Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.04.2011 13:45 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.11.2010
Příspěvky: 388
Bydliště: Praha 3
Určitě si stůj za svým... uřídit houbu s naprosto nezáludným chováním umí každej, a chybí tam možnost používat kinetickou energii celého letadla, protože okamžitě samo brzdí společně s velkou vrtulí.
Jinak údajně výborně také lítá Brio 10, http://www.horizonhobby.com/Products/De ... quickSpecs

_________________
Když letadlo kouří, je to správně!


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.04.2011 13:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2007
Příspěvky: 9185
Bydliště: Trenčianska Turná
Obrázky: 0
TomasC píše:
Za nabídku EPP se omlouvám. Není třeba to dál řešit. Každému dle jeho potřeb.

:lol: :lol: :lol:
marný? :roll:

_________________
Nie som zlý.... iba rýpem
www.elektromodely.sk


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.04.2011 13:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2007
Příspěvky: 9185
Bydliště: Trenčianska Turná
Obrázky: 0
HonzaS píše:
Fenius píše:
Addiction 3d :D


Taky mě to napadlo. Jen nevím, jestli je do metru. Na videu vypadá slušně:

http://www.pamodels.cz/pa/eshop/1-1-LET ... -ARF-100cm (dole)

V rámco rozměrů a nepřílišš zkušeného pilota je to mezi dřevěnýma modelama asi ideální volba.

Addiction je totálna mrdka, nechcel by som ho ani zadarmo komplet osadeného...
Hnus velebnosti ako to lieta

_________________
Nie som zlý.... iba rýpem
www.elektromodely.sk


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.04.2011 14:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2007
Příspěvky: 9185
Bydliště: Trenčianska Turná
Obrázky: 0
traxxamiya píše:
Chci se naučit na malé zákeřné mršce, které mně vyjde na 2 tisíce, abych se pak nebál jít do velkého elektro akrobata.

Čím väčší akrobat, tým lepšie letové vlastnosti a tým ľahšie sa ovláda. Iba rana je násobne drahšia :lol:
Ten mini Edge som mal. Lieta vcelku dobre ale pre začiatočníka NEODPORÚČAM :!:
Imidž je nanič, počúvaj skúsenejších a choď do EPP :wink:

_________________
Nie som zlý.... iba rýpem
www.elektromodely.sk


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.04.2011 14:04 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
72tka: Protože při tom plošném zatížení to bude maximálně na takové to sportovní polétíní. Záda, přemet, opatrně nožák, kubu taky, ale všechno na rychlosti. Ale jako akrobat se to chovat nebude.

LV: No, co jsem koukal na RCG, tak si ho lidi docela chválí. Při té velikosti se to netrhá jako snad všechny ostatní dřeva téhle velikosti, nožák to letí očividně docela dobře, visí to, harrieruje to... Je to sice spíš takovej klon 3D a Fun fly, ale z dřevěných metrovek je to asi nejlepší volba.

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.04.2011 14:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2010
Příspěvky: 1177
Bydliště: Praha
Obrázky: 0
ešte, že to má lv v podpise... :twisted:


Naposledy upravil Fenius dne pát 08.04.2011 14:21, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.04.2011 14:12 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.2.2011
Příspěvky: 36
OK, díky za názory, vezmu zase ten EDGE. Nějaký extrémní akro 3d manévry mně netáhnou. Chci jen malé letadlo na věci, které už mám, které je z balsy. Ten EDGE se mi velmi líbil jako letadlo.

Čekal jsem, že se mne od toho hobbykingu všichni budou odrazovat a přesvědčovat, že eflite je 10x lepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.04.2011 14:20 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.11.2010
Příspěvky: 388
Bydliště: Praha 3
HonzaS píše:
72tka: Protože při tom plošném zatížení to bude maximálně na takové to sportovní polétíní. Záda, přemet, opatrně nožák, kubu taky, ale všechno na rychlosti. Ale jako akrobat se to chovat nebude.


Jde o to co je "akrobat" - to je podle mne vše co zalétne sestavu FAI F3A. A třeba právě mě se líbí akrobacie na rychlosti a to s houbama nejde. Tady je třeba video s Briem 10 http://www.youtube.com/watch?v=j2arekJakpA je to hodný a přesto to dokáže mnoho. V porovnání třeba se ZOOMEM zde http://www.youtube.com/watch?v=4fAS7Qmp_70 i když to umí hezky vodit, tak ten ZOOM mě osobně nic neříká.. řídil jsem ho párkrát, viděl nesčetněkrát, nikdy mě to nechytlo. Stejně tak na skutečných érech, v Plasech na leteckým dnu akrobacie na Z526 byla úžasná, ladná... krásné souvraty.

Takže spíš tu všichni mluví o té "3D akrobacii", kde je hmotnost kritická. Ale fajn, každý ať si lítá co chce, to je dobře, bylo by hrozný kdyby všichni lítali to samý :)

_________________
Když letadlo kouří, je to správně!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.04.2011 14:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2007
Příspěvky: 9185
Bydliště: Trenčianska Turná
Obrázky: 0
HonzaS píše:

LV: No, co jsem koukal na RCG, tak si ho lidi docela chválí. Při té velikosti se to netrhá jako snad všechny ostatní dřeva téhle velikosti, nožák to letí očividně docela dobře, visí to, harrieruje to... Je to sice spíš takovej klon 3D a Fun fly, ale z dřevěných metrovek je to asi nejlepší volba.

U nás na letisku existovali dva. Je to krátke a rovno to neletí... Fun Fly to beriem. Akrobat nie a 3D dupľom :wink:

_________________
Nie som zlý.... iba rýpem
www.elektromodely.sk


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.04.2011 14:20 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 10798
Bydliště: ČR, P6 Dědina, Letiště: Trněný Újezd
Obrázky: 11
Vem to, co bude vazit min, (pri stejny plose = mit mensi plosny zatizeni).
Problem je, ze nekdy je tezke sehnat duveryhodne udaje kolik to doopravdy bude veskutecnosti vazit.

_________________
Abu (Tomáš S.) - MC19 - kanál č.90 na 40MHz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.04.2011 14:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2007
Příspěvky: 9185
Bydliště: Trenčianska Turná
Obrázky: 0
traxxamiya píše:
OK, díky za názory, vezmu zase ten EDGE. Nějaký extrémní akro 3d manévry mně netáhnou. Chci jen malé letadlo na věci, které už mám, které je z balsy. Ten EDGE se mi velmi líbil jako letadlo.

Čekal jsem, že se mne od toho hobbykingu všichni budou odrazovat a přesvědčovat, že eflite je 10x lepší.

Ty si to asi nepochopil, všetko sú to mrdky. Ten od E-Flite je 10x lepší, ale stále mrdka. Choď do EPP. Lietajú s tým aj najlepší piloti sveta

_________________
Nie som zlý.... iba rýpem
www.elektromodely.sk


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.04.2011 14:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2010
Příspěvky: 1177
Bydliště: Praha
Obrázky: 0
LV píše:
Fun Fly to beriem. Akrobat nie a 3D dupľom :wink:

No ale tak bavime sa tu o metrových balzoletoch, nemôžeš to porovnávať s tou presnou 79".


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.04.2011 14:27 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.2.2011
Příspěvky: 36
LV: Podívej já rc modely letadel beru jako hobby a zábavu. Kategorizaci na modely a ..., jak píšeš, neuznávám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.04.2011 14:35 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10763
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Pokud stojí podmínka, tak jak stojí, tak bych šel do něčeho levného. Šance na rozbití modelu je velká.

Zde jsou modely, které běžně vozím na letiště:


zleva: YAK-55, Viper, Elexant
Obrázek
Pokusím se popsat proč ty modely mám a jak je používám, přičemž to prosím berte jako "můj" pohled na věc.

Viper: závodní model pro létání kolem pylonů, s kterým jsem byl na mistrovství světa. Pravidelný trening, účast na závodech. Včera 6startů (vítr cca 10m/s trvale, v nárazech trošku víc). Dneska ráno 6startů (vítr do 5m/s, pohodička). Model létá přes 270km/h a tak vím, co je kinetická energie.

Elexant: závodní akrobat F3A, "dvoumetrovka", 5kilo. Nejlepší možný akrobat (někdo říká, že 3metrovka létá lépe, ale nevím). Běžně trénuji akrobacii, sestavu F3A, takže je třeba létat přesně a nikoliv, co mě napadne. Model sám do vývrtky nespadne, dá se neskutečně udojit.

Yak 55 od RCF: Model pro zábavu. Můžu létat co chci. Vlekat házedla. Výhoda je, že se o model vůbec nebojím. Prostě NEJLEPŠÍ simulátor na světě. natrénoval jsem na něm i sestavu F3A. Ne moc přesně, ale naučil jsem se, jak model reaguje a jak jdou věci za sebou. Skvělé je, že vše se stíhá rychle. Na jedny baterky dám několik sestav F3A.

Přiznávám, že jsem spíše zaměřen na "fungování" věcí. Model musí skvěle létat, musí skvěle létat, musí skvěle létat a může dobře vypadat.

Je to o tom, co kdo chce.

to traxxamiya: odkud jsi??


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.04.2011 14:38 
Mazák
Mazák

Registrován: 19.8.2007
Příspěvky: 8426
Obrázek

Maly akrobat, konstrukcni kridla. Jeste mensi nez je zadani ve vlaknu. Plosny zatizeni 25g/dm2 - lita to skvele. Pomer tahu vrtule ku hmotnosti skoro 2:1. Ale pochybuju ze bys tuhle stavebnici jeste sehnal (Radek Gebhart uz nedela modely hodne let).

Kup si co se ti libi, nakonec me osobne je to celkem fuk. Ja jenom abys pak nebyl zklamany, protoze ja z Su-31M byl dost zklamany. Hlavne ze se mi tak moc libilo. Nak


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz