Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Regulátor Maytech MT25A Sbec 5,5V/4-5A
PříspěvekNapsal: sob 19.09.2020 17:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10487
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Vážení, lítáte někdo na Maytech regly? Konkrétně https://emotors.cz/cs/root/7812-maytech-mt25a-sbec-55v4a.html nebo https://emotors.cz/cs/root/7813-maytech-mt40a-sbec-55v5a.html. Hledal jsem poměrně dlouho 2S LiIon regl kolem 30A, co by BEC utáhl 3-4 digi serva https://emotors.cz/cs/emax/6257-emax-es08d-008sec2kg9g-digital.html No moc reglů na 2S LiIon s BEC nad 3A jsem nenašel.
Něco jinýho podobnýho k doporučení v relaci kolem 500,- ?
Díky


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
PříspěvekNapsal: sob 19.09.2020 18:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.7.2020
Příspěvky: 1099
Bydliště: Žilina, let.Hôrky-Brezovec , SK
Obrázky: 7
Teraz mi prisli - Maytech Falcon MT25A - 4A sbec , ale zatial vyskusane nemam (v modeli) . Podla vsetkeho by mali byt OK.
Pravdepodobne nimi nahradim postupne vsetky regy s BEC 2A co mam doma, tie su na viac ako 2-3 serva celkom na hrane...

_________________
Radiomaster TX16s / FrSky Horus X12s / Spektrum Dx8 G2 + pár lietadielok....


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: sob 19.09.2020 20:08 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie

Registrován: 22.7.2012
Příspěvky: 4506
Bydliště: Zvole u Prahy
Obrázky: 0
Mám v helině 600 120 A 6S s bec několik let . Nikdy žádný problém.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 16.10.2020 17:53 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10487
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Koupil jsem nakonec Maytech MT40A Sbec 5,5V/5A 2-6S.
Připájím konektory, připojím na přijímač, motor a 2S baterku a nic, ani si nešpitl. Sbec makal ale motor ne. Zkusil jsem kalibraci, zase nic.
Tak jsem vzal trojčlánek, připojím a poslušně odpípal počet článků a že je Ready. Přidal jsem plyn a motor se mohl zbláznit, cukal nepravidelně na obě strany, pak se roztočil ale s přidáváním plynu se zase zastavil. Už jsem si myslel že ho budu vracet ale ještě jsem ho zkusil připojit na čtyřčlánek. Zase vypípal čtyřčlánek a Ready. No a světe div se, normální chod motoru. :roll:
Zkusil jsem znova stejnej trojčlánek a na něj šel taky. No a potom i dvojčlánek a zase vše v pořádku.
Tak to jsem z toho jelenem, čím to bylo. Odhaduju, že regl skladováním a dopravou mohl ve svým procíku ztratit nějaký bity kolem nastavení ve flešce a teprve při vyšším napájení ze čtyřčlánku se srovnal. Nebo nějaký formátování elektrolyt kondíků.
Měl jste někdo takovejhle problém s novým reglem? Jo je na tom hrdě napsáno AVR 32 bit technologie. Že by i zde platilo čím vyšší technologie, tím větší problém? :roll:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 26.01.2021 21:17 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 10.11.2020
Příspěvky: 3
Zdravím, přesně takto se chovaly dva nové regulátory Maytech FALCON 120A (2-8S)- SBEC 8A.** ... a příčina? Kablík od přijímače k regulátoru nesmí být blízko výstupním vývodům. Stačí ho odklonit, nejlépe aby směřoval k přijímači na opačnou stranu než kam vedou silové výstupy k motoru a vše je OK. Pokud je blízko k výstupním, motor se nerozběhne, nebo pouze krátká škubnutí.
** Při prvních nedočkavých zkouškách na stole, kdy motor byl provizorně upevněna a kablík vč. přijímače ve stejném směru a blízko kabelům k motoru.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 06.02.2021 6:36 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.5.2008
Příspěvky: 469
Já u svého reg.45a mám problém takový že při použití 2 a 3s jde dobře a na 4s od cca 70% výchylky plynu šíleně cuká mám i kartu a změny časování nepomáhají.
Odesláno do bighoby a prý je vše v pořádku,pochopil jsem tedy že kabel co jde s reglu do přijímače musí být co nejdál kabelům k baterii což u mého modelu dost dobře nejde a ani si nemyslím,že to je normální.U jiných značek co používám se toto neděje.
Ona taky ta cena je poměrně malá v porovnání např s yep aj...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 15.02.2021 9:53 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 10.11.2020
Příspěvky: 3
Mohl by pomoci feritový kroužek ovinutý cca třemi závity kablíku k přijímači. Většina regulátoru i SBEC je tímto vybavena.


Přílohy:
Regu.jpg
Regu.jpg
[ 46.8 KiB | Zobrazeno 1030 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz