Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 114 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 13.03.2010 18:31 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 11.3.2010
Příspěvky: 4
tak jsem nakonec vcera jeste podvozek sehnal tady http://www.peckamodel.cz/cz/kategorie/kontakty.aspx :-) Sice na webu meli ubvedeno, ze maji jen jeden a to nekde u Ruzyne, ale zavolal jsem do prodejny ve Zlatnicky a tam ho meli. Rovnou jsem si koupil jeste jedne do zasoby, ale predpokladam, ze az se neco znici, tak to bude jiste neco jineho.
Jo, a koupil jsem si jeste treti baterku,takze se ted uz muzu ulitat az k smrti :-)

_________________
http://www.robertruzicka.net


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 16.04.2010 13:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.2008
Příspěvky: 982
Bydliště: Holíč (SK)
Obrázky: 17
I TU sa dá zohnať i z komplet náhradnými dielmi.

edit:

otázka na skúsenejších vlastníkov toho micro vrtulníčka od Nine Eagles, aký mi doporučujete základný výber náhradných dielov pre začiatok ??


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 06.05.2010 23:33 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.4.2010
Příspěvky: 24
Co se Vam nejvice rozbiji u tohoto vrtulnicku? Listy, podvozek a to vahadlo?

Jeden pan me doporucil, abych podvozek, ktery pri silnejsim pristani se muze roztahnout a prasknout....doporucuje treba provazkem nebo izolepou podvozek stahnout k sobe.

_________________
Muj prvni vrtulnik: LAMA 400D od Walkera


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 19.05.2010 9:23 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 11.3.2010
Příspěvky: 4
Tak jsem si po dlouhe dobe neco urazil = konec vahadla:-) - no, jedu si dnes pro novy a asi rovnou vezmu dve (pak ho urcite neznicim, kdyz budu mit nahradni. Mam uz takhkle doma i z minula podvozek :-D)


Trebor píše:
tak jsem nakonec vcera jeste podvozek sehnal tady http://www.peckamodel.cz/cz/kategorie/kontakty.aspx :-) Sice na webu meli ubvedeno, ze maji jen jeden a to nekde u Ruzyne, ale zavolal jsem do prodejny ve Zlatnicky a tam ho meli. Rovnou jsem si koupil jeste jedne do zasoby, ale predpokladam, ze az se neco znici, tak to bude jiste neco jineho.
Jo, a koupil jsem si jeste treti baterku,takze se ted uz muzu ulitat az k smrti :-)

_________________
http://www.robertruzicka.net


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 19.05.2010 13:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Chlapi - nemáte někdo jeden podvozek "na vyhození"? Jde mi jen o to aby tam byl ok ten držák baterek-jinak může být total dolámaný. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.09.2010 19:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.9.2006
Příspěvky: 1128
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Obrázky: 2
Ahoj,jak dlouho vám vydrží aku na Colibri? já je mám po půl roce na odpis a to proběhlo max 50cyklů. Zničeho nic obě v čudu. nabíjení trvá tak minutu, měřák ukáže 4.2V ale let trvá taky tak minutu. Nikdy jsem nelítal na doraz a zpočátku jsem po každým nabití a vybití aku měřil a nikdy žádnej extrém...

_________________
Chybama se člověk učí..hmm asi jsem jeden z nejvzdělanějších lidí...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 15.11.2010 16:00 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 22.6.2008
Příspěvky: 233
Bydliště: Praha 6
Je tahle baterie vhodná do V4? Budu kupovat vrtulníček pro dcerku, tak aby měla víc acu.
http://www.hobbycity.com/hobbycity/stor ... duct=14730


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 22.12.2010 21:05 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 16.12.2008
Příspěvky: 355
Bydliště: Boskovice
No ja nevim, prej to sou sunty z daleko nizsi kapacitou nez original.
Ja budu kupovat tento original. Pro jistotu.
http://www.hobbycity.com/hobbycity/stor ... duct=11003
Co myslis?
Edit: Tak kupuju obe dve, za tu cenu se to da vyzkouset.
Edit2: Nestve vas ta vysilacka? Plyn jde hrozne lehko a pruziny jsou u stredu hrozne tuhy.

_________________
Blade 400 3D, T-rex 500 ESP, E-maxx brushless a pak mraky dalších, nevejde se mi to sem :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Problém s Easycopter V4 COLIBRI
PříspěvekNapsal: pát 04.03.2011 12:17 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.2011
Příspěvky: 1
Bydliště: U Rychnova nad Kněžnou
Pánové,
docela se zájmem jsem si přečetl vaše rady a zkušenosti.
Prosím o radu. Včera jsem si přivezl Easycoptera a po prvním vzletu a přistání se současně ulomila tyč stabilizátoru a jedna nožička podvozku.
Na to, že to nebyla žádná řacha, byl jsem velmy smutně překvapený. Trošku podezřívám prodejce, od kterého jsem to přivezl, že model vystavoval a ten podvozek byl už načatý. Stabilizátor,jak jsem si tu přečetl, je problém a tak to i beru. Večer jsem pak špekuloval jak to opravit a napadlo mě to dát do dlahy. Sekunďákem jsem slepil k sobě tu praslou tyčku. Moc to nedrželo a tak jsem do sirky vybrousil dřážku, tak že byla profilu L a po přepůlení jsem ji z obou stran přiložil na zlomeniku a slepil. Musím říc, že to drží dost pevně a zatím to je jak origo. Příště budu asi přemýšlet nad víměnou za ocelovou tyčku, jak radíte.

PROBLÉM je ale to, že dnes jsem lítal a po dosednutí na zem se rozblikala v čumáku červená dioda a vrtulník je hluchý. Nereaguje na nic.

Opakované vypínání vrtulníku a ovladače nepomohlo. Nevíte co by mohlo být příčinou?

Díky za vaše příspěvky a pomoc.
Jirka.

_________________
Lenost je hnací motor pokroku


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 12.04.2011 20:13 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.10.2009
Příspěvky: 83
Bydliště: Nové Dvory, Dačice
Je u V4 stejná baterka a konektor jako u Blade mSR? Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 12.04.2011 20:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2011
Příspěvky: 920
Bydliště: Brno
Ne je tam jiné připojení.

_________________
T-Rex 600E Pro Spirit, T-Rex 600N AR7200BX, UH-60 (T-Rex 500)
DX9
Carbon Cub SS, Traxxas Summit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 07.05.2011 23:25 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.2011
Příspěvky: 3
Zdravím,
kúpil som si tiež Free Spirit od Nine Eagles
Obrázek
ale ked je na mieste, tak stale lieta v elipse.

Skúšal som nový stabilizator, ale nič.

Už som z toho trocha zúfaly, neviete poradiť, čo to môže spôsobovať a ako by som to vyriešil?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 08.05.2011 8:55 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 25.6.2009
Příspěvky: 112
Bydliště: Plzeň
Podívej se sem: http://www.ajgl.cz/vrtulniky/Krouzeni.htm
.

_________________
Přehled vrtulníků: http://www.ajgl.cz/vrtulniky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 09.05.2011 21:20 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.2011
Příspěvky: 3
Super, ďakujem za dobrú web stránku. Bol to skutočne vnútorný hriadeľ, pritom nebolo vôbec vidno akékoľvek jeho poškodenie, prípadne ohnutie.

Vymenil som ho a hneď bol vrtulníček krásne stabilný. Zobral som ho vyskúšať na záhradu a tam som zachytil dosť silno o bandasku a bol som zase tam, kde predtým.
Tak som si hneď kúpil ďalší vnútorný hriadeľ a zas to je v poriadku.

Prekvapuje ma ale, že je až príliš náchylný na otrasy ten vnútorný hriadeľ.

Doteraz som lietal len obyčajným Double Horsom 9098, čo sa týka lietania, bol tiež veľmi stabilný a veľmi precízne sa dalo s ním lietať a ten zažil oveľa viac týchto otrasov, ale nijako to nemalo vplyv na kvalitu lietania, stále bol vynikajúco stabilný.

Lenže to bol 3-kanal a ja som chcel vyskúšať 4-kanal.

Ináč som ale veľmi spokojný tým Free Spiritom od Nine Eagles, len trocha ma hnevá ten vnútorný hriadeľ.

Aké máte vy s tým skúsenosti?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Easycopter V4 COLIBRI
PříspěvekNapsal: sob 31.12.2011 15:59 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 31.12.2011
Příspěvky: 3
Zdar,
trochu bych oživil tohle vlákno.

Prcka jsem dostal teď k vánocům. Přes počáteční nezdary, než jsem zjistil co a jak funguje a po vytrimování, byla cesta do visu celkem rychlá, cca 6 baterek po 10 minutách. Musím říct, že jsem byl šokován z toho co vydrží. "Lítat" (spíše narážet do vybavení) se s ním učila celá rodina a málokdo byl tak ohleduplný a citlivý jako já :D Ale za celou dobu se nic neulomilo ani nezničilo. Akorát vždycky vypadlo vahadlo. Po asi 7 vypadnutí už jsem přišel na grif jak ho tam vrátit takže v pohodě. Už jsem se ním seznámil tak jsem začal "lítat ostřeji" a blbnout. Mám ale problém.

Byl jsem v hale a při stabilním visení a pohnutí páčky dopředu se vrtulník rozjede živě dopředu. Postupně ale začne zpomalovat až zastaví a začne klesat k zemi. A přitom pořád mám plnou výchylku páčky. Když páčku pustím, tak začne couvat nebo se rozkýve a spadne k zemi. Jediná možnost jak ho přinutit ke stálému letu vpřed je stálé přidávání a ubírání plynu. Když jsem se díval z boku Tak při začátku se čumák nahne dolů a začne se hýbat dopředu, postupně se ale potom vrtulník vyrovná a letí dopředu rovnoběžně se zemí, což si myslím, že by dělat neměl a měl letět pořád mírně nahnutý. Nebo se mýlím? Zajímalo by mě jestli máte podobnou zkušenost?
Bohužel nevím jestli to dělá od začátku nebo je to způsobeno necitlivým zacházením.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 114 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz