Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Spárovaní více přijímačů
PříspěvekNapsal: čtv 19.07.2018 19:22 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 8.8.2017
Příspěvky: 996
Bydliště: JABLONECKO
Zdravím Vás pánové problematiky znalý.Mám mimo jiné obyč vysílač HK-T4 .Původně jsem k němu měl 2 přijímače a oba fungovaly "současně" bez potíží.Pak se u jednoho utrhla anténa a nově naletovaná už fungovala jen do 5 m tak jsem ho zrušil.Teď po roce jsem si koupil další nový přijímač ,spároval jsem ho a když ho vypnu a chci zapnout ten první starý tak nefunguje a musí se znova spárovat a tak je to i naopak s tím novým,jak je možné že ty první dva fungovaly jako by oba najednou a teď jen každý samostatně?Dělám něco blbě nebo je na to nějaký fígl?Mám i obyč CADETA a tam to funguje normálně,na FLYSKY i6/10 jsem to ještě nezkoušel ale četl jsem v jednom vlákně z r.2014 kdy jeden autíčkář měl vysílač s pamětí na 20 modelů a taky mu to nefungovalo,leč vlákno skončilo bez rozřešení tak jsem se nic nedozvěděl,dá se to nějak sladit??Všem děkuji jen prosím odpovědi typu "kup si pořádnou soupravu" mi nepředkládejte ,Flyska myslím slušná je ale já má rád obyč věci.DÍKY.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Spárovaní více přijímačů
PříspěvekNapsal: stř 06.02.2019 18:18 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 3666
Bydliště: Řečkovice
Obrázky: 0
Je to sice trošičku starší článek, ale.
Není možné, že nový přijímač je trochu jiný a vysílač si při párování s přijímačem trochu "popovídá" a samotný vysílač se přepne do nějakého režimu, který tomu druhému vysílači nevoní?

(Možná) podobně se mi chová DSM modul s různými přijímači. Když spáruju jeden, co je DSM2 (vysílač si to zjistí) a pak spáruju novější přijímač (a vysílač se přepne do DSMX), tak s původním už pochopitelně nechce komunikovat. Pokud vynutím i u druhého novějšího přijímače, aby běžel na DSM2 (to umí), tak se pak bez problémů spojím i se starším přijímačem.
A třeba se chová stejně i HK-T4.

Snad jsem to napsal srozumitelně.

_________________
(šroubovák | kleště | měřák | pájka | drátky | poletuchy | 24ch volantovka)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz