Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 689 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 14.02.2013 21:49 
Mazák
Mazák

Registrován: 15.8.2011
Příspěvky: 1591
Bydliště: Náchod-nedaleko
HonzaS píše:
Bude jako Vampire, ale mělo by to mít víc výkonu a jiný dmychadlo. První lety vypadaly opravdu víc než slibně :-)


U Vampira jsem použil střídák s nízkým KV a je to takový lenoch, v bezvětří se mu nechce moc stoupat, ale docela obstojně lítá v mírném větru-to mě baví :wink:

Takže pokud bude Douglas s výkonnějším dmychadlem, tak to už se na něj těším :D :D
Tak ať se daří....

_________________
Létám jak umím, ale hlavně pro radost z toho co dělám...


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: ned 24.02.2013 18:51 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 11.9.2010
Příspěvky: 415
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Muže mi někdo poradit kolik má bejt vzpětí spodního křídla?V návodu píšou že jedna polovina leží na rovné desce a druhá se na konci podepře šablonou do výřezu ale neni mi jasné která to má být šablona a jaké výřezi jsou myšleny.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 24.02.2013 20:03 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Ahoj, je to z obrázku jasnější?


Přílohy:
vzepeti.jpg
vzepeti.jpg
[ 23.63 KiB | Zobrazeno 10395 krát ]


_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16
Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: ned 24.02.2013 20:22 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 11.9.2010
Příspěvky: 415
Bydliště: Žďár nad Sázavou
No ani moc ne :oops: :oops: :oops:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 24.02.2013 21:36 
Mazák
Mazák

Registrován: 15.8.2011
Příspěvky: 1591
Bydliště: Náchod-nedaleko
Nějaký mm neprožívej, hlavně udělej obě křídla stejně :!:
Já jsem tenkrát chtěl udělat menší vzepětí, než jaké má být, ale nějakým mým nedorozuměním jsem přesně nepochopil návod jaké má opravdu být. No a v domění, že dělám menší, jsem nakonec udělal naprosto přesné jak má být :lol: :lol: :lol:

_________________
Létám jak umím, ale hlavně pro radost z toho co dělám...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 26.02.2013 17:39 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 11.9.2010
Příspěvky: 415
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Honzo už to chápu.Mě totiž furt nebylo jasné jak tam tu šablonu mám použít ale já jsem používal tu šablonu co se podle ní tvaruje profil křídla a teď sem si teprve všiml že je tam ještě šablona pravě ta co asi ty myslíš na kontrolu vzpětí.Vubec jsem si jí nevšiml.Křídlo jsem slepil tak jak to na sebe šlo a vpodstatě to vyšlo uplně samo.Když jsem to teď podle tý šalony přeměřoval tak je to +- přesný.
Škoda že ten popis na těch dílech není Česky :roll:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 26.02.2013 17:48 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
My bychom rádi česky, ale bohužel většina (valná) jde do zahraničí. Zkusím si v nějaké aktualizaci do návodu prosadit nějaký překlady nebo detailnější popisy postupu.

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 27.02.2013 9:32 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 8.9.2011
Příspěvky: 98
Bydliště: TU
Mohu se zeptat na výrobní postup uhlíkových táhle např. u Fokkera E3? Je to 1 mm uhlíková tyčka, pomocí tepla ohnutá do pravého úhlu a v místě lomu zpevněná lepidlem? Z čeho jsou potom zarážky? Silikonová trubička? Díky. :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 27.02.2013 9:47 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Jojo, zapalovačem nebo páječkou nahřátá kulatina, ohnutá o 90° a v místě ohybu "napuštěná" řidším vteřiňákem. Zarážky z toho, co je doma. Většinou bužírka po odizolování nějakých vodičů.

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 15.03.2013 16:32 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 11.9.2010
Příspěvky: 415
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Ahoj tak už mám Bristola hotového váhově mi to vyšlo na 84g s 2S 150mAh aku a 4g olovem v čumáku takže paráda.Už se těším na zálet.
Jen se chci zeptat Mám aku Dualsky 2S 150mAh a při měření vnitřního odporu na nabiječi Icharger mi to ukazuje 150miliohmu a při vybite aku mi to ukazuje dokonce 200miliohmu.Je to normální?A při vybijení na nabiječi to při zatěži 1A hodně klesá na napětí.Je to normální?Ale hlavně mě hodně udivuje ten vysokej vnitřní odpor.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 17.03.2013 21:37 
Mazák
Mazák

Registrován: 15.8.2011
Příspěvky: 1591
Bydliště: Náchod-nedaleko
paegas123 píše:
Ahoj tak už mám Bristola hotového váhově mi to vyšlo na 84g s 2S 150mAh aku a 4g olovem v čumáku takže paráda.Už se těším na zálet.
Jen se chci zeptat Mám aku Dualsky 2S 150mAh a při měření vnitřního odporu na nabiječi Icharger mi to ukazuje 150miliohmu a při vybite aku mi to ukazuje dokonce 200miliohmu.Je to normální?A při vybijení na nabiječi to při zatěži 1A hodně klesá na napětí.Je to normální?Ale hlavně mě hodně udivuje ten vysokej vnitřní odpor.


Tak váha ,,ujde,, ale škoda toho olova navíc v čumáku.
Ohledně baterek, bohužel ti s proměřením vnitřního odporu nepomůžu, jelikož jsem v tomto směru naprostá lama všech lam :lol:
Ale mám doma tyto dvě ,,staré,, aku provozované rok a půl a chystám se je pohřbít a tři úplně nové packy ještě bez konektorů, které budu teprve provozovat.
S těmi dvěma ,,starými,, packy naprostá spokojenost a nechoval jsem se k nim vždy úplně čestně :lol:

_________________
Létám jak umím, ale hlavně pro radost z toho co dělám...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 06.05.2015 14:18 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 4.1.2014
Příspěvky: 10
Zdravím, prešiel som si toto vlákno a veľmi sa mi to páči- ale nielen tento aj ten foker a podobné. Ja mám niečo podobné rozostavané mini Hawk podľa plánu z MHM, ale už vidím, že hmotnosť bude väčšia ako u týchto vaších Bristolov. Keď sa naučím ako davať sem fotky tak sem niečo pošlem. Máte peknú prácu chalani. Už s tým nelietate? trochu to tu utíchlo. Kdesa dá na to zohnať plán (alebo na foker), chcem si to vyrezať sám,môže mi ho niekto poslať( pdob@centrum. sk)?je to fakt pekné, a perfektné letové vlastnosti.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 08.05.2015 7:46 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Plán se bohužel sehnat nedá. Já tu mám už několik let rozestavěnýho Scouta, fokkera jsem prodal a stavím taky nového. Ale teď na to nemám moc čas, jediný letuschopný kousek mám Sopwith Swallow.

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 11.05.2015 20:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.5.2003
Příspěvky: 1030
Bydliště: Praha 5 Lužiny
Obrázky: 0
Plánek na Bristol Scout rozpětí 630 stavěný z Depronu vyšel jako příloha RC Modely


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 11.05.2015 20:47 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Jo, ten byl podobný. Když to člověk zjednoduší a mixne proporcema gumáčka tuším od Rašky a trochu to celé optimalizuje, tak se dobere ke stejnému výsledku, jako když jsem to kdysi kreslil já.

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 689 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz