Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 129 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: ned 27.11.2011 19:44 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.8.2008
Příspěvky: 6896
Bydliště: Moravský kras
ninja949 píše:

Na materiál si absolutně stěžovat nemůžu,hlavní hřídel se ohne uplně stejně jako ta rexácká


Ze tří hřídelí z HK jsem neohnul ani jednu, všechny totiž házely už z výroby, takže jsem stejně použil originální Align. :mrgreen:

_________________
OK2WY


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: ned 27.11.2011 19:56 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 2.1.2011
Příspěvky: 242
Bydliště: Kladno
tak bud se za poslední rok co lítám já tolik HK zlepšili a nebo nevím kde je chyba.Mě se nestalo ani jednou jedinkrát že by byla špatná hřídel.Jen jednou dorazilo křivé hlavní ozub kolo.Ale jinak vždy vše v poho


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: ned 27.11.2011 20:40 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.12.2009
Příspěvky: 204
Bydliště: Toronto, Ontario, Canada
Zkusím to říct ještě jinak. Osobně si myslím, že se nedá naučit s vrtulníkem aniž by si něco nerozmlátil i když máš kříž a dobře seřízeno tak pády budou! Přijde mi ideální vzít pro začátek HK 450 trochu to omlátit, naučit se viset a základně ovládat vrtulník. Pak vem z HK motor,gyro, regl, baterky a kup si rexe. Vždyť ten lepší drak z hk vyjde na 1500, mrkni na cenu dílů na rexe. Osobně jsem ve fázi zdokonalit visení a poletování bokem k sobě a pomalu se otočit čumákem k sobě mám na to HK250gt a nevidím, že by to nějak zásadně vibrovalo nebo nešlo ovládat. Nicméně doporučuji třídu 450 je stabilnější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: ned 27.11.2011 20:58 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 27.11.2011
Příspěvky: 23
Bydliště: Mariánské Lázně
Potom co jsem si precetl ruzne nazory a clanky, tak se spis priklanim k HK.

Kdyz vezmu, kolikrat jsem naboural za 3 roky jen s koaxialem (590 mm) a spocitam cenu dokupovanych dilu, tak jsem na porizovaci cene. A pokud je o dost tezsi ridit 6-ti kanal, tak me bude min bolet, kdyz mi na zem spadne 5 tis misto 10 tis.

Takze me zajima, je vysilac kompatibilni s T-rexem, na ktery treba v bodoucnu upgraduju az budu s HK umet?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: ned 27.11.2011 21:06 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.12.2009
Příspěvky: 204
Bydliště: Toronto, Ontario, Canada
Vysílač který budeš mít k hk nemá s vrtulníkem nic společného, takže ANO bude kompatibilni. Dále bude kompatibilni: gyro, serva, motor regulátor, nabíječka, baterie a většina nářadí.... Ono je HK totiž asi tak 95% klon, takže navzájem pasuje i 95 % dílů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: ned 27.11.2011 21:26 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 27.11.2011
Příspěvky: 23
Bydliště: Mariánské Lázně
Tak ja si zkusim na hoobykingu neco poskladat a uvidime na kolik to vyjde...

Jeste co by mel vrtas mit za dily aby umel 3D? Chci ho udelat bez flybaru.
Head-lock gyro kontroluje pouze 1 osu?
Jak je resena u HK stabilizace bez flybaru? Na Walkere je 3-ose gyro, na HK se da taky koupit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: ned 27.11.2011 21:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.7.2010
Příspěvky: 5680
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
O vrtulníku víš evidentně prd, chceš hned umět 3D akrobacii, a to celé završíš nákupem stroje a výbavy na hobbyking.com :) Slušná kombinace.

Alespoň bude zejtra v práci co číst :lol:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: ned 27.11.2011 21:36 
Mazák
Mazák

Registrován: 19.8.2007
Příspěvky: 8426
Ja bych vrtulnik radeji vubec nekupoval. Ono jak na to pro zacatek neuvolnis investici aspon 20.000Kc, tak podle nazoru vetsiny mistnich vrtulnikaru si proste normalne nezalitas. Takze setri penize na neco jineho, treba auta jsou fajn. Nak


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: ned 27.11.2011 21:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.9.2009
Příspěvky: 1156
Bydliště: Kadaň/Praha
Ale tak zalitas si i s mnohem mensi castkou. Problem je ze pokud te to chytne tak pak das jeste vic jak 20000 za upgrade vybavy. Tim padem si za to dal to co si narval do HKcka + to co s pak dal za poradnou vybavu. Coz je vic jak to co das rovnou za poradnou vybavu :wink:

PS: taky sem zacinal s HKckem, dneska to ale vidim spis jako vyhozene penize.

_________________
Synergy E7 | Gaui NX4 | Trex 450 PRO 6s | Futaba T14SG


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: ned 27.11.2011 21:59 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 27.11.2011
Příspěvky: 23
Bydliště: Mariánské Lázně
OPR píše:
O vrtulníku víš evidentně prd, chceš hned umět 3D akrobacii, a to celé završíš nákupem stroje a výbavy na hobbyking.com :) Slušná kombinace.

Alespoň bude zejtra v práci co číst :lol:


Tak porad lepsi shop, budu jedine rad. Uz jsem se na to ptal a zatim nikdo nepsal odpoved :)
Navic ja nechci zavodit v 3D akrobacii, v predchozich prispevcich jsem psal, ze chci aby heli umela zakladni 3D. Tim jsem myslel, ze kdyz se kouknes na videa co lide delaji s Walkerou M120D01, tak to mi bohate bude stacit.

Tzn. koupim si 6-ti kanalovou heli do 10 tis i s vysilackou, naucim se s tim litat, pak se naucim litat invertne, pak zaklady 3D... a pak praxi pouceny koupim lepsi... za vic. Nejsem milionar abych si koupil heli za 50 tis a pak s tim prvni let svihnul na zada z 10 m :) Mam totiz jeste jeden financne narocny konicek, foceni... a za 80 tis (cena heli + oprava po prvnim letu) si radeji koupim teleobjektiv :)

A ze vim o vrtulnicich prd? No proto jsem se prisel zeptat sem... aby mi zkusenejsi poradili, pred 5 hodinami jsem chtel kliknout koupit Walkera M120 :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: ned 27.11.2011 22:05 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 27.11.2011
Příspěvky: 23
Bydliště: Mariánské Lázně
Nakadah píše:
Ja bych vrtulnik radeji vubec nekupoval. Ono jak na to pro zacatek neuvolnis investici aspon 20.000Kc, tak podle nazoru vetsiny mistnich vrtulnikaru si proste normalne nezalitas. Takze setri penize na neco jineho, treba auta jsou fajn. Nak


Taky mi to tak pripada, nejlepsi jsou ty co mi reknou ze tomu nerozumim a nenapisou ani radu, abych tomu rozumnel :)

Nastesti se tu vetsina snazi poradit...

O aute na spalovaci motor jsem uvazoval, jednoduseji se to ovlada a opravy pak nestoji tolik :D
Ale na foru o autech to bude asi stejny... dokud to nebude mit olejove tlumice a 300 koni, tak to proste jezdit nebude ani z kopce :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: ned 27.11.2011 22:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2011
Příspěvky: 2574
Bydliště: Jižní morava (Drnholec,S.T.Břeclav) ČR
Obrázky: 6
Podívej kup si třeba tu Walkeru ale počítej že budeš daleko víc opravovat a ladit než létat a to platí i o HK (pokud tam nenarveš věci od alginu tak to ani nekupuj) a už sme u toho co zastanci Hkček nechtějí vidět HKčko tě vyjde kolikrát dráž než Algin. ¨
Apropo ... Máš už simulátor? protože si to představuješ moc jednoduše. Kup si třeba DX6i a něaký simulátor a trenuj.

Kupovat teď na zimu vrtas je blbost a proto máš čas na došetření na ALGINA T rexe 450 PRO.
Pády budou ať tak či tak, tomu se nevyhneš.

_________________
Minulost: T9X,Graupner MZ 24 Hoot, Futaba T10J
Součastnost : Návrat k Graupner MZ 24 Hoot


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: ned 27.11.2011 22:38 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 18.3.2010
Příspěvky: 2878
Bydliště: Zavar, SK
No, sice jedine, co viem, je trochu tlacit sem a tam mCP X ( neviem, ci sa to da nazvat lietanie) ale pridam trocha od zaciatocnika: ak si doteraz lietal len 3-kanalove koaxy, tak ti to je na prd. Pred pol rokom som dostal jeden 3-kanalovy koax a po tyzdni marneho preucania sa som ho radsej daroval. Nie, ze by to nelietalo, ale reflexy su svina a ked som automaticky chcel spravit nejaky manever, to to akurat spravilo nieco ine.
Ak chces lietat s akrobatickou heli, najrozumnejsie (a aj najlacnejsie) je kupit si nejaku aspon sestkanalovu vysielacku ( Spektrum DX6i, Futaba, hocico podla gusta) + Phoenix a cvicit, cvicit, cvicit. Takze to bude cca 200Eur vysielac + 100Eur Phoenix, hned si na 300 Eur. ( Mozno sa predava Phoenix aj s nejakou atrapou vysielacky len pre sim, neviem. ).
Ked chces silou- mocou hned lietat tak by som ti skor poradil nejaky stabilnejsi stvorkanal, skus si prejst forum heli - zaciatocnik. Ja osobne by som ti mozno poradil Solo pro 328A/ Lark
http://heli.pelikandaniel.com/?sec=product&id=56163
http://heli.pelikandaniel.com/?sec=product&id=54602
Nemam s nim osobnu skusenost, ale podla recenzii by to mohlo lietat obstojne.
Ja som lietal cca dva roky len na Phoenixe ( s lietadlami samozrejme aj v reale, ale vrtas som nemal), pred par mesiacmi som kupil mCP X. Clovek to nejako udrzi, aj s tym nieco zaleti ale aj tak pada. Takze uvazuj v intenciach: co stoja nahradne diely?
T-rexa by som ti urcite nedoporucil - je drahy a rozflaknes ho, HKcko tiez nie ( je lacnejsie, ale tiez ho rozflaknes). Aspon nie pre zaciatok a bez simu. Howgh.

_________________
X9D & T16Pro & TX16S & nejaké lietadlá, heli a koptéry www.rcmodelytt.sk


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: ned 27.11.2011 22:43 
Mazák
Mazák

Registrován: 19.8.2007
Příspěvky: 8426
mello> Myslim ze jsou dve cesty, co se vrtulniku tyce. Bud v okoli najdes nekoho kdo je lita a bude mit chut ti o tom povypravet a ukazat co a jak. A nebo si nejdriv v tichosti nastudujes co je potreba, prosmejdis fora a zacnes v klidu sam. Naucit se sam je serizovat a zvladnout zakladni let jde. Pro pokrocilejsi pilotaz se ale bez simulatoru neobejdes (pokud nemas hodne penez a nebo dar od boha v podobe talentu).

Ptat se tady na foru o radu, to se dycky totalne zvrhne - Walkera shit, HK shit, Tírex super, Tírex ujde, Align shit, Kasama rullezz a podobne. Uz to tady vidim po x-te.

Walkera i HK lita, jenom od toho nemuzes chtit super 3D vykony hozene motyky. Ja si litam stylem duchodce, muj vrtulnik nikdy zadnou akrobacii nezazil - takze mi vydrzi asi dlouho. Nizsi cena se projevi na kvalite materialu a jiste si umis predstavit jak se jednotlive dily namahaji pri tvrde akrobacii.

Kazdopadne si to nenech znechutit a vytrvej :) Nak


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: pon 28.11.2011 8:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.7.2010
Příspěvky: 5680
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
mello píše:
OPR píše:
O vrtulníku víš evidentně prd, chceš hned umět 3D akrobacii, a to celé završíš nákupem stroje a výbavy na hobbyking.com :) Slušná kombinace.

Alespoň bude zejtra v práci co číst :lol:


Tak porad lepsi shop, budu jedine rad. Uz jsem se na to ptal a zatim nikdo nepsal odpoved :)
......



Radu jsem Ti už psal. A to tu nejméně bolestnou na finance. Teď na to kašli a kup simulátor. Přez zimu trénuj a šetři třeba na Mini Titana a klidně i bazarovýho.

Od kud seš?


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 129 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz