Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.07.2011 10:47 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 20.11.2009
Příspěvky: 139
Bydliště: Pardubice
iampucmeloud píše:
Na stránkách Jeti zatím ani slovo.
Aby to nebyla dajaká ptákovina jako FASSTEST.


No ptákovina to snad nebude. Protokol potřeboval předělat, tak jak byl navržen nestačil požadavkům v provozu.

To, že Jeti neinformuje o novinkách na svém webu je dost velkách chyba, asi by měli trochu zlepšit PR :D . Zkusím jim napsat o informace a dát to sem.

_________________
Multiplex Royal Evo9 upgradované na Pro9 (fw 2.62) + 2,4GHz DuplexEX (Neboť jak praví Avenger: Duplexák nehádá Duplexák ví.)


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.07.2011 10:56 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.10.2010
Příspěvky: 139
Tady je gůůglovej překlad z němčiny. Nějakej němčinář by to sem mohl hodit česky. :lol:

Novinka: Duplex EX
Nová EX-duplexní systém je nástupcem osvědčeného Jeti duplex dálkového ovládání. Rozšiřuje schopnosti přenos telemetrických dat a připravuje si pro nadcházející Jeti ProfiBox, letový program a sledovat nové vysílače řady Jeti dříve. Podrobná analýza telemetrických dat a ukládání dat do modelu PC je nyní možné. Mnoho z nich bylo v provozu na komponenty Jeti Duplex EX Duplex aktualizaci systému. K tomu bude brzy update souborů a podpůrné informace poskytnout. Aktualizace sám uživatel může provádět na PC a USB Jeti Interafce.
Vlaku do vlaku, aby zaslány všechny moduly vysílače, přijímače a senzorů přímo duplex EX (bezprostředně na dostupnosti).
Samozřejmě, EX-duplex systém funguje hladce a abwärtskompaktibel se všemi existujícími JetiDuplex komponenty.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.07.2011 11:10 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 20.11.2009
Příspěvky: 139
Bydliště: Pardubice
iampucmeloud píše:
Tady je gůůglovej překlad z němčiny. Nějakej němčinář by to sem mohl hodit česky. :lol:


To jsem taky četl, nejlepší ale bude informace od zdroje.

Už jsem psal do Jeti
------------------------------------------------------
Dobrý den,
na zahraničních webech objevili vysílací moduly a přijímače Duplex EX.
Na vašem webu zatím není o Duplex EX žádná informace.

Jsem uživatelem Duplexu a zajímalo by mne jak to bude s kompatibilitou různých částí Duplexu viz přiložená tabulka.

Dále by mne zajímalo zda bude možné, a za jakých podmínek, udělat upgrade z Duplex na DuplexEX.
-------------------------------------------------------

Počkáme na odpověď

_________________
Multiplex Royal Evo9 upgradované na Pro9 (fw 2.62) + 2,4GHz DuplexEX (Neboť jak praví Avenger: Duplexák nehádá Duplexák ví.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.07.2011 11:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.8.2005
Příspěvky: 2403
Bydliště: letiště Točná, Praha
To jsem zvědav :)

_________________
kanál: 40 Mhz-81, 54, 53 a 2.4 Ghz Jeti DUPLEX
Modeláři Točná


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.07.2011 11:27 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 20.11.2009
Příspěvky: 139
Bydliště: Pardubice
georg píše:
To jsem zvědav :)

Já taky. Mimochodem pokud "naslouchají" pánové z Jeti: tyto informace by měli být k dispozici nejpozději v okamžiku uvedení produktu do prodeje. :oops:

_________________
Multiplex Royal Evo9 upgradované na Pro9 (fw 2.62) + 2,4GHz DuplexEX (Neboť jak praví Avenger: Duplexák nehádá Duplexák ví.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.07.2011 18:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.5.2006
Příspěvky: 9047
Bydliště: Bratislava dnv SK
No čo ja viem.. Mne sa tá móda že sa len vymyslí a nakreslí nová krabica alebo nebodaj vystružliká z dreva, a popíše sa pár strán bludov aké to bude geniálne a výkonné, a masíruje sa tým celý svet ako keby to už bolo hotové, nepáči.
Hlavne keď potom nastane najmenej na rok ticho.
Ale XPS bol asi pre obchodníkov z rc sveta žiarivý príklad ako to funguje, na zdvihnutie obratu či prilákanie záujmu, prípadne zadržanie zákazníkov aby nekúpili hotový konkurenčný systém ktorý to už všetko má, či dokonca kúpili niečo čo nespĺňa ich požiadavky ale s prísľubom že onedlho bude bezplatný upgrade firmwaru ktorý to zázračne doplní.... (predávali systém s telemetriou už dlhé roky, až na to že mám pocit že ju v skutočných obchodoch nemajú dodnes...).
Keď bude niekde v obchode ten Duplex EX vystavený na pulte, určite tam už budú mať k nemu aj návod - a to bude podľa mňa dostatočne včas.
Ale som rád že nespia a pokračujú ďalej a hlavne že zachovali kompatibilitu (lebo kto podrazí zákazníkov tým že ich nakúpené vybavenie odpíše ako zastaralé, ľahko o nich príde).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.07.2011 11:01 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 20.11.2009
Příspěvky: 139
Bydliště: Pardubice
OldaS píše:
Už jsem psal do Jeti
------------------------------------------------------
Dobrý den,
na zahraničních webech objevili vysílací moduly a přijímače Duplex EX.
Na vašem webu zatím není o Duplex EX žádná informace.

Jsem uživatelem Duplexu a zajímalo by mne jak to bude s kompatibilitou různých částí Duplexu viz přiložená tabulka.

Dále by mne zajímalo zda bude možné, a za jakých podmínek, udělat upgrade z Duplex na DuplexEX.
-------------------------------------------------------

Počkáme na odpověď


Odpověď dorazila:
----------------------------------------------------
Dobrý den,
všechny starší i nové komponenty systému Duplex jsou kompatibilní.

S pozdravem JETI model s.r.o.
----------------------------------------------------

S odpovědí nejsem vůbec spokojen.
1) nevěřím že bude vše se vším kompatibilní a naplno fungovat. Pokud by to tak bylo tak by nebylo nutné dělat novou variantu Duplexu.
2) odpovídající přehlédl :?: že se ptám na upgrade na DuplexEX a pro jistotu na to vůbec neodpověděl

_________________
Multiplex Royal Evo9 upgradované na Pro9 (fw 2.62) + 2,4GHz DuplexEX (Neboť jak praví Avenger: Duplexák nehádá Duplexák ví.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.07.2011 19:47 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.10.2010
Příspěvky: 139
tak to je odpověď.......fujtajbl


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 19.07.2011 19:11 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 20.11.2009
Příspěvky: 139
Bydliště: Pardubice
Můj dotaz do Jeti
> Dobrý den,
> zajímalo mne zda bude možné, a za jakých podmínek, udělat upgrade¨
> přijímačů, vysílacích modulů a čidel z Duplex na DuplexEX.

Odpověď Jeti
--------------------------------------------
Dobrý den,
upgrade na verzi EX není možný.
EX verze jsou hardwarově odlišné.
.....
--------------------------------------------

Tak to vypadá, že DuplexEx je pouze zpětně kompatibilní s Duplexem ale jinak je zcela nový.

Nemáte někdo nějaký hardware s DuplexEx?

_________________
Multiplex Royal Evo9 upgradované na Pro9 (fw 2.62) + 2,4GHz DuplexEX (Neboť jak praví Avenger: Duplexák nehádá Duplexák ví.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 20.07.2011 6:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.5.2006
Příspěvky: 9047
Bydliště: Bratislava dnv SK
hm.... hlavne pri cene príjmačov to na prvé počutie trošku zamrzí, prípadne len zníži chuť potešiť sa novou hračkou - ak so starými príjmačmi zobrazí len to čo obyčajný jetibox či ER9x vysielač.. Ale, ten biely displej... Ano je mi na nič, ale čo s pocitom "ale ja ho chcem!"?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 20.07.2011 16:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.8.2005
Příspěvky: 2403
Bydliště: letiště Točná, Praha
Pánové tak pokud je zpětná kompatibilita tak by neměl být problém, pakliže pokud bude nová vysílačka tak to ani nebudu řešit :) .

_________________
kanál: 40 Mhz-81, 54, 53 a 2.4 Ghz Jeti DUPLEX
Modeláři Točná


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 20.07.2011 22:07 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.8.2008
Příspěvky: 1566
Bydliště: Pelhřimov, ČR
Obrázky: 1
Nemyslím si že zpětná kompatibilita komponentů Duplex je to samé a bude umět to samé co EX, koukni do jejich eshopu, vedle každého dosavadního čidla mají už v nabídce i čidlo EX. Trápit to asi nebude ty co budou lítat s dosavadní výbavou, ale spíš ty co si ke stávajícím přijímačům a čidlům pořídí nový jetibox profi nebo nový jeti vysílač a ono jim to neumožní všechny možnosti nabízené ve variantě EX. Tolik můj subjektivní dojem z těch kusých informací od výrobce.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 20.07.2011 22:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.5.2006
Příspěvky: 9047
Bydliště: Bratislava dnv SK
Zas možno to je aj výhoda a niekto mi predá "vario bez EX" lacnejšie, než keby so ho mohol doma z pc updatovať na najnovší firmware..
Tak sa aj šetrnejší možno dostanú k Duplexu.. a že za letu nebudú môcť zaostriť oči na 4 čísla, ale len na dve, im až tak vadiť možno nebude.... :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jetibox Profi - Duplex EX
PříspěvekNapsal: pon 15.08.2011 9:09 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.10.2010
Příspěvky: 139
Ahoj, Duplex EX je už u nás oficiálně v prodeji.
http://shop.jetimodel.cz/duplex-c-1980.html
Už to někdo máte a testujete :?:
Díky za postřehy.
IAMPUC


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jetibox Profi - Duplex EX
PříspěvekNapsal: pon 15.08.2011 10:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 2.5.2009
Příspěvky: 1176
Bydliště: Sedlcany
iampucmeloud píše:
Ahoj, Duplex EX je už u nás oficiálně v prodeji.
http://shop.jetimodel.cz/duplex-c-1980.html
Už to někdo máte a testujete :?:
Díky za postřehy.
IAMPUC


No, tohle presne me na Jeti stve. Kdyz clovek koukne na jejich web, tak na uvodni strance posledni zprava z 18.5. o konani setkani. O Duplex Ex nic. Jako by se za nej stydeli. Uz i na nemeckych stranka je vic informaci, nez na domovske strance Jeti - proste na cechy tak nejak kaslou.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz