Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 21.05.2019 11:58 
Mazák
Mazák

Registrován: 23.8.2008
Příspěvky: 656
Zdravím Vás,
Mám vyššie uvedený regulátor, no neviem ho dostať do programovacieho režimu.
Idem podľa inštrukcií, tj. plný plyn, po pár sekundách sa ozvú 2 pípnutia a po 5sec sa má ozvať sekvencia tónov, ktorá potvrdzuje programovací režim. Miesto toho mi po 5sec nepretržite rýchlo pípa regulátor.
LED programovaciu kartu nemám a skôr ako ju objednám by som sa rád opýtal, či niekto nemá podobný problém.
Vysielač a prijímač mám od Jeti (DS14), limity a rozsah plynu nastavovať ide, regulátor ide normálne, ale neviem ho programovať pomocou vysielača.
Skúšal som aj nastaviť väčší rozsah plynu na vysielačke (miesto +100/-100 až +125/-125) ale bez úspechu.
Ďakujem,

_________________
flyingislife@rcportal.sk
EF Slick (GP123) 2.6m.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
PříspěvekNapsal: úte 21.05.2019 17:48 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 11.12.2017
Příspěvky: 178
Bydliště: Krnov
mám obdobný regl a bez programatoru jsem se nehl. Byl v režimu heli ( tovární nastavení ) a jakékoliv změny šli pouze přes programátor.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 21.05.2019 19:20 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 11.6.2012
Příspěvky: 154
Já kupuji regulátory ke kterým mám programovací karty. Protože bez karet to někdy jde velice těžko naprogramovat. Tak že bych ke každému regulátoru doporučil dokoupit programovací kartu a je po problému.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 23.05.2019 8:44 
Mazák
Mazák

Registrován: 23.8.2008
Příspěvky: 656
No, v návode sa uvádza že je možnosť programovať aj cez vysielač, preto som sa to pokúšal spraviť, ale bez úspechu.
Objednal som tú pridrbanú krabičku na programovanie, v sobotu chcem zalietavať ale stále ju neposlali.
Písal som na podporu Hobbywingu, nikto sa mi neozval.
Možno rovno pošlem regulátor na reklamáciu, ak má možnosť programovania cez vysielač a nefunguje to, beriem to ako závadu.
Tento regler som kupoval z dôvodu, že s Jeti Spin už mám veľmi zlé skúsenosti či už s OPTO 90 či SPIN 200 a rovnako aj s ich prístupom k riešeniu problémov (u 2,7m elektro Extry),
Myslel som, že vyskúšam niečo nové, tento regler vyzerá robustne, uvidíme či sa mi to podarí naprogramovať cez tú kartu.

_________________
flyingislife@rcportal.sk
EF Slick (GP123) 2.6m.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz