Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 543 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nákup v HobbyKingu
PříspěvekNapsal: pon 25.07.2011 13:49 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.7.2011
Příspěvky: 1
Bydliště: Velká Bíteš
Ahoj

Jsem tu nový na foru a nevím jak to tu přesně chodí, ale mám takovej dotaz.
Byl by někdo tak ochotný a objednal by mi zboží z HobbyKingu cca 1200Kč. Nejlépe z Brna nebo okolí? Peníze můžu dát předem.

Mám stím docela problém jelikož jsem student a z východu jsem ještě nenakupoval.

Díky moc Kuba


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 25.07.2011 13:56 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 2.1.2011
Příspěvky: 242
Bydliště: Kladno
je to hrozně jednoduché,ale taky jsem se toho z počátku hrozil.přečti toto http://www.rcmania.cz/modules.php?name= ... 3&start=39


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 25.07.2011 14:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.12.2010
Příspěvky: 2318
Bydliště: Hradec Králové (nedaleko)
Obrázky: 16
pokud by jsi nakonec dospěl do stádia že budeš kupovat sám, tak pročti i toto: http://www.rcmania.cz/modules.php?name= ... ic&t=36818

_________________
T14SG, PhoenixRC 5, Hexacopter Y6, GoPro 3 Black, FPV
QAV250, TF2, SWIFT2, TREX450, FunCub, SuperCub


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: nákup v HobbyKingu
PříspěvekNapsal: pon 25.07.2011 14:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
KubaS píše:
Ahoj

Jsem tu nový na foru a nevím jak to tu přesně chodí, ale mám takovej dotaz.
Byl by někdo tak ochotný a objednal by mi zboží z HobbyKingu cca 1200Kč. Nejlépe z Brna nebo okolí? Peníze můžu dát předem.

Mám stím docela problém jelikož jsem student a z východu jsem ještě nenakupoval.

Díky moc Kuba

PayPal účet si dokáže zřídit i malé dítě za pár minut, protože už k tomu není potřeba ani bankovní účet ani kreditka. Založení i vedení PayPal účtu je zcela zdarma. Poslat si peníze na vlastní PayPal účet je možné dokonce i složenou z pošty v Kč přímo na účet PayPalu zde v ČR. Je to jednoduché viz odkaz, který zde již uvedl ninja949. Český návod jak nakupovat na HobbyKingu je viz tento odkaz. Jednodušší už to snad ani být nemůže. :wink:


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 25.07.2011 14:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.10.2010
Příspěvky: 696
Bydliště: Praha 6
přesně tak, radši si to založ sám, podvodníci jsou bohužel všude a vyhneš se tim případným nepříjemnostem

_________________
DJI Phantom 3 Advanced / SIG Smith Miniplane / spousta deproňáků a miniqvéček


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 25.07.2011 14:44 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27.4.2011
Příspěvky: 104
Čau,
chci si poslat peníze z účtu na paypal... Jako číslo účtu mi Paypal vyhodil tohle: Číslo účtu 00000000818809262700
Co je číslo účtu?
Předčíslí - 000000
Číslo účtu - 0081880926
Banka - 2700
?
Díky za odpověď

_________________
ASW 28 Pelikan, Alpha 1500


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 25.07.2011 14:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2005
Příspěvky: 7115
Bydliště: Vsetín
nemáš navedenou svou kreditku na paypal účet?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 25.07.2011 14:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.3.2011
Příspěvky: 2496
Bydliště: Trutnovsko
Obrázky: 4
halaly píše:
Čau,
chci si poslat peníze z účtu na paypal... Jako číslo účtu mi Paypal vyhodil tohle: Číslo účtu 00000000818809262700
Co je číslo účtu?
Předčíslí - 000000
Číslo účtu - 0081880926
Banka - 2700
?
Díky za odpověď


Myslím že to tak nějak je!!!! :wink:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 25.07.2011 14:54 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27.4.2011
Příspěvky: 104
Díky za odpověď

_________________
ASW 28 Pelikan, Alpha 1500


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 25.07.2011 15:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
halaly píše:
Čau,
chci si poslat peníze z účtu na paypal... Jako číslo účtu mi Paypal vyhodil tohle: Číslo účtu 00000000818809262700
Co je číslo účtu?
Předčíslí - 000000
Číslo účtu - 0081880926
Banka - 2700
?
Díky za odpověď

Ano je to tak jak jste to sám rozepsal. Peníze na PayPal je možné v ČR poslat ať už převodem z vlastního bankovního účtu a pokud někdo nemá účet tak dokonce i poštovní složenkou typu A z pošty na tento účet u UNICREDIT BANK ČR, A.S. s tím, že se nevyplňuje žádný variabilní symbol a do položky zpráva pro příjemce se píše PayPal ID a identifikátor přidělený k vašemu PayPal účtu PayPalem jako vaše Transfer ID.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: nákup v HobbyKingu
PříspěvekNapsal: pát 23.09.2011 14:48 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27.4.2011
Příspěvky: 104
Je možné, že převod peněz na paypal účet trvá už více jak týden?

_________________
ASW 28 Pelikan, Alpha 1500


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nákup v HobbyKingu
PříspěvekNapsal: pát 23.09.2011 14:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
halaly píše:
Je možné, že převod peněz na paypal účet trvá už více jak týden?

V případě převodu realizovaného složenkou A přes Českou poštu to možné je. Při bankovním převodu z nějaké banky je potřeba se zeptat u Vaší banky na konkrétní dobu převodu do UNICREDIT BANK ČR, A.S. a k tomu připočítat cca další dva pracovní dny na realizaci převodu z UNICREDIT BANK ČR, A.S. na Váš cílový účet u PayPal případně se u vaší banky informujte zda nedošlo k nějakým problémům, které by mohly být příčinou onoho zdržení. Například při bankovním převodu z účtu u České spořitelny to obvykle trvá celkem cca 3 až 4 pracovní dny než naběhnou peníze na účet PayPal.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: nákup v HobbyKingu
PříspěvekNapsal: pát 23.09.2011 18:41 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27.4.2011
Příspěvky: 104
Tak nakonec se "dotyčnému" vrátily peníze na účet. Jak je to možné? Paypal nepřijal příkaz? Číslo bylo dobře napsané - tedy otázečka -> mám psát do číslo účtu i dvě nuly, co mám na začátku čísla(nemyslím předčíslí)?
Nevím, jakou má dotyčný banku, takže nejspíš mi peníze hodí na spořku a já ze spořky na paypal.

_________________
ASW 28 Pelikan, Alpha 1500


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nákup v HobbyKingu
PříspěvekNapsal: sob 24.09.2011 1:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
halaly píše:
Tak nakonec se "dotyčnému" vrátily peníze na účet. Jak je to možné? Paypal nepřijal příkaz? Číslo bylo dobře napsané - tedy otázečka -> mám psát do číslo účtu i dvě nuly, co mám na začátku čísla(nemyslím předčíslí)? Nevím, jakou má dotyčný banku, takže nejspíš mi peníze hodí na spořku a já ze spořky na paypal.

Je třeba si uvědomit fakt, že tzv. Top Up převody z bankovního účtu na PayPal účet jsou určeny jen pro nabíjení PayPal účtu jeho majitelem a nikoli pro platby od jiných osob.

Pokud se provádí Top Up převod z bankovního účtu na PayPal účet pak může být problém v tom, pokud vlastník bankovního účtu není totožný s vlastníkem PayPal účtu (je vyžadováno shodné jméno i příjmení). Pokud přijdou Top Up převodem peníze na PayPal účet jehož majitel má jiné jméno nebo příjmení než je jméno a příjmení majitele bankovního účtu z něhož peníze přišly v takových případech může PayPal převod na cílový PayPal účet pozdržet z důvodu ověřování a případně i odmítnout přijmout tj. vrátit peníze na bankovní účet z něhož byly zaslány. Základní informace o tom je uvedena i na webu PayPalu v úvodu popisu Top Up převodu viz následující citace.

PayPal píše:
The money must come from a bank account that's in the same name as your PayPal account...

Pokud majitel příslušného PayPal účtu nemá žádný bankovní účet a z toho důvodu si domluvil s někým jiným zaslání peněz z cizího bankovního účtu pak doporučuji, aby si poslal peníze na svůj PayPal účet prostřednictvím poštovní složenky typu A z pošty viz tento odkaz na návod k tomu. V takovém případě je jako zdroj platby uvedeno totožné jméno i příjmení, které vyplní na složence jako odesílatele platby a bude-li toto shodné se jménem a příjmením majitele cílového PayPal účtu pak peníze budou přijaty na cílový PayPal účet.

V případě, že jde o nějakou platbu za něco apod. tj. má-li někdo cizí posílat peníze na PayPal účet, který není jeho pak by to neměl dělat z bankovního účtu, ale z vlastního PayPal účtu prostřednictvím volby Send Money na cílový PayPal účet adresáta platby. Pokud odesílatel platby, který má za něco platit nemá PayPal účet pak se holt platba musí zrealizovat mimo PayPal buď v rámci bankovních účtů odesílatele a adresáta nebo třeba prostřednictvím poštovní složenky pro zaslání peněz.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: nákup v HobbyKingu
PříspěvekNapsal: sob 24.09.2011 9:30 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27.4.2011
Příspěvky: 104
Aha, to jsem nevěděl, že to mají až tak zmáklé.
Díky ti za informace.

_________________
ASW 28 Pelikan, Alpha 1500


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 543 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz