce. Minimálně na úvodní straně RC Manie by mohl být nějaký banner...

2) přijde mi opravdu škoda, že je místo limitované.
I kdyby měli ostatní zástupci nějaké velmi jednoduché místo, tak by stálo za to je tam mít...
Věřím, že množství vystavovatelů bude přímo úměrné spokojenosti návštěvníků.. Co třeba nějaké "ostrůvky" v koridorech?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 28.01.2019 9:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.3.2005
Příspěvky: 855
Bydliště: Vinohradská 48 Praha 2 ČR
jarda17 píše:
Já se osobně moc těším, ale dvě věci mi vysloveně přijdou škoda.
1) Nikde žádná reklama,nikde se o tom nemluví, nepíše.
I přesto,že vím, že se něco takového koná, tak jsem to skoro nedokázal dohledat... do Googlu jsempsal všechno možné, ale trvalo mi, než jsem dohledal v historii prohlížeče zmínku tady na Fóru.

Když to nebude mít reklamu, tak tam nikdo nepřijde...

Před týdnem jsem se bavil s kamarády modeláři a nikdo neměl ani tušení, že se něco chystá...
Nevím, kolik kde stojí reklama, ale zatím je to téměř perfektně utajená akce. Minimálně na úvodní straně RC Manie by mohl být nějaký banner...

2) přijde mi opravdu škoda, že je místo limitované.
I kdyby měli ostatní zástupci nějaké velmi jednoduché místo, tak by stálo za to je tam mít...
Věřím, že množství vystavovatelů bude přímo úměrné spokojenosti návštěvníků.. Co třeba nějaké "ostrůvky" v koridorech?


1) Reklama: bylo vytištěno tisíce letáčků, které byly umístěny do kamenných obchodů, reklama je na FB RC Modely a na stejném místě proběhla placená reklama. Stejná reklama je na mých osobním FB, na internetových stránkách RC Modely a v časopise RCModely, na různých diskuzních forech a to již od prosince 2018.

2) Limitovaný prostor: Bohužel, i nás to mrzí, ale opravdu jsme netušili, že bude o výstavu takový zájem a netroufli jsme si na větší. On se totiž nájem prostoru musí zaplatit dopředu a jedná se o statisíce.

3) Ostrůvky v koridorech: uličky mají šíři zhruba 3m, dovedete si představit, jak by to vypadalo, kdyby jsme do této uličky umístnili třeba i ostrůvek o šíři 1m? Navíc to nejde z bezpečnostních důvodů.

Ano, může se stát, že někteří modeláři, kteří nemají FB, neodebírají časopis RC Modely, nechodí do modelářského obchodu, a nechodí mezi modeláře a nenavštěvují modelářská diskuzní fóra. Ano, pak se tedy může stát, že se mohou dozvědět o výstavě teprve teď. Věřím, že jsme pro prezentaci výstavy udělali v rámci svých možností vše potřebné a věřím, že vystavovatelé a modeláři budou spokojeni. Věřím, že když se tento nultý ročník setká s kladným ohlasem, že příští rok nedostatky napravíme.


Naposledy upravil RCModely dne úte 29.01.2019 9:05, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 28.01.2019 18:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10492
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
RCModely píše:
Ano, může se stát, že někteří modeláři, kteří nemají FB, neodebírají časopis RC Modely, nechodí do modelářského obchodu, a nechodí mezi modeláře. Ano, pak se tedy může stát, že se mohou dozvědět o výstavě teprve teď.


Zapoměls ještě na modeláře, co nechodí ani na RC Mánii. :lol: Když jsem probral modeláře, co znám, tak pro cca 60% platí co jsi vypsal a já doplnil. Ale neboj, osobně jsem je obvolal a minimálně půlka z nich přijede. :wink:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 29.01.2019 9:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.3.2005
Příspěvky: 855
Bydliště: Vinohradská 48 Praha 2 ČR
Celeron píše:
Zapoměls ještě na modeláře, co nechodí ani na RC Mánii. :lol: Když jsem probral modeláře, co znám, tak pro cca 60% platí co jsi vypsal a já doplnil. Ale neboj, osobně jsem je obvolal a minimálně půlka z nich přijede. :wink:


Jsou to ještě modeláři 8O tak to je opravdu smutné, tak snad si náčelníci klubů přečtou e-mail a tuto novinku, že se pořádá opravdu modelářská výstava bez kytiček a hraček, sdělí členům klubu :wink:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 29.01.2019 9:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9109
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Berme to tak, že to je první kolo. Pokud se akce povede a budou následovat další ročníky, bude, jak předpokládám, i propagace daleko větší. Model hobby veletrh měl reklamy i v dalších časopisech, měl (aspoň v Praze) bilboardy a také jsem opakovaně slyšel reklamu v rádiu. Já to rozhlásím mezi kluky na kroužku, vím, že jich je jen deset. Ale ti mají kamarády, kterým to mohou ráje sdělit.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 29.01.2019 10:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.3.2005
Příspěvky: 855
Bydliště: Vinohradská 48 Praha 2 ČR
DAF píše:
Berme to tak, že to je první kolo. Pokud se akce povede a budou následovat další ročníky, bude, jak předpokládám, i propagace daleko větší. Model hobby veletrh měl reklamy i v dalších časopisech, měl (aspoň v Praze) bilboardy a také jsem opakovaně slyšel reklamu v rádiu. Já to rozhlásím mezi kluky na kroužku, vím, že jich je jen deset. Ale ti mají kamarády, kterým to mohou ráje sdělit.



Ano, máš pravdu. Je to pokus jak píšeme v záhlaví letáku:

Proč prodejní výstava Modely? Přiznejme si, že modelářům v době internetových obchodů chybí zboží si „osahat“ a obchodníkům či výrobcům chybí kontakt se zákazníkem a zpětná osobní vazba, tedy pominu-li kamenné obchody. Proto se pořadatelé, srdcem modeláři, snaží vzkřísit myšlenku prodejní výstavy, jak si je pamatujeme z dřívějších dob, kdy se na jedné ploše představí společně prodejci a výrobci z celé České republiky.

Model Hobby, to je ale jiný lewel. Pořadatel má k dispozici úplně jiné finnanční prostředky, jiná cena plochy a stánků a jiné vstupné. Pokusili jsme se navrhnout přijatelné ceny jak vystavovatelům, tak návštěvníkům na hranici návratnosti a proto si nemůžeme dovolit takové náklady. Věřte, že i přesto jsou náklady v částkách statisíců a vše musí být zaplaceno dopředu. Snad se nám podaří vše zafinancovat bez ztráty a pokud budou všichni spokojeni, pokusíme se příští rok pokračovat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 29.01.2019 11:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9109
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Já to tak chápal už před tím. Pokud se to chytne a rozšíří, určitě zbyde v dalších letech i na lepší propagaci. Držím akci palce, a nejen de facto, ale i de iure, tím, že se dostavím a také to rozhlásím dál. Už mám předběžně domluvenou návštěvu jednoho dvojstánku. A předpokládám, že to nebude jen formální diplomatická na nejvyšší státní úrovni, ale že něco i zakoupím. A možná nejen tam, ale třeba i u jiného.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 29.01.2019 12:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.3.2005
Příspěvky: 855
Bydliště: Vinohradská 48 Praha 2 ČR
DAF píše:
Já to tak chápal už před tím. Pokud se to chytne a rozšíří, určitě zbyde v dalších letech i na lepší propagaci. Držím akci palce, a nejen de facto, ale i de iure, tím, že se dostavím a také to rozhlásím dál. Už mám předběžně domluvenou návštěvu jednoho dvojstánku. A předpokládám, že to nebude jen formální diplomatická na nejvyšší státní úrovni, ale že něco i zakoupím. A možná nejen tam, ale třeba i u jiného.



Těším se na tvoji návštěvu a samozřejmě na návštěvů všech příznivců našeho Hobby. Určitě mě na vystavě vyhledejte, rád si vyslechnu vaše připomínky a hlavně, dáme řeč nejenom o našem koníčku, ale i o životě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 31.01.2019 13:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.3.2005
Příspěvky: 855
Bydliště: Vinohradská 48 Praha 2 ČR
Zdravím všechny modeláře. Za 3 týdny se uvidíme na výstave! Rád bych vás požádal o rozeslání tohoto letáku, všem přátelům modelářům, kteří o vystavě nevědí.
Děkuji Václav


Přílohy:
vystava posl.jpg
vystava posl.jpg
[ 83.28 KiB | Zobrazeno 3033 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 31.01.2019 16:48 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10761
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Letáky na výstavu v plné velikosti.

Zde je originál, stahujte a tiskněte: Obrázek


Přílohy:
vystava posl.jpg
vystava posl.jpg
[ 83.28 KiB | Zobrazeno 2975 krát ]

vystava poslední PDF.pdf [1.28 MiB]
143 krát
Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 01.02.2019 12:06 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.10.2010
Příspěvky: 28
Na letáku to sice není, ale na výstavě bude s modelama i Royal-model + laminátové trupy, stánek 82-83.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 170 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  


Následující akce

Pozvaný

Akce vložena od

Víkend s MoNaKem 2024 - sraz lodních modelářů
31 kvě, 2024 00:00 Do 02 čer, 2024 00:00
Všichni ladous
   JETI: Asi JETI meeting
21 srp, 2027 Do 21 srp, 2027
Všichni TomasC

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz