Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 03.04.2020 20:39 
Mazák
Mazák

Můj dojem z toho byl, že je "mini" proti MK3S prostě daleko háklivější... Ono to funguje, to asi ano, jenže jednak mají problém méně zkušení uživatelé, kteří se třeba i sami dopustí nějaké nepřesnosti - co by MK3S sneslo Mini už nedá. Ale nechci to nějak odsuzovat, sám tuto tiskárnu nemám.

Já bych na tvém místě spíš zvážil, jestli ti fakt nebudou vadit rozměry.
Zrovna dnes mi leze z MK3S VL Pyorremersky (finský Messer) z LW PLA, jsem docela nadšen z možností tohoto materiálu, ale na mini bys to prostě neudělal kvůli velikosti i kdyby jinak vše šlapalo dokonale. Sám jsem koupi Mini zvažoval, ale já to chtěl jako druhou tiskárnu ještě k MK3, mít jen Mini by ideální nebylo...

PříspěvekNapsal: pát 03.04.2020 21:05 
Mazák
Mazák

Obrázky: 38
Netvrdím, že bych časem nenarazil na velikostní omezení Mini (pokud jej nakonec vezmu), ale primárně jej mám vybraný kvůli tisku pár drobností, které se časem nashromáždily. Je to namodelováno, něco naslicováno, jen se čeká na ten tisk. V době objednávky byla čekačka kolem dvou měsíců. Naprosto nechápu, jak z toho může být skoro 6. Asi někdo neumí počítat, nebo už nevím. Vědět to v té době, tak to ROZHODNĚ neobjednám. A ke všemu se dovídám takové zvěsti.

Profil Soukromé album  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2