Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 19.12.2019 11:30 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10752
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Tak ten rok utekl velmi rychle a dovolím si v rychlosti takový souhrnný příspěvek.

Aktuálně je v klubu MK RCMANIA.cz 181 členů s platnou známkou pro rok 2019. Osobně se domnívám, že ještě před začátkem Prováděcího nařízení Komise EU 2019/947 o pravidlech a postupech pro provoz bezpilotních letadel ode dne 1.července 2020 se počet členů zvýší. :wink:
detaily na stránkách Svazu modelářů

Asi nejdůležitější změna pro rok 2020 je nutnost evidovat rodné číslo. Je to na základě novely Zákona o podpoře sportu z června 2019 Zákon č. 115/2001 Sb. paragraf 3e odst.(2) písm. c)

Členské příspěvky se pro rok 2020 nemění. Mládež do 18 let 100 Kč (ročník narození 2002 a mladší) a dospělí 200 Kč (ročník narození 2001 a starší).

Členský příspěvek posílejte na účet 2100966979 / 2010 (IBAN CZ1920100000002100966979 , BICFIOBCZPPXXX ). Do poznámky pro příjemce piště svoje klubové číslo a nezapomeňte na rodné číslo. Bez rodného čísla nebudu známky posílat!!! Když přidáte něco na poštovné, tak budu rád.

Průběhu ledna odešlu postupně všechny zaplacené známky. Pokud někdo spěchá na lednovou soutěž, tak ať napíše mail. Vyřídím přednostně.

V případě, že někdo nechce být členem pro rok 2020, tak mi napište na klub@rcmania.cz, že končíte a já číslo uvolním pro další zájemce.



Novinky o pojištění:
Každý modelář, který je členem v nějakém Svazu modelářů je pojištěn. Detaily si v případě zájmu nastudujte v přiložených souborech.

Úrazová pojistka pojišťovny VZP (tedy pojistka, pokud se modeláři stane nějaký úraz). Pojistku sice platí Český olympijský výbor, ale vztahuje se i na sportovce, kteří jsou členy Svazu sportovních Svazů a tam patří i Svaz modelářů. Podmínkou je uvedení rodného čísla v odeslané evidenční kartě.
Pojistná smlouva č. 1310001770
Dodatek č. 1 k pojistné smlouvě
Pojistné podmínky
Rozsah úrazového pojištění

Již známá Odpovědnostní pojistka pojišťovny Kooperativa (tedy pokud modelář způsobí nějakou škodu)
Pojistná smlouva
Zvláštní pojistné podmínky
Všeobecné pojistné podmínky

Pro výjezd do zahraničí je možné se pojistit v rámci cestovního pojištění u některých komerčních pojišťoven, kde vědí, že existuje Sportovní modelářství a pojistí Vás jako rizikový sport. Ale je se nutno informovat u pojišťovny předem zda pojistí Sportovní modelářství.



V případě, že by chtěl někdo do klubu MK RCMANIA.cz vstoupit, tak zde je příslušný postup.


Určitě jsem na něco zapomněl a tak se neváhejte ptát.


Veselé Vánoce a vše nejlepší do nového roku.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
PříspěvekNapsal: úte 14.04.2020 12:19 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 14.3.2020
Příspěvky: 2
Prosím o informaci,kdy přibližně mohu očekávat doručení členské legitimace.Formulář o přihlášení za člena MK RC mania a platbu 250Kč jsem odeslal 16.3.2020.Předem děkuji za odpověď.

Hezký den.
Krejča Ladislav
(přezdívka: Airservice)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 14.04.2020 12:24 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10752
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Mám vše připraveno, ale za této situace se mi nechce na poštu.
Díky za pochopení.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 14.04.2020 12:59 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 14.3.2020
Příspěvky: 2
Děkuji mockrát za odpověď.Za těchto okolností to nijak nespěchá,jen jsem chtěl vědět,jak se věci mají. Omlouvám se,že obtěžuji a ještě jednou díky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 14.04.2020 13:40 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10752
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Není to naprosto problém. Tady jsem psal 16.3. že na poštu do odvolání nepůjdu.
viewtopic.php?f=141&t=78554&p=1475690#p1475690
Sorry, že je to na více místech.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz