Stránka 1 z 1
Prosím pomoc : platba z internetu
Napsal: stř 02.02.2011 19:36
od ElvisHelicopter
prosím vás o pomoc při řešení problému s platbou na internetu.
jelikoz neumim ani slovo anglicky a potrebuji se dohodnout s hobby kingem o vraceni penez.nebo myslite,ze se mi vrati sami.
Problem : pri objednani nekolika malickosti,jsem chtel platit pres ucet paypal,jenze nevim co se delo,kdyz mi platba nebyla schvalena.rozhodl jsem se,ze zaplatim pres druhy ucet,na kterem nemam paypal,ale karta je mastercard.bylo zaplaceno (nebo spis objednano) a dva dny stale nebylo objednavka zaplacena.bylo to minuly ctvrtek.zrusil jsem tedy objednavku a objednal znovu,zaplatil paypalem.jenze dnes mi prisla zustatkova sms,ze byla ta zrusena objednavka vcera zaplacena.
co s tim muzu delat,nebo mi prosim pomozte k vracenim penez.
dekuji predem
Napsal: stř 02.02.2011 19:48
od Petricius
Co ta objednavka co jsi zrusil? Videl bych to tak, ze ti to nakonec prevedou do bonus bodu. Ale mozna jim to bude chtit napsat.
Napsal: stř 02.02.2011 20:04
od ElvisHelicopter
anglicky neumim,abych se s nimi na vsem domluvil,respektive ani slovo.tu co jsem zrusil,jsem platil tou mastercard bez paypalu,ze ktere mi to ted strhli.
objednal jsem to znovu,platil pres paypal na jine karte.
Napsal: stř 02.02.2011 21:29
od Petricius
Tak napis co bys jim chtel napsat asi tak cesky. Do anglictiny to snad nejak dame:).
Napsal: stř 02.02.2011 22:23
od walter2
Pokud dobre chapu, tak chces napsat, ze "... zaplatil jsem $$$ USD dne XY objednavku cislo 1, ale platba se na HK neobjevila a proto jsem objednavku cislo 1 zrusil.
Zaroven jsem na Hk provedl dne YZ objednavku cislo 2 a zaroven jsem ji dne YZ zaplatil. Platba probehla v poradku a to vcetne odeslani zbozi.
Nasledne dne ..... doslo k odeslani penez pro objednavku cislo 1, ktera v te dobe byla jz zrusena. Prosim tedy o vraceni teto castky ..... USD pripadne o pripsani teto castky jako bonus na muj HC ucet".
Anglicky to napis takto (cisla obejdnavek dopis dle skutecnosti a data a castku $$$$ , XY, YZ, .... doplne take spravne):
"
Dear HC,
I would like to ask you for your help with solving payment issue.
I have paid $$$ USD for HC order number 1 but unfortunately I could not see for a several days any progress on my HC order status. I have unfortunately decided to cancel this order because I was suspicious that payment did nor proceed correctly.
After that I have created YZ another order number 2 and I have paid for this order during YZZ. This payment proceeded OK and I am looking forward this order.
I have unfortunatelly realised that payment $$$ USD for order number 1 was during the date ...... deducted form my acount. The order was alredy canceled so I would like to ask you for returning $$$ USD back or to top up my HC account "bonusi points" for this amount $$$ USD.
Loking forward for shopping on HC again.
Best regards
Petricius
Napsal: čtv 03.02.2011 5:12
od ElvisHelicopter
diky predem za preklad k vyrizeni,ale jeste se zeptam: mam jim to poslat na nejaky email,ktery najdu?protoze se na ten jejich chat nedostanu.v te dobe jsem v praci,kdyz byvaji online.
Napsal: čtv 03.02.2011 6:43
od renous