Stránka 1 z 1

Elektromaketářská 2015

Napsal: ned 24.05.2015 21:54
od pavelnisser
Vážení přátelé vojenských maket a polomaket poháněných elektromotory.
Tímto bych vás chtěl srdečně pozvat na další ročník Elektromaketářské , tentokráte s datem 2015. Akce se bude tradičně konat na soukromém modelářském letišti Modelpark v Suché v sobotu, 13. Června od 10:00 hodin.
Jak je zvykem, je Elektromaketářská pojata jako setkání majitelů vojenských modelů od prvopočátku letectví po současnost, poháněných elektromotory. Pokud tedy vlastníte buď setovou stavebnici či model vlastní konstrukce z jakéhokoliv materiálu, jste srdečně vítáni. Samozřejmě se nebráníme i nějakému zajímavému modelu se spalovákem či turbínou.
Pro účastníky jsme připravili příjemné prostředí, volné nebe, klidné počasí , občerstvení a pro vytrvalce, kteří zůstanou na večerní posezení, i nějaké to bumbání a papání…)
Součástí programu bude samozřejmě vyhlášení a předání putovní ceny o nejlepší model a nejlepší přestavbu modelu s cenami od našich sponzorů.

Na příjemný víkend se těší Organizační tým EMAK 2015

http://www.mk-severka.cz/13-06-2015-ele ... -2015.html

Re: Elektromaketářská 2015

Napsal: ned 24.05.2015 22:42
od blesk
Počítá se toto?

Obrázek

Patří to pod Czech Air Force

Re: Elektromaketářská 2015

Napsal: pon 25.05.2015 7:06
od pavelnisser
...to je jasnýýýýýýýý :wink:

Re: Elektromaketářská 2015

Napsal: úte 02.06.2015 23:02
od pavelnisser
plakát EMAK 2015.JPG
Aktuální plakát

Re: Elektromaketářská 2015

Napsal: sob 06.06.2015 22:19
od pavelnisser
Už za týýýýýýýdeeeennnnnn :-)

Re: Elektromaketářská 2015

Napsal: pon 08.06.2015 18:28
od kovyr
Proč sem letos nedávám žádné upoutávky?
Protože máme objednanej éňo-ňůňo gulášek a já chci aby na mě zbylo!

Takže nejezděte, seďte doma a my vám pak řeknem jaký to bylo :lol:

Re: Elektromaketářská 2015

Napsal: pon 08.06.2015 19:19
od jyrry
Dneska jsem vypláznul 500,- expresní příplatek a snad ve středu budu mít novej řidičák, držte palce :?
Ale vrtuli ve špalíku dopravím i kdybych měj přijet na kole :mrgreen:

Re: Elektromaketářská 2015

Napsal: pon 08.06.2015 19:34
od pavelnisser
To je srdcař.....tak to má být. Už se na tebe těšíme. :-)

Re: Elektromaketářská 2015

Napsal: stř 10.06.2015 10:18
od kovyr
Protože se nezadržitelně blíží termín EMAK 2015 dovolíme si pár suchých organizačních informací :? :

- Příjezd účastníků na letiště je možný v již pátek 12.6. odpoledne a samozřejmě potom v sobotu 13.6.
- Pro ty, kteří se u nás hodlají zdržet do večera, nebo přespat (budeme jen a jen rádi :mrgreen: ) je opět určeno zvláštní parkoviště a stanoviště v prostoru za hangáry. Tyto piloty zároveň prosíme o včasný příjezd, nejpozději do 9:30 hod. - později bude průjezd podél plochy uzavřen a cesta kolem rybníka je pro většinu osobních aut neprůjezdná.
- Pro všechny ostatní piloty je určeno parkoviště podél příjezdové cesty.
- Diváci mají tradičně vyhrazeno parkování na louce vlevo od cesty!
plán letiště.jpg

- Registrace pilotů a modelů bude probíhat od 9 hodin, vklad je opět 150,- Kč.
- Zahájení akce, přivítání pilotů a předletový brífink bude v 10 hodin.
- Následuje lítání, lítání, lítání, lítání, lítání, lítání, lítání, lítání, lítání, lítání atd. 8O
- V 16:30 h. bude uzávěrka hlasování pilotů o nejlepší model a letovou ukázku!
- V 17:30 h. proběhne vyhlášení výsledků hlasování a předání cen a putovních pohárů, které nám jejich současní držitelé určitě přivezou zpět :D
-V 18:00 h. bude ukončena oficiální část programu.
-V 18:01 h. začíná neoficiální část akce, na kterou bude bez mezipřistání navazovat AFTERPARTY u ohně či grilu (takže něco dobrého s sebou).

Pokud máte kamaráda, který se k nám do Suché také chystá a nesleduje RC Mánii, seznamte ho s těmito informacemi ať nám to pěkně šlape.

Už se na Vás všechny moc těšíme :!:

Re: Elektromaketářská 2015

Napsal: stř 10.06.2015 10:24
od kovyr
jyrry píše:Ale vrtuli ve špalíku dopravím i kdybych měj přijet na kole :mrgreen:

To je nám jedno na čem přijedeš. Hlavně že dorazíš a zdržíš se u nás :wink:

Re: Elektromaketářská 2015

Napsal: stř 10.06.2015 12:13
od jyrry
Jedu si vyzvednout řidičák, tak kolo nebude, zato bude mazel :mrgreen: