Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Dostavba bitevní lodě Richelieu
PříspěvekNapsal: úte 11.01.2022 9:31 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 11.1.2022
Příspěvky: 1
Dobrý den , chtěl jsem se optat jakou má cenu rozpracovaný model válečné lodě Richelieu. Měřítko je cca 1/150. Byla to celoživotní práce mého otce, kterou nestihl dodělat a já bych byl moc rád kdyby se našel nějaký modelář, který by ji chtěl třeba dodělat. Já jsem modelář také, ale na tohle jsem krátký. Není to žádná stavebnice, vše je dělané ručně a precizně. Loď je asi z 60 % hotová. Zatím nemám žádnou fotodokumentaci, ale to mohu vážnějším zájemcům dodat. Bylo by hezké pokud by se našel někdo, kdo by vdechl život tomu projektu.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Dostavba bitevní lodě Richelieu
PříspěvekNapsal: úte 11.01.2022 19:35 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 30.4.2015
Příspěvky: 216
Bydliště: Třinec
Největší cenu má pro stavitele nebo pro jeho rodinu. Cenu citové vazby k takovému dílu. A to nezaplatí nikdo a nikdy.

Bez fotek je těžko určit, na jaké úrovni stavby je tento model. Pokud na vysoké, možná by stálo za to pohledat někoho, kdo by jej dokončil. Ale byla by velká náhoda, aby se našel někdo, komu se líbí Richelieu, zrovna nemá nic ve stavbě, bude mít chuť dokončit cizí model (co si budeme povídat, každý raději si postaví do "svoje"),... A stejně cena bude max tak na úrovni ceny materiálu. Skutečnou cenu modelu tady nezaplatí nikdo, tady nejsou movití páni rentiéři kteří si to mohou dovolit. Ale to se bavíme o hotovém modelu.

Asi jsem nepotěšil. A taky možná se mýlím a někdo se najde.

Možná nejlíp by bylo model někde uskladnit (pokud je kde), a později, s vnoučky jej rychle dodělat a u vody s nimi a modelem vzpomínat na dědečka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dostavba bitevní lodě Richelieu
PříspěvekNapsal: úte 11.01.2022 20:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.9.2005
Příspěvky: 2388
Bydliště: Doma
pokud ji chces jen dokoncit a nechat si ji z nostalgickych duvodu, muzes oslovit nekoho zda by to dokoncil komercne - ale levne to asi nebude. zkus to na monaku https://www.mo-na-ko.cz nebo treba lodickare Darvase, ten Richelieu stavel a dokonce prodava https://modelbazar.cz/bitevni-lod-richelieu/1031141


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dostavba bitevní lodě Richelieu
PříspěvekNapsal: úte 11.01.2022 20:30 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 11.1.2022
Příspěvky: 2
Stavím modely aRichelieu jsem stavěl dvakrát, takže ji znám dokonale.Odkud jste? Přijel bych se mrknout. Josef Darvaš Dvůr Králové nad Labem. Mobil:604194008


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dostavba bitevní lodě Richelieu
PříspěvekNapsal: úte 11.01.2022 20:34 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 11.1.2022
Příspěvky: 2
Fotky 1:200


Přílohy:
IMG_20220109_100303.jpg
IMG_20220109_100303.jpg
[ 187.75 KiB | Zobrazeno 3727 krát ]

IMG_20220109_100248.jpg
IMG_20220109_100248.jpg
[ 138.26 KiB | Zobrazeno 3727 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz