Pravidla fóra


Pokuste se zde neřešit technické problémy. Téma, které bude mít více než 100stránek ukončete a založte další. Díky



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1182 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 12.03.2021 10:48 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 22.7.2012
Příspěvky: 483
Bydliště: Ostrava-Poruba
Obrázky: 1
Příloha:
20210304_173124.jpg
20210304_173124.jpg
[ 118.92 KiB | Zobrazeno 8357 krát ]

Příloha:
20210306_134256.jpg
20210306_134256.jpg
[ 82.04 KiB | Zobrazeno 8357 krát ]

Příloha:
20210311_074540.jpg
20210311_074540.jpg
[ 65 KiB | Zobrazeno 8357 krát ]

Ahojte kolegové z nejmilejších. Blíží se jaro, letecká sezóna a ta se nás opět zeptá, co jste dělali v zimě? Já mám pár odpovědí. Dovoluji si ukázat např. Piráta od pana Hiesböka se sklopkou, jelikož nemá nožičky. Říkáme mu létající cihla. Byl mi tak ošklivý, až jsem si ho postavil. Panu Hiesbökovi se moc líbil. Mám od Hiesböka i EL Mararabu (krásnou vzpomínku na konstrukční začátky před 40. lety - ještě na gumový svazek).
Poprvé jsem pokombinoval Oracover neprůhledný (černá) a transparentní (žlutá) = čmeláčí kombinace :D Moje dcery ho milují, vnoučkovi je zatím fuk. Tak nebuďte moc přísní :roll: L.

_________________
Když jde všechno proti tobě, pamatuj, že letadlo vzlétne vždy proti větru a ne s větrem. H.Ford.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
PříspěvekNapsal: pát 12.03.2021 14:28 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 21.9.2014
Příspěvky: 459
Bydliště: Český Těšín, ČR
Chtěl jsem být přísný :twisted:, ale ani při tak odvážných, detailních fotkách není co vytknout. :cry:
Máš ho opravdu precizně postaveného i potaženého. Paráda. Určitě s ním bude hodně zábavy. :wink:
Taky jsem po něm jednu dobu koukal, pak z toho nějak sešlo.

_________________
Rozdíl mezi chlapcem a mužem je pouze v ceně jeho hraček.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 12.03.2021 14:29 
Mazák
Mazák

Registrován: 22.4.2014
Příspěvky: 1114
Bydliště: ostrava-svinov
Nádhera.jak ho půjdeš na 1.let tak dej vědět přijdu kouknout.JU?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 12.03.2021 15:02 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 22.7.2012
Příspěvky: 483
Bydliště: Ostrava-Poruba
Obrázky: 1
Kuta33 píše:
Chtěl jsem být přísný :twisted:, ale ani při tak odvážných, detailních fotkách není co vytknout. :cry:
Máš ho opravdu precizně postaveného i potaženého. Paráda. Určitě s ním bude hodně zábavy. :wink:
Taky jsem po něm jednu dobu koukal, pak z toho nějak sešlo.


Zdravím a díky. I když se ještě asi osobně neznáme, už teď máš mé sympatie :) Jinak Pirát už je na chvíli zpět na skladě, bývá imrvére vyprodaný. Ve Francii v zastoupení to skupujou jako diví :roll:

_________________
Když jde všechno proti tobě, pamatuj, že letadlo vzlétne vždy proti větru a ne s větrem. H.Ford.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 12.03.2021 15:07 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 22.7.2012
Příspěvky: 483
Bydliště: Ostrava-Poruba
Obrázky: 1
ago-56 píše:
Nádhera.jak ho půjdeš na 1.let tak dej vědět přijdu kouknout.JU?


Ahoj Ago. Víš, jak to je. Na záletu budu raději sám :roll: Ale pak uvidíš! L.

_________________
Když jde všechno proti tobě, pamatuj, že letadlo vzlétne vždy proti větru a ne s větrem. H.Ford.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 12.03.2021 17:56 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 21.9.2014
Příspěvky: 459
Bydliště: Český Těšín, ČR
Lolin píše:
... I když se ještě asi osobně neznáme...

Neznáme, už jsem párkrát přemýšlel, že se stavím "prudit" na vaše Ostravské silvestrovské polétání, nebo jinou, zde avizovanou akci, ale zatím jsem si to vždy nějak rozumově rozmluvil, přiznávám, z lenivosti. :roll: :mrgreen:

_________________
Rozdíl mezi chlapcem a mužem je pouze v ceně jeho hraček.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 16.05.2021 15:48 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 22.7.2012
Příspěvky: 483
Bydliště: Ostrava-Poruba
Obrázky: 1
Ahojte vespolek. Jen pro klid svědomí, že jsem nenabídl, prodávám níže:

https://modelbazar.cz/prodam-extra-300l ... f-1/986948
https://modelbazar.cz/prodam-f-a-18c-hornet-pnp/987073
https://modelbazar.cz/prodam-t-28-trojan-um/990561

Redukce hangáru, trochu jsem v zimě stavěl :roll: Pevné zdraví všem. L.

_________________
Když jde všechno proti tobě, pamatuj, že letadlo vzlétne vždy proti větru a ne s větrem. H.Ford.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: sob 05.06.2021 9:24 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 22.7.2012
Příspěvky: 483
Bydliště: Ostrava-Poruba
Obrázky: 1
Hojte dnes. Byl jsem ranní procházkou přes Padělky (kolem Rošťáka :D ) na kontrolu letecké loučky: hrůza! Vrchní půlka nad stezkou leží ladem a dolní část neoseta zvláčena a část čímsi řídce oseto. Žádné obilí...
Stejně žalostně je jen zvláčeno za výrobnou Hruška v Martinově. Ještě to okouknu nahoře za bývalým Prologisem u trafačky, co postavili tu novou halu - výpadovka na Klimkovice / D1.

Kde letos lítáte vy? :roll:

_________________
Když jde všechno proti tobě, pamatuj, že letadlo vzlétne vždy proti větru a ne s větrem. H.Ford.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: ned 06.06.2021 16:49 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.1.2011
Příspěvky: 524
Bydliště: Ostrava-Poruba ČR
Ahoj, letos jsem byl zatím jen 2x na Hati a jednou dnes v Pustkovci u kostela, celkem dobrý.
Ivan


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 01.07.2021 17:55 
Mazák
Mazák

Registrován: 5.1.2012
Příspěvky: 562
Bydliště: ostrava-poruba
Obrázky: 0
Ahoj kluci u mne to jisti stare dobre polanecke louky. Zatim jen 3x a doufam že to neni konečna. :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 12.10.2021 11:51 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.1.2011
Příspěvky: 524
Bydliště: Ostrava-Poruba ČR
Ahoj kucí,
Konec sezony se pomalu blíží.
Stavění nových strojů mi šlo letos trochu ztuha, ale o to lepší to bylo s létáním.
Nejvíc nalítal malý růžový polystyreňák 35 hod. V blízkém okolí.
Také jsem několikrát provětral vytisknutá éra a to na Haťském letišti.
Pochlubte se jak je to u vás.
Všechny vás zdravím Ivan


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 12.10.2021 12:03 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 22.7.2012
Příspěvky: 483
Bydliště: Ostrava-Poruba
Obrázky: 1
Ahojte všichni dobří spolulítači.
U mě s létáním zatím byla bída, starosti v práci atd. Naposledy mám postavený ten Pirát i Marabu L od pana Hiesböka (oboje pořád nezalétané) a na inzerát ze Slovenska jsem si dovezl zase konstrukční olaminovaný starý hydroplánek od SIG, už je po komplet repasi, ale na vodě taky ještě nebyl :cry:

_________________
Když jde všechno proti tobě, pamatuj, že letadlo vzlétne vždy proti větru a ne s větrem. H.Ford.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 13.10.2021 18:01 
Mazák
Mazák

Registrován: 5.1.2012
Příspěvky: 562
Bydliště: ostrava-poruba
Obrázky: 0
Ahoj a take Vas zdravim kluci. Taky jsem toho moc nenalital ani nevim proč. :roll: Dovolena, prace, koupani,kulturni akce, pivo a kolo. :) Stavěl jsem Bird Doga ještě zasklit kabinu a je připraven na přišti sezonu. Take jsem koupil již hotoveho větroně Palio Pro ARF bo stavebnice se již nedala sehnat, udělal jsem male upravy a byl 2x ve vzduchu. Nejvic mam naletano s Pegasem to je oddychovka a relax. No asi před měsicem jsem si koupil jachtu Salinu ,když hlasi to oteplovani až mam něco k vodě na Hlučin. Tož to je ve zkradce asi vše přatele. Mějte se krásně a snad se někdy brzo setkame na place nebo na pivku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 17.10.2021 21:19 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 17.10.2021
Příspěvky: 2
Ahoj, nevíte prosím čí je to model? Nalezen dnes v Plesné. Kdyby náhodou tak je v Porubě v paneláku.


Přílohy:
LETADLO.jpg
LETADLO.jpg
[ 86.39 KiB | Zobrazeno 5049 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 20.10.2021 13:24 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 22.7.2012
Příspěvky: 483
Bydliště: Ostrava-Poruba
Obrázky: 1
alonzo píše:
Ahoj a take Vas zdravim kluci. Taky jsem toho moc nenalital ani nevim proč. :roll: Dovolena, prace, koupani,kulturni akce, pivo a kolo. :) Stavěl jsem Bird Doga ještě zasklit kabinu a je připraven na přišti sezonu. Take jsem koupil již hotoveho větroně Palio Pro ARF bo stavebnice se již nedala sehnat, udělal jsem male upravy a byl 2x ve vzduchu. Nejvic mam naletano s Pegasem to je oddychovka a relax. No asi před měsicem jsem si koupil jachtu Salinu ,když hlasi to oteplovani až mam něco k vodě na Hlučin. Tož to je ve zkradce asi vše přatele. Mějte se krásně a snad se někdy brzo setkame na place nebo na pivku.


Hoj jmenovče. Až půjdeš provětrat tu Salinu na vodu, můžem spolu s hydroplánkem. Jestli z něj nebude ponorka.. :roll:

_________________
Když jde všechno proti tobě, pamatuj, že letadlo vzlétne vždy proti větru a ne s větrem. H.Ford.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1182 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz