Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hubsan H501S
PříspěvekNapsal: úte 20.03.2018 21:19 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 30.12.2017
Příspěvky: 6
Nazdar. Nejprve jsem sice narazil na Eachine EX1, ale po důkladnějším zkoumaní a pročítání recenzí jsem byl sklamaný natáčeným videem a jinýma "vroubkama na kráse". Nepotřebuji sica žádnou profi kameru, ale když už tam je, tak natáčí alespoň použitelné záběry. :-) Pak jsem narazil na Hubsan H501S Pro (někdy uváděno Hogh Edition) a byla to "láska na první pohled". :-) Máte někdo zkušenosti s touto koptérou? Bohužel jsem se někde dočetl, že "padají z nebe" a sand tento problém brzo vyřeší aktualizací. Nevím co přesně si mám pod tímto představit. Nerad bych totiž přišel o poměrně drahší koptéru. A další můj dotaz je, zda máte nějaké zkušenosti s banggood.com? http://www.dronyhubsan.cz/fpv/hubsan-h501s-high-edition/ zde ji mají za bezmála 8.000,- Kč, ale na https://www.banggood.com/Hubsan-X4-H501S-5_8G-FPV-With-1080P-HD-Camera-Brushless-Motor-GPS-RC-Quadcopter-RTF-p-1004657.html?rmmds=search&ID=515413522809515946&cur_warehouse=CN vyjde na cca 5.000,- Kč. To je rozdíl nějakých 60% ceny!!! Prodávají na Banggood originál? Nemám se čeho obávat? Díky za odpovědi na všechny mé otázky.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Hubsan H501S
PříspěvekNapsal: stř 21.03.2018 17:24 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 19.5.2009
Příspěvky: 21
Zdravím. Vlastním od vánoc. Vylítaných cca 25 baterek, jedna havárie, způsobená mnou - začínám. Jsem spokojený, koupeno na Banggood. Cenu nevím, byl to dar. R.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hubsan H501S
PříspěvekNapsal: ned 25.03.2018 11:08 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 30.12.2017
Příspěvky: 6
Chtěl bych se zeptat, jak se u této koptéry vypínají motory? V manuálu jsem se dočetl, že se levá páčka dá do polohy vlevo dolů a pravá páčka do polohy v pravo dolů. Ale nevím, zda jsem to dobře pochopil. Nemůže se stát, že tuto polohu při letu použiješ omylem? Tak mě napadlo, zda to že "padají" není způsobeno nechtěným vypnutím motorů za letu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hubsan H501S
PříspěvekNapsal: pon 02.04.2018 6:41 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 19.5.2009
Příspěvky: 21
Ahoj. Start - nakalibruji vodorovně a svisle, obě páčky vychýlím od vysílače ven v úhlu asi 45 st. Tím nastartuji motory. Pak už jenom pravou přidám a letím. Když přistanu, držím ještě chvilku páčku motorů v dolní poloze silou - proti aretaci . Asi 5 vteřin a motory se zastaví. R.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hubsan H501S
PříspěvekNapsal: ned 15.04.2018 15:28 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 30.12.2017
Příspěvky: 6
Tak už mi konečně dorazil. Objednal jsem si verzi Professional (dron je stejný, jen vysílač je H906A s větším dosahem). Kvalita záznamu a fotografií mě velic mile překvapila. Dron je velmi stabilní a drží pevně svou pozici. Funkce RTH mě překvapila svou přesností. Nezkoušel jsem sice v případě slabé baterie či ztráty signálu, ale při přivolání drona přepínačem se mi vrátil a přistál cca jen 20 cm od místa vzletu. Funkce Follow me i Orbit fungují také dobře. Udávaná doba letu je až 20 minut. Nemordoval jsem ho až nadoraz (dokud se sám nevrátí), ale přistál jsem v momentě, kdy mě vysílačka varovala na nízký stav baterie dronu, což nastalo po 18 minutách letu. Jsem maximálně spokojený. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz