Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Lindinger už není co býval
PříspěvekNapsal: úte 28.09.2021 13:33 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 14.3.2008
Příspěvky: 13
Nedoporučuji objednávat u Lindinger.at. Mám velmi špatnou zkušenost, která mě stála dost peněz. Komunikace je hrozná a nelze se dovolat spravedlnosti. Už nikdy více!


Naposledy upravil Kos dne úte 28.09.2021 14:02, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Lindinger už není co byval
PříspěvekNapsal: úte 28.09.2021 13:44 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 18.8.2011
Příspěvky: 147
Bydliště: Prievidza, SK
Kos píše:
Nedoporučuji objednávat u Lindinger.at. Mám velmi špatnou zkušenost, která mě stála dost peněz. Komunikace je hrozná a nelze se dovolat spravedlnosti. Už nikdy více!


Môžeš napísať konkrétnejšie o čo sa jedná?
Milan


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lindinger už není co býval
PříspěvekNapsal: úte 28.09.2021 16:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9109
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Přesně tak, popiš, co se ti stalo. Pravda, nekupoval jsem tam nic už asi rok a skoro půl, ale zatím jen dobré zkušenosti (tedy s prodejcem, ne s dopravou). 2019 na podzim jsem si tam koupil motor, který bohužel z neznámého důvodu nedorazil. Po komunikaci s prodejcem poslal nový, který bohužel také nedorazil, tak poslali zpátky prachy (do centu, díky mírně rozdílnému kurzu při prodeji a vratce tam byly koruny malinko, ale fakt malinko jinak). Zakoupil jsem znovu a došlo zboží už normálně. To samé 2020, asi v únoru, nákup bez problému a dodání už také. Jednou byl problém s dopravcem, který zásilku (stavebnici ARF) doručil "hodem přes 2 metrový plot na beton. Zásilka naštěstí dobře zabalená, navíc pomohla i krabice výrobku, takže se nic nepoškodilo.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lindinger už není co býval
PříspěvekNapsal: úte 28.09.2021 17:44 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 14.3.2008
Příspěvky: 13
Omlouvám se kolegové, ale to by bylo na román.
Bohužel mají uveden jediný e-mail a nevím co za člověka přes něho komunikuje, ale je to vrchol neschopnosti a také arogance. Nemá někdo náhodou na firmu (nejlépe majitele) jinou e-mailovou adresu. Na internetu nakupuji mnoho let, ale takové jednání jsem ještě nezažil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lindinger už není co býval
PříspěvekNapsal: úte 28.09.2021 17:57 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6021
Bydliště: Praha ČR
Tak buď napiš román anebo mlč...
Sorry, ale takto je to jen prázdný výkřik s nulovou vypovídací hodnotou (a upřímně i nulovou hodnověrností) :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lindinger už není co býval
PříspěvekNapsal: úte 28.09.2021 17:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2012
Příspěvky: 627
Bydliště: Prešov,SR
Obrázky: 50
kľudne si román prečítame


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lindinger už není co býval
PříspěvekNapsal: úte 28.09.2021 19:06 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.2013
Příspěvky: 127
Bydliště: Hostivice, Athény
Obrázky: 13
Za mě Lindinger stále cajk, výborná komunikace, dokonce mi sami volali na mobil... man sollte auch deutstch ein bischen praktizieren. :wink:


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lindinger už není co býval
PříspěvekNapsal: úte 28.09.2021 19:13 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.8.2008
Příspěvky: 6894
Bydliště: Moravský kras
Kos píše:
Nedoporučuji objednávat u Lindinger.at. Mám velmi špatnou zkušenost, která mě stála dost peněz. Komunikace je hrozná a nelze se dovolat spravedlnosti. Už nikdy více!


Máš 24 hodin na doplnění popisu, jinak to uklidím. Takové výkřiky bez vysvětlení zavánějí pomluvou a k tomu není RCmania určena.

_________________
OK2WY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lindinger už není co býval
PříspěvekNapsal: úte 28.09.2021 20:03 
Mazák
Mazák

Registrován: 15.3.2014
Příspěvky: 1248
Bydliště: Třebíč
Obrázky: 0
A co dneska je, tak jako dřív. Všechno jde do kelu.

Čtení mě nebaví, ale drby si rád přečtu :D


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lindinger už není co býval
PříspěvekNapsal: úte 28.09.2021 21:08 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 14.3.2008
Příspěvky: 13
V 7/21 jsem objednal model za 565€, který měl být skladem a poté co mi ho ani do měsíce nedodali vrátili mi peníze. Minulý týden mi e-mailem oznámili, že je k disposici, tak jsem jim pro jistotu ještě napsal a odpověď zněla "ano máme 22 kusů k okamžitému odeslání, objednejte si". Ihned jsem objednal přes e-shop, zaplatil a znovu se dotázal. Odpověděli "dnes nejpozději zítra odesíláme". Když se 4 dny nic nedělo, další dotaz. Odpověď že je nemají a poslali mi peníze zpět. Problém je, že jsem platil PayPal a při každé směně na jinou měnu si berou poplatky tak že mě to stálo poprvé 700,- a podruhé 800,-Kč. Tak že zkušenost s Lindinger za 1500,-Kč a model stále nemám. Fakt nemám potřebu nikoho pomlouvat, ale naštvalo mě to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lindinger už není co býval
PříspěvekNapsal: úte 28.09.2021 21:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9109
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Hmmm, platím kartou, nikoliv pay palem, a takové pálky za převody neplatím. Volba způsobu platby je na tobě, ne na prodejci, ten ti dává většinou na výběr z několika možností (co všechno nabízí Lindinger dnes, to z hlavy nevím). U Lindingera jsem kdysi platil převodem z účtu a tam byl poplatek asi 500,-.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lindinger už není co býval
PříspěvekNapsal: úte 28.09.2021 22:16 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Kos píše:
Problém je, že jsem platil PayPal a při každé směně na jinou měnu si berou poplatky tak že mě to stálo poprvé 700,- a podruhé 800,-Kč.


Hele, ale to je tvůj problém. Při platbě PayPalem si volíš práci s kurzem. Buď platíš korunami a PayPal dělá směnu + jejich poplatky, nebo zaplatíš přímo v měně, PayPal nebere nic je to na kurzu použitém tvou bankou.

Jinak řečeno, Lindinger je v tom naprosto nevinně, v okamžiku obnovené dostupnosti zboží tě dokonce informoval s tím, že nabídka je omezená. Tu jsi nestihnul, vrátili platbu. Co by jsi po nich ještě chtěl?

Peníze jsi si promrhal sám nevhodným způsobem platby. To Ti přece platit nebudou. Kolik dostali, tolik vrátili. Vyřízeno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lindinger už není co býval
PříspěvekNapsal: úte 28.09.2021 22:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.9.2005
Příspěvky: 2388
Bydliště: Doma
Myslim ze problem bude spise v podezreni ze informace o skladovych zasobach asi nebyly uplne presne abych tak rekl. Dvakrat. Kurzova ztrata je jen collateral damage.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lindinger už není co býval
PříspěvekNapsal: úte 28.09.2021 22:43 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 19.11.2015
Příspěvky: 185
Bydliště: Praha 9
Hm, v dnešní době platit do Rakouska Paypalem? Pokud mám problém s důvěrou, tak si připlatím za Cash on delivery (a Lindinger to myslím taky nabízí). Anebo si vzhledem k EU například pořídím Euro účet v nějaké české bance zcela zdarma včetně karty, a pak nemám nikdy žádný problém s kurzem. Prostě si tam něco nahrnu a nakupuju. Nebo na jakékoli dovolené, cestě do EU (i SK že) prostě platím touto Euro kartou. Ale to jsou trochu knížecí rady, uznávám.
Pravda je, že na Lindingeru jsem nedávno nakoupil a zcela bez problému, i když doprava byla dražší než bych čekal (ale zase za dva dny to bylo doma).
Na druhou stranu by se mi taky nelíbilo, že si Lindinger nechá zaplatit za zboží, co nemá skladem - a neinformovat o tom v okamžiku platby (tedy těsně před provedením). Skladová dostupnost zvláště u modelu 500€+ by měla být zcela přesná na kus. To souhlasím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lindinger už není co býval
PříspěvekNapsal: stř 29.09.2021 5:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9109
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Platba u Lindingera vždy kartou z CZK účtu, převod měn v aktuálním kurzu bez nějakých dalších poplatků. Není třeba zvláštní eurový účet, karta jak kreditní, tak debetní. Platím takto i v zahraničí a nikdy nebyl problém, převody v aktuálním kurzu a bez poplatků. Důležité je pouze platit v měně daného státu, nikoliv v eurech či dolarech s další směnou na místní měnu.
Souhlasím, že by měl mít ordnung ve skladovém hospodářství, ovšem je možné, že o model byl takový zájem, že jsi prostě byl "pod čarou". Takže za mě, špatná volba způsobu platby.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz