Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 08.11.2018 21:26 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.9.2008
Příspěvky: 17
Odešel mi napájecí zdroj k nabíječce který jsem kupoval asi před 4 roky u Lindingera.Poohlížím se po novém a padl mi do oka Raytronic P25,který by mi parametry vyhovoval.Prosím o zkušenosti,problémy a funkčnost tohoto zdroje.


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: pát 09.11.2018 20:07 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 22.5.2006
Příspěvky: 471
hadolet píše:
Odešel mi napájecí zdroj k nabíječce který jsem kupoval asi před 4 roky u Lindingera.Poohlížím se po novém a padl mi do oka Raytronic P25,který by mi parametry vyhovoval.Prosím o zkušenosti,problémy a funkčnost tohoto zdroje.


Raytronic P25 je neskutečně hlučnej zdroj. Větráky vždy hned najedou na maximální točky a to i při nabíjení hodně malým proudem a a hučí jako kr*va :? tedy pro použití v bytě a třeba nabíjení NiMh přes noc je to nepoužitelnej zdroj. Já jsem ho obratem vrátil a připlatil si za Nosram 13,8V 20A se kterým jsem zatím spokojenej, jen koukám že už není v prodeji... Předtím jsem měl eFuel 540W ale odešel po 2,5 letech :evil: a i spoustra jinejch lidí se zdroji eFuel měla problémy, tak tomu jsem se už chtěl vyhnout...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: sob 10.11.2018 10:15 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.2009
Příspěvky: 476
Bydliště: Praha
Obrázky: 2
Asi je to subjektivní nebo už k stáru hůř slyším :-), ale mě to tak hrozné nepřijde. Ventilátor hučí skoro stejně, jako u kterékoliv mojí nabíječky. Ale je pravda, že NiMH přes noc nenabíjím.
Mám ho asi rok, funguje naprosto bez problémů. Je u něj dost krátký přívodní kabel, což mi ale nevadí. Příjemné jsou dva páry zdířek pro banánky a docela kompaktní provedení.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 14.11.2018 17:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2012
Příspěvky: 626
Bydliště: Prešov,SR
Obrázky: 50
Áno je hlučný dosť. Ale viac ako 12-15A z neho nedostaneš! Hoci sa píše čosi o 25A. Na dva ichargery kde nabíjam po 10-15A mam dva tieto zdroje.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: juraj.jurej a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz