Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Lipolky Spectrum Smart
PříspěvekNapsal: stř 16.10.2019 16:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10487
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Vážení, co to je za Lipolky Spectrum Smart, co nabízí Pecka? Třeba 4S1P 3,2Ah 100C, cena o 100% vyšší než třeba stejný napětí a kapacita od GensAce. Zkoušel jste je někdo a jak se chovají?
Díky


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Lipolky Spectrum Smart
PříspěvekNapsal: stř 16.10.2019 18:14 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 4.5.2014
Příspěvky: 117
Bydliště: ústecký kraj, ČR
Jsou to hold chytré baterky. Obsahují v sobě už balancer a inteligenci podobnou akumulátorům od DJI. Automatický storage režim, automatické nastavení nabíječky, komunikace s regulátory...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lipolky Spectrum Smart
PříspěvekNapsal: stř 16.10.2019 19:08 
Mazák
Mazák

Registrován: 15.8.2011
Příspěvky: 1591
Bydliště: Náchod-nedaleko
Takže další fičury, které zrovna úplně potřeba nejsou, můžou se pokazit a je záminka aby byly dvakrát tak drahé....

_________________
Létám jak umím, ale hlavně pro radost z toho co dělám...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lipolky Spectrum Smart
PříspěvekNapsal: stř 16.10.2019 21:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.9.2014
Příspěvky: 516
Bydliště: Plzeňsko
Celeron píše:
Vážení, co to je za Lipolky Spectrum Smart, co nabízí Pecka? Třeba 4S1P 3,2Ah 100C, cena o 100% vyšší než třeba stejný napětí a kapacita od GensAce. Zkoušel jste je někdo a jak se chovají?
Díky

Jak píše Caven, generace inteligentních aku jako DJI či TRAXXAS ID. Prostě obyč aku s nahuštěnou elektronikou a ještě přemrštěnou cenou. K tomu aby sis je nastavil podle sebe musíš vlastnit tu jejich nabíječku, stejná krabička jako všechny ostatní, jen opět za příplatek nebo tester což je za dalších 14 stovek navíc.
Narveš do toho hafo peněz, abys později zjistil, že si za stejný peníze mohl mít 2x větší množství GensAce, 3x Dualsky, 4x Turnigy atd.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lipolky Spectrum Smart
PříspěvekNapsal: stř 16.10.2019 21:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10487
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Mě spíš překvapilo to 100C, zatím jsem měl v ruce jen 50C. Snad to není ta samá tendence jako byla u čínskejch NiMH kdy tužková baterka měla kapacitu 9Ah.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lipolky Spectrum Smart
PříspěvekNapsal: čtv 17.10.2019 9:20 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie

Registrován: 22.7.2012
Příspěvky: 4506
Bydliště: Zvole u Prahy
Obrázky: 0
vzhledem k tomu, že seriozní prodejci uvádějí max C a trvalé C tak odhaduji, že tady se jedná o max. Takže prostě 50 C odpovídá tomuto tipu baterií.
No a protože Peckovi chlapci neuměj ani naměřit 100 cm , ale 97 cm kabliku prodaj jako 100 cm a na dotaz na kabel jaké je to AWG mi odpoví mladej Pecka je to německá kvalita , takže supr. Čas od času tam člověk rozumě nakoupí, ale většinou jsem otrávenej, že jsem si nepřiplatil za poštu a nekoupil jinde, protože jezdím kolem.
Baterky jsou spotřební materiál a nepotřebuji platit za přiblblej čip jako za další stejnou sadu baterií :lol: .


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lipolky Spectrum Smart
PříspěvekNapsal: čtv 17.10.2019 10:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.9.2014
Příspěvky: 516
Bydliště: Plzeňsko
dudaj píše:
vzhledem k tomu, že seriozní prodejci uvádějí max C a trvalé C tak odhaduji, že tady se jedná o max. Takže prostě 50 C odpovídá tomuto tipu baterií.
No a protože Peckovi chlapci neuměj ani naměřit 100 cm , ale 97 cm kabliku prodaj jako 100 cm a na dotaz na kabel jaké je to AWG mi odpoví mladej Pecka je to německá kvalita , takže supr. Čas od času tam člověk rozumě nakoupí, ale většinou jsem otrávenej, že jsem si nepřiplatil za poštu a nekoupil jinde, protože jezdím kolem.
Baterky jsou spotřební materiál a nepotřebuji platit za přiblblej čip jako za další stejnou sadu baterií :lol: .

Řekl bych, že Peckovi chlapci prostě opíší, co je na webu Astry, bez ohledu na realitu či zkušenosti. A tohle udělá spousty jiných prodejců. Pak se najde i takový, který bude říkat super kvalita, aby toho co nejvíc prodal. Rozumný člověk pochopí, že to je vyhazování peněz.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lipolky Spectrum Smart
PříspěvekNapsal: čtv 17.10.2019 13:47 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7404
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
Jo jo. Ty tam jsou časy, kdy jsem jako modelář přišel do prodejny a nejen před, ale i za pultem stál MODELÁŘ


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lipolky Spectrum Smart
PříspěvekNapsal: čtv 17.10.2019 22:31 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10487
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
guchar píše:
Jo jo. Ty tam jsou časy, kdy jsem jako modelář přišel do prodejny a nejen před, ale i za pultem stál MODELÁŘ


Tak v Jinu to naštěstí ještě platí. :) Ale majitel je lepší než fousatej. :wink:
A v Avanti v Jičíně to taky platí a jinam nemám moc třebu jezdit.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz