Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 24.10.2021 12:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.11.2008
Příspěvky: 1465
Bydliště: Dobruška
U oběda zazvonil u mě soused, že našel na rybách v Hradci Králové letadlo. V ruce měl ale jenom to, co vidíte na fotografii. Myslel si, že bych to chtěl a na něco použil, proto mi to přinesl.
Bohužel, nejspíš byl model v době nálezu v pořádku a teď už tomu ale tak není. Z modelu je vrak a trosky. Serva, motor s regulátorem a baterkou "vyrval" z letadla.
O jaký model šlo nevím. Vím jenom, že to bylo z polystyrenu o rozpětí cca 800 mm. Myslí si že udělal dobrou věc, nemá tušení, že někomu zničil "funkční" hračku, která se dala snadno dohledat a vrátit.
Chtělo se mě i celé mojí rodině brečet. Ale už s tím nic nenadělám.
Rád bych vrátil majiteli to co zbylo, pokud se najde. Baterii jsem odpojoval až já, takže víte co s ní asi bude.
Majitel jistě bude vědět, co napsal na tu baterku o kapacitě 500 mAh.
Pokud znáte někoho co v HK stratil letadlo a ví co je na baterce, rád mu věci co zbyli odevzdám.
Pište soukromou zprávu.
Martin

Příloha:
PA240120.jpg
PA240120.jpg
[ 122.55 KiB | Zobrazeno 13420 krát ]


_________________
Snažím se stavět letadla tak, aby i po havárii jsem se nemusel stydět za to, jak vypadají vevnitř.


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: ned 24.10.2021 18:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2005
Příspěvky: 7115
Bydliště: Vsetín
To vypadá na nějaké 3Dčko :-(


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: ned 24.10.2021 18:58 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.2017
Příspěvky: 355
Bydliště: Ruda nad Moravou
JJ, výbava a bižu (vedení táhel) jako od RC F.....y. Ale 3D bez řízení snad moc daleko neuletí :roll: A na "školní" poletuchu 4 serva jsou moc.

Škoda to je, ale co naděláš - pro odlehčení: připomíná mi to, když malá byla s mámou u řeky "magnetfishingovat" a kousl se jí magnet v kapse pod kamenem. Maminka měla nápad to ustřihnout a donést domů šňůru (v ceně pár kaček) a magnet (v ceně stokorun) tam nechat. Naštěstí to malá nedovolila (a taky neměly čím řezat) - tak jsem si druhý den zaplaval a zabrodil a vše OK.

Tady to soused vzal alespoň z té správné strany a donesl to cennější :wink: To je prostě život a jednou nad smutkem zvítězí historka...

_________________
EXminimaketář & El & CO2 maniac dezertující ke kořenům - KHMM.cz; Hitec FLASHman 4 až 8, HTS


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 24.10.2021 22:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2005
Příspěvky: 7115
Bydliště: Vsetín
Kolegovi v létě uletěla nějká termická 3m, jelikož máme letiště v kopcích, tak viděl naprosto přesně kterým směrem zahučel, jen si nebyl jistý zda před, nebo za řekou. Vydal se hledat a nic... za dva dny nějaký místní usedlík že našel našel v řece dva díly , regl a baterku, zbytek nikde a ani to nebylo nějak špinavé... takové divné, regl s baterkou venku a široko daleko nic...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 28.10.2021 9:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10487
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Tak jestli se to rozprsklo o hladinu, tak mohla těžká baterka s připojeným reglem vyletět ven a lehký věci odnesla voda. Já kdysi zahučel do písáku s hydroplánem, taky rozprsk. Vše se našlo, jen motor Enya 3,2 s kusem čumáku né. A to tam dva kámoši potápkové rejdili v dost přesně určeným místě ve třech metrech po dně skoro dvě hodiny.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz