Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ESC FrSky Neuron 40, 60, 80
PříspěvekNapsal: pon 29.07.2019 16:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.3.2012
Příspěvky: 4016
Bydliště: SK
Obrázky: 6
HonzaS píše:


A bylo na prianie i to, že to musí modelář rozebrat a dodělat, jinak mu to nejspíš shoří? To co píšeš je blbost, frsky jen opět potvrdilo, co víme už dlouho: výstupní kontrola kvality u nich brutálně nefunguje a koupit si něco z první serie nemusí dopadnout vůbec dobře.

Ať už jde o kniply a Ečku, první rozvodný desky v designu opajlým od JETI který ale zamrzaly, kniply na první várce X10(? nebo na čem, jak tam bylo to nekompatibilně zapojený USB na nabíjení), a teď to samý udělali s reglama. Chápu, každej fandíme nějaký značce, ale ruku na srdce, frsky s tou kvalitou válčí pomalu s každým novým produktem.


Čo píšem blbosť? FrSky niečo vyrobia a kontrolu nechávajú asi na modelárov. (na to ste si ešte nezvikli) Tý diskutujú, píšu na fórach a oni to potom vylepšia, keď treba. Ja to tak berem, nieje to žiadna renomovaná značka ale slušná Čina. Skrátka, keď som kupoval Taranis sledoval som ho a kúpil som až X9D+ a to už bol vychytaný. Pri novom produkte to berem vždy s rezervou a najskôr ho sledujem. A je to aj u iných značiek. Ale u FrSky sa to stáva pravidlom. Ponúkajú aj na testovanie zadarmo produkty, len to treba sledovať a počkať. A neviem o tom, že by niekomu Neuron zhorel. Ale stalo sa že bol DOA.
Pre mňa je FrSky s ích cenovou ponukou, možnosťami a aj kvalitou stále OK.

_________________
FrSky Tandem X20


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: ESC FrSky Neuron 40, 60, 80
PříspěvekNapsal: úte 30.07.2019 5:28 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6021
Bydliště: Praha ČR
juraj.jurej píše:
Čo píšem blbosť? FrSky niečo vyrobia a kontrolu nechávajú asi na modelárov. (na to ste si ešte nezvikli) Tý diskutujú, píšu na fórach a oni to potom vylepšia, keď treba. Ja to tak berem, nieje to žiadna renomovaná značka ale slušná Čina. Skrátka, keď som kupoval Taranis sledoval som ho a kúpil som až X9D+ a to už bol vychytaný. Pri novom produkte to berem vždy s rezervou a najskôr ho sledujem. A je to aj u iných značiek. Ale u FrSky sa to stáva pravidlom. Ponúkajú aj na testovanie zadarmo produkty, len to treba sledovať a počkať. A neviem o tom, že by niekomu Neuron zhorel. Ale stalo sa že bol DOA.
Pre mňa je FrSky s ích cenovou ponukou, možnosťami a aj kvalitou stále OK.


To, co popisuješ, by dávalo smysl u lowend značka jako FlySky, problém ale je v tom, že FrSky se snaží pozicovat jako poměrně značkový výrobek a i jejich ceny lezou pomalu a jistě pěkně nahoru. Jenže kvalita tomu tak docela neodpovídá, těch chyb je ještě více, než padlo tady, další příklad mohou být třeba zpackané první antény pro R9, kde se blbým návrhem lámal živý vodič.
On se může zástupce FrSky u nás tvářit v diskusích uraženě, jak jsme na FrSky oškliví, ale ono je to spíš opačně, tedy že si ta firma vybudovala celkem zaslouženě jistý respekt, což ale kromě té příjemné části (respekt) vede logicky i k tomu, že právě už moc není ochota tolerovat podobné chyby - nejde o žádné začátečníky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ESC FrSky Neuron 40, 60, 80
PříspěvekNapsal: úte 30.07.2019 12:22 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 18.8.2005
Příspěvky: 4945
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
Ono je spíše problém v tom, že se Frsky stává pro hobíky konkurencí Jeti. Proč dávat hodně peněz za Jeti, kdy podobně funkční věc mohu mít ani ne za polovinu a je při tom zajištěn jak servis, tak i nadstandardní podpora.

A tady to asi nebude docela v pořádku, kdy do Frsky kope Honza, který je ve vztahu s Jeti více než jen prostý kupující a majitel. Jinak pokud si vzpomínám, tak na Jeti Duplex taky spadlo zpočátku dost modelů včetně turbín a historie tak úplně křišťálově čistá není. Jen se nepříjemné věci filtrují.

Proto mi přijde Honzův příspěvek poněkud nefér a tvůj taky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ESC FrSky Neuron 40, 60, 80
PříspěvekNapsal: úte 30.07.2019 13:01 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6021
Bydliště: Praha ČR
jio píše:
Ono je spíše problém v tom, že se Frsky stává pro hobíky konkurencí Jeti. Proč dávat hodně peněz za Jeti, kdy podobně funkční věc mohu mít ani ne za polovinu a je při tom zajištěn jak servis, tak i nadstandardní podpora.

A tady to asi nebude docela v pořádku, kdy do Frsky kope Honza, který je ve vztahu s Jeti více než jen prostý kupující a majitel. Jinak pokud si vzpomínám, tak na Jeti Duplex taky spadlo zpočátku dost modelů včetně turbín a historie tak úplně křišťálově čistá není. Jen se nepříjemné věci filtrují.

Proto mi přijde Honzův příspěvek poněkud nefér a tvůj taky.


Jo, jasně - takže reagovat negativně na komentář, podle kterého je "naprosto normální", že výrobek je dodaný fakticky nefunkční, protože si přece každý snadno a radostně oddělá drát a celé to rozebere k srovnání chladiče je "nefér".
Jsem jediný, kdo má pocit, že se svět zbláznil???? Tohle prohlásit je v daném kontextu úlet i vůči Honzovi, kde možná nějaká vazba na Jeti je, ovšem říct to vůči mně, když já skutečně vazbu na nikoho z oblasti rádií nemám ani nepřímo, už je lépe nehodnotit :(

Jinak ale k FrSky - už jsem to tu psal jinde, ale fakt ti doporučuji vystoupit z bubliny RCmania - ve skutečnosti jsme tady na FrSky ještě vysloveně "hodní a milí" a i ty kritičtější komentáře jsou ještě celkem selanka. To co občas padá o FrSky například v češtině na FB skupině racecopterů je daleko ostřejší a pokud se podíváš na anglicky psané zdroje, tak je to ještě "zajímavější".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ESC FrSky Neuron 40, 60, 80
PříspěvekNapsal: úte 30.07.2019 13:50 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 18.8.2005
Příspěvky: 4945
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
Převracíš to tam, kde to není.
Negativní komentář je v pořádku, záleží ale na tom, kdo ho dá. Jestli běžný uživatel, který si to koupil nebo sponzorovaný uživatel jiné firmy nebo zaslepený uživatel jiné značky, popřípadě někdo jiný, kdo má vždy pravdu.

Svět se asi skutečně zbláznil když je příspěvek Honzy brán jako nestranný. Co se týče tvého příspěvku, který podle tebe je nestranný, no tak nestranný není ani náhodou, stačí jen vnímat historii tvých příspěvků, které se týkají Frsky...

Jen pro úplnost v bublině Frsky určitě nejsem (od 30. září 2016 jsem neměl rádio v ruce), ale vadí mi podobné útoky. To, že se už na RCManii Urbánek příliš nevyskytuje, tak to se mu ani nedivím. Těch útoků bylo nadmíru a divím se, že to vydržel tak dlouho.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ESC FrSky Neuron 40, 60, 80
PříspěvekNapsal: úte 30.07.2019 14:33 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6021
Bydliště: Praha ČR
No víš, já s Taranisem létám docela dlouho a s OpenTX ještě déle - v T9X - (coptery prakticky výhradně, okrajově i letadla) a jaksi mám i přes jeho pravidelné užívání tu drzost o něm psát to, co si opravdu myslím a nevyznávat povinné náboženství "jedině OpenTX". Dovolím si tvrdit, že bys tu ode mne našel i pěkných pár příspěvků v duchu, že to či ono od FrSky chodí naprosto v pohodě, ale jaksi naopak jiné věci chválit nebudu asi nikdy.
Ale chápu, že to asi je nekorektní, protože správné je jen chválit - nu dokážu s tím žít :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ESC FrSky Neuron 40, 60, 80
PříspěvekNapsal: úte 30.07.2019 14:53 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 18.8.2005
Příspěvky: 4945
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
Opět to převracíš. Dál nepovažuji za vhodné pokračovat. Kdo chce, pochopí, kdo nechce nepochopí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ESC FrSky Neuron 40, 60, 80
PříspěvekNapsal: úte 30.07.2019 20:37 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 18.3.2010
Příspěvky: 2878
Bydliště: Zavar, SK
No, ten Jurajov príspevok vyspevujúci FrSky do neba tiež moc nestranný nie je :lol:
Inak asi málokto čaká po posledných prešľapoch, že FrSky je ochotné si pripustiť chybu...

_________________
X9D & T16Pro & TX16S & nejaké lietadlá, heli a koptéry www.rcmodelytt.sk


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ESC FrSky Neuron 40, 60, 80
PříspěvekNapsal: úte 30.07.2019 21:29 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 18.8.2005
Příspěvky: 4945
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
Ano, není nestranný. Na rovinu píše, "Pre mňa je FrSky s ích cenovou ponukou, možnosťami a aj kvalitou stále OK.". Že by ji ale vychvaloval do nebe, to nevidím. Že je s tím spokojený, a dává to často najevo, to ano. Jinak by to nepsal.

Jestli Frsky dělá nebo nedělá přešlapy, je mi v této věci celkem jedno. Zejména když jde o ukončení podpory starších protokolů, že? Jde mi o férovost přístupu. A ta tady dostala docela přesdržku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ESC FrSky Neuron 40, 60, 80
PříspěvekNapsal: úte 30.07.2019 21:50 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 18.4.2016
Příspěvky: 88
Bydliště: Rychvald
Tak mi není úplně jasné proč se tady vede tato žabomyší válka proti FrSky. Přeco pokud mi něco nefunguje reklamuji u dodavatele. Pokud mi nevyhovují výrobky jako takové tak přejdu k jiné značce. Pokud se mi ceny zdají vysoké přejdu k levnější značce. Pro mě jako uživatele je důležité kdo mi dodává daný výrobek a zdali je schopen vyřešit případné problémy v co nejkratším čase. Mám 2x Neuron z první dávky a byl jsem nemile překvapen že budu muset provést nějakou úpravu proto aby mi to spolehlivě fungovalo. Ale taky vím že kdyby se mi dotoho nechtělo, tak ty regulátory prostě pošlu dodavateli a za pár dnů je mám zpět plně funkční. Momentálně jsem s oběma spokojen. Záleží na každém jak mu co vyhovuje, ale trh je otevřený a vyzkoušet se dá cokoliv. Asi každá značka má své plusy a mínusy. Pokud mínusy převažují jdu jinam a hotovo :D

_________________
JETI DUPLEX DC16 II a různé poletuchy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ESC FrSky Neuron 40, 60, 80
PříspěvekNapsal: ned 11.08.2019 9:18 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
jio píše:
Převracíš to tam, kde to není.
Negativní komentář je v pořádku, záleží ale na tom, kdo ho dá. Jestli běžný uživatel, který si to koupil nebo sponzorovaný uživatel jiné firmy nebo zaslepený uživatel jiné značky, popřípadě někdo jiný, kdo má vždy pravdu.

Svět se asi skutečně zbláznil když je příspěvek Honzy brán jako nestranný. Co se týče tvého příspěvku, který podle tebe je nestranný, no tak nestranný není ani náhodou, stačí jen vnímat historii tvých příspěvků, které se týkají Frsky...

Jen pro úplnost v bublině Frsky určitě nejsem (od 30. září 2016 jsem neměl rádio v ruce), ale vadí mi podobné útoky. To, že se už na RCManii Urbánek příliš nevyskytuje, tak to se mu ani nedivím. Těch útoků bylo nadmíru a divím se, že to vydržel tak dlouho.


Jio,
myslim, že jsi maličko mimo s tou vazbou a zaslepeností v mém případě o kousíček vedle :lol: Vysvětlím:

Ano, mám vazbu na JETI. Teď. Historicky jsem ale lítal regly MGM Compro, v době, kdy JETI prostě nefungovalo tak dobře. To ještě čína nebyla, nebo nefungovala už vůbec dobře. Teď? Jasně, lítám regly JETI kde to dává smysl - kde třeba chci telemetrii. Kde JETI vůbec má vhodný regl. Do vymazlenýho letadla!

Ale, třeba na Mistrovství Světa jsem lítal s čínským reglem.
Příloha:
16587157_1400525289978908_4685825774101756418_o.jpg
16587157_1400525289978908_4685825774101756418_o.jpg
[ 75.04 KiB | Zobrazeno 3922 krát ]


Proč? JETI mělo regl parametrově (konkrétně váhově) výrazně horší. Pak jsem přešel na jiný čínský, pak na ten samý čínský s finským softem - nestojí už 3€ ale 24€, jenže se to vyplatí - Číňan to prostě odklákl, běžnýmu zákazníkovi to nějak letí tak je spokojenej.

Nemá smysl někoho přesvědčovat o tom, že JETI je lepší když a) neni, b) JETI to nepotřebuje, c) to že TEĎ máš nějakou spolupráci s jednou firmou neznamená, že to příští rok (nebo za 5 let) nebude firma jiná. A když něco děláš závodně 15 let, lobovat za firmu tam, kde to je lež, je dost krátkozraký. Stejně krátkozraký jako zahodit něčí názor jenom proto, že tam je nějaká vazba (hádáš se s doktorem protože ti léčbu/zákrok poskytuje stejná "firma (pojišťovna, nemocnice) která ho platí?).

A ano, občas někomu říkám, že něco je udělaný blbě (třeba nedoléhající chladič) nemusí to být nutně proto, že spolupracuju s JETI, ale (třeba) proto, že spočítat přenos tepla v prostředí jsme brali ve škole a tuším jak to má být správně. Nebo pokud je to knipl, může to být tím, že v současný době mám doma a lítal jsem nebo lítám poměrně dost vysílaček z obou konců cenové nabídky:

ROBBE Futaba Skysport 4 (funkční a létá)
Futaba FF7 Super (rozebraný, létala soutěžně cca rok a půl)
Graupner MX 22 (funkční, lítá, lítala 9 let soutěžně)
Fly Sky FS-i6 (funkční, momentálně není na žádným letadle)
JETI DS-12 (lítá)
JETI DS-24 (lítá)
Radiolink T8FB (ještě nelítá)
Radiolink AT9S (lítá)

To, že mám svoje drahý letadla na tom mladším a lepším vybavení (v mým případě JETI, u někoho je to Futaba, ...) je přece logický. Kdybys měl doma luxusní a pohodlné Audi a vedle toho o něco méně pohodlnou a méně bezpečnou felicii, čím pojedeš do lesa na houby a čím na svatbu? Ale zároveň ten kdo má jenom tu felicii asi nebude mít tolik zkušeností a takový přehled, jako ten, co má ty auta 4 a každý jiný, žejo.

Jenže ty řekneš "zaslepený uživatel značky". To mě moc mrzí. Btw dávám fotku ze včera z Model Air Show Rakovník. Sponzorovaný pilot jsem tam jediný, přesto všichni lítali Duplex, a pozor! Všichni! Regly Hobbywing. (Dvě letadla jsou moje, jedno jsem půjčil kamarádovi, takže DVA regly hobbywing jsou moje!)
Příloha:
IMG_20190810_140647-01.jpeg
IMG_20190810_140647-01.jpeg
[ 152.1 KiB | Zobrazeno 3922 krát ]



Zlin Z 526AFS se kterým létám na mnoha modelářských akcích létal do června s regulátorem Castle Creations, teď létá s Dualsky.
Příloha:
IMG_9998-01.jpeg
IMG_9998-01.jpeg
[ 133.66 KiB | Zobrazeno 3922 krát ]



A Honzovi Doubravovi, (myslím že) Mistru České republiky v maketách a polomaketách a členovi zlatého družstva na MS jsem jeho novou vysílačku Graupner MZ 24 doporučil také já.

Očividně typický zaslepený uživatel JETI :wink: :lol:

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: ESC FrSky Neuron 40, 60, 80
PříspěvekNapsal: ned 11.08.2019 10:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.5.2012
Příspěvky: 715
Bydliště: Vyškov, ČR
marcels píše:
Tak mi není úplně jasné proč se tady vede tato žabomyší válka proti FrSky. Přeco pokud mi něco nefunguje reklamuji u dodavatele. Pokud mi nevyhovují výrobky jako takové tak přejdu k jiné značce. Pokud se mi ceny zdají vysoké přejdu k levnější značce. Pro mě jako uživatele je důležité kdo mi dodává daný výrobek a zdali je schopen vyřešit případné problémy v co nejkratším čase. Mám 2x Neuron z první dávky a byl jsem nemile překvapen že budu muset provést nějakou úpravu proto aby mi to spolehlivě fungovalo. Ale taky vím že kdyby se mi dotoho nechtělo, tak ty regulátory prostě pošlu dodavateli a za pár dnů je mám zpět plně funkční. Momentálně jsem s oběma spokojen. Záleží na každém jak mu co vyhovuje, ale trh je otevřený a vyzkoušet se dá cokoliv. Asi každá značka má své plusy a mínusy. Pokud mínusy převažují jdu jinam a hotovo :D


Díky marcels za příspěvek, tohle si vždycky říkám, když se tu donekonečna plácá. Vždyť trh je široký, vyberte si jinde.

A k těm žabomyším válkám.
Podle mě za to můžou hlavně funkce. U konkurenčních rádií se pořád kupčilo s kanály (víc kanálů víc adidas) funkcemi, mixy a kdoví čím ještě. Prostě všude kolem doba elektroniky ale stejně si tvrdě nechali zaplatit trapárny jako o 3kanály/mixy víc.
No a najednou FrSky (před pěti roky?) v základu vše 16 kanálů, mixy, logické switche, globální proměnné atd.atd. prostě funkce co mají konkurenční rádia až za desetitisíce. A začalo poukazování na to jakej je to šunt a vůbec vypichování jakýchkoli chyb.
Tím nerozporuju, že chyby jsou, ale často tu blábolí o frsky bez zkušeností s danou značkou a nafukují blbosti.

Když se vám to nelíbí Prostě to nekupujte

_________________
x9d, x-lite pro a pár poletuch


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: ESC FrSky Neuron 40, 60, 80
PříspěvekNapsal: ned 11.08.2019 16:36 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 18.8.2005
Příspěvky: 4945
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
HonzaS píše:
Vysvětlím ...

Zdá se, že jsi mou poznámku nepochopil. Tady vůbec nejde o to, co je lepší nebo horší ani o to, co kdo používá. Nějaká zaslepenost značkou už vůbec není na místě. Tvé doporučení jsou bezesporu dobré a kdo jiný může něco doporučit, než ten, kdo tyto věci používá na vrcholové úrovni.

Jde o to, že pokud vím, jsi sponzorovaný Jeti a tedy zainteresovaný na jméně značky. Pokud ne, tak celou tuto diskuzi, pokud to jde, beru zpět a hluboce se omlouvám. Pokud to tak přece jen je, přijde mi nepatřičné, když kopeš do konkurence stylem, jakým jsi to napsal. Zejména pak generalizování "frsky s tou kvalitou válčí pomalu s každým novým produktem" je poněkud nefér, když jak jsem už psal, na Duplex padaly (zpočátku) i turbíny.

Ono je na to české přísloví Každý by si měl zamést před vlastním prahem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ESC FrSky Neuron 40, 60, 80
PříspěvekNapsal: úte 13.08.2019 6:20 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Jio máš pravdu v tom, že i JETI mělo problémy. Ale to bylo v době, kdy dělali jen moduly. Od té doby až na pár bugů klid. Poučili se, dělají jinak kontrolu kvality, ... ... ... Právě aby jsi zajistil nějakou zpětnou vazbu na zjištěný problém si firmy nechávají dělat certifikaci na ISO 9001 a jiné firmy to v tenderech vyžadují - chtějí spolehlivého dodavatele. Třena u jedné z prvních DS-12 praskl display, kvůli nevhodně řešenýmu uchycení. Ale to bylo ROK před zahájením prodejů. Už tehdy se s tím lítalo, zkoušelo, testovalo. U Frsky to prostě vidět není, nebo mají neuvěřitelně hodně smůly. Ale i oni jsou podnikatelé, prostě ušetřit na vývoji nebo kontrole se může vyplatit, pokud to zákazník zkousne. Což šlo, dokud to byl opravdu lowcost. Oni se už ale profilují jako nějaká nižší střední třída a tam by kvalita opravdu být měla, prodávají to lidem do obřích modelů které lítají před diváky. Jak psal Tomáš, není to můj názor, je to zkušenost, kterou si přečteš od mnoha lidí z mnoha zemí.

Na prodejích a propagaci na fórech skutečně zainteresovaný nejsem - je mi v zásadě jedno, kolik se toho prodá a komu. Nic z toho nemám. Podporovaní piloti (jako já) jsou v drtivý většině u drtivý většiny firem podporovaní slevami a hodnotí se ne podle toho kolik nakecají na netu a komu, ale podle výsledků na závodech a podobně.

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: ESC FrSky Neuron 40, 60, 80
PříspěvekNapsal: úte 13.08.2019 7:08 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 18.8.2005
Příspěvky: 4945
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
Navrhuji smír. :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz