Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 296 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 19.03.2011 20:46 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19.3.2011
Příspěvky: 53
Bydliště: Brno
No, diky za odpovedi. To jsem ale kokot. Ja ho objednal a ted se divam o par prispevku vys a divam se, ze se da sehnat i bez vysilacky. Mam DX6i a ta vysilacka co se k tomu prodava je dobra tak na mCX.
Tak co ted? Zkusim to zrusit, jsou to zbytecny prachy za vysilajdu.
No, uz se na nej tesim.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 19.03.2011 20:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2009
Příspěvky: 1132
Obrázky: 3
Vesley píše:
No, diky za odpovedi. To jsem ale kokot. Ja ho objednal a ted se divam o par prispevku vys a divam se, ze se da sehnat i bez vysilacky. Mam DX6i a ta vysilacka co se k tomu prodava je dobra tak na mCX.
Tak co ted? Zkusim to zrusit, jsou to zbytecny prachy za vysilajdu.
No, uz se na nej tesim.

Jestli jsi ho objednaval pres internet, tak muzes do 15 dnu vratit zbozi bez udani duvodu.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 19.03.2011 21:08 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19.3.2011
Příspěvky: 53
Bydliště: Brno
Myslis jako, ze by mi dosel a ja ho zase hned vratil? To teda pochybuju, ze by byli ochotni mi ho vzit zpatky, abych si ho mohl koupit jinde. Nebo myslis, ze jo? No rozdil mezi tim co ho mam objednanej a verzi bez vysilajdy je 689kc. Za to by byla kupa nahradnich dilu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 19.03.2011 21:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.8.2008
Příspěvky: 905
Bydliště: Buštěhrad
Odečti si cca 200,- poštovného (jednou vrácení a jednou nová objednávka). Pokud je ten krám levnější, tak bych se nebál objednat znovu tam. Naopak bych v tom viděl nejlepší řešení pro obě strany. U Tebe menší riziko náhánění peněz.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 19.03.2011 21:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2009
Příspěvky: 1132
Obrázky: 3
Vesley píše:
Myslis jako, ze by mi dosel a ja ho zase hned vratil? To teda pochybuju, ze by byli ochotni mi ho vzit zpatky, abych si ho mohl koupit jinde. Nebo myslis, ze jo? No rozdil mezi tim co ho mam objednanej a verzi bez vysilajdy je 689kc. Za to by byla kupa nahradnich dilu.

Ano, máš na to 14 dní (ale ne na poslání, ale na doručení obchodníkovi, tj. je potřeba to poslat pokud možno o pár dní dříve zpět). Platí to obecně pro smlouvy uzavírané na dálku (internet, telefon) - §53 a 54 obč. zákoníku. Samozřejmě to musí být nepoškozené, kompletní, v původním obalu atd. Viz třeba tady: http://spotrebitel.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=112415:smlouvy-uzavirane-pomoci-internetu-a-jinych-prostedk-komunikace-na-dalku&catid=72&Itemid=220
Předpokládám pochopitelně, žes to kupoval v ČR. Jinak máš smolíka.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 19.03.2011 21:30 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19.3.2011
Příspěvky: 53
Bydliště: Brno
No teprve jsem to dnes objednal, takze kdyz tam v pondeli brnknu, tak to snad pujde zrusit. Kdyz reknu, ze uz to nechci, tak proc by mi to posilali? To by byli padli na hlavu, aby mi to nutili, ne?
No kazdopadne diky za rady, v tomhle moc neumim chodit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 19.03.2011 22:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2009
Příspěvky: 1132
Obrázky: 3
Vesley píše:
No teprve jsem to dnes objednal, takze kdyz tam v pondeli brnknu, tak to snad pujde zrusit. Kdyz reknu, ze uz to nechci, tak proc by mi to posilali? To by byli padli na hlavu, aby mi to nutili, ne?
No kazdopadne diky za rady, v tomhle moc neumim chodit.

JAsně je to pro všechny takhle lepší a když si rovneou objednáš tu BNF verzi tak to bude úplně v pohodě i po "společenské" stránce :-)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 19.03.2011 22:25 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.9.2009
Příspěvky: 266
Bydliště: Praha
Obrázky: 9
Citace:
No rozdil mezi tim co ho mam objednanej a verzi bez vysilajdy je 689kc. Za to by byla kupa nahradnich dilu.
No a o tom je tu už zmínka.Za 689 toho na blejda moc nekoupíš.Ty díly jsou šíleně drahý.Třeba jen za tu vysílačku jako ND chtěj tři litry. Jen ty ubohý plastový gripy stojí skoro 500 a docela se lámou.Dřevěný listy jen přes tři kila.No děs. Napiš mail na storno objednávky.To bude možná lepší,než někam volat.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 20.03.2011 8:53 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19.3.2011
Příspěvky: 53
Bydliště: Brno
Tak dik za rady, napsal jsem storno objednavky. Dnes mi prisel mail, ze je objednavka zrusena (asi makaj i v nedeli :-) a objednal jsem na rcparku. Sice je fakt, ze ty dily jsou silene drahy, ale i tak, objednal jsem nahradni listy, ozubeny kolo, lyziny a rotorovou hridel. No, kdyz budu litat opatrne, snad to nerozbiju. Dival jsem se, ze tu spousta lidi objednava nekde z hobbycity.com. Dival jsem se tam na baterky, ale jsou jaksi vyprodany. Nemate nekdo tip, kde sehnat levny baterie to SR?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 20.03.2011 10:04 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.9.2009
Příspěvky: 266
Bydliště: Praha
Obrázky: 9
Baterie mám tyhle z HK. Vejdou se tam v pohodě a je to s nima dobře vyvážený.Momentálně nejsou,ale snad je brzy naskladní.
http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... oduct=9163


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 20.03.2011 14:01 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19.3.2011
Příspěvky: 53
Bydliště: Brno
No, tak ty bych bral, aspon 3kusy. Myslis, ze je jeste naskladni? Nebo kdyby se dali sehnat nekde jinde za tu cenu. Dival sem se po netu, ale nikde nejsou skladem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 20.03.2011 14:19 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.9.2009
Příspěvky: 266
Bydliště: Praha
Obrázky: 9
Ještě je něco na aukru asi za tři kila + pošta.Pravda ta cena už je jiná.Na HK si myslím,že je naskladní.Mění se to ze dne na den.Chce to sledovat.Nebo rovnou objednat a čekat.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 28.03.2011 7:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.1.2009
Příspěvky: 649
dobry dnik, vcera jsem se snazil SR dostat do dx6i, ale potkal me takovy maly problem, "draha, velikost" kolektivu vs. vychylky serv pri klopeni a kloneni.. proste "velikost" kolektivu se nastavuje "swash mixem" (myslim) pokud ho snizim natolik, aby mi serva nesli az za roh, tak mi to ale snizi vychylky serv a s vrtulnikem se neda skoro letat, je to na sobe zavisle, nebo to mam jen nekde blbe nastavene? diky

_________________
EVIL IS BACK 15.5.2012


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 28.03.2011 15:10 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.9.2009
Příspěvky: 266
Bydliště: Praha
Obrázky: 9
Ve swash mixu položka pitch v procentech nastavuješ kolektiv a ostatní aile a elev je klopení a klonění.Každou položku si můžeš nastavit jak je libo.Pak můžou být ještě menší výchylky v dual rate a expo nebo v travel adjust.V dr a expo a travel adjust dej vše na 100% a ve swash mixu vše tak 60%.Můžeš si dát trochu expo na rudder jestli se ti zdá,že je to moc ostrý na směrovku.Takhle mi to lítalo pěkně.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 28.03.2011 17:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.1.2009
Příspěvky: 649
diky, diky :)

_________________
EVIL IS BACK 15.5.2012


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 296 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz