Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 105 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Koho budete volit ve volbách do Poslanecké sněmovny 2010?
ČSSD 7%  7%  [ 10 ]
ODS 20%  20%  [ 27 ]
KSČM 3%  3%  [ 4 ]
TOP 09 29%  29%  [ 39 ]
KDU-ČSL 0%  0%  [ 0 ]
Věci Veřejné 15%  15%  [ 21 ]
Strana Zelených 1%  1%  [ 1 ]
SPO Zemanovci 4%  4%  [ 5 ]
jiná 12%  12%  [ 16 ]
nepůjdu volit 10%  10%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 136
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 08.05.2010 21:34 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2008
Příspěvky: 7230
Bydliště: Praha 9 Vinoř
Obrázky: 64
Jo Terry, ještě ti zbývá ČSSD, která ti to dobné živnostnictví zdraží tak, že skončíš na pracáku...


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 08.05.2010 23:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.1.2009
Příspěvky: 2651
Bydliště: Praha 4 -Krč, ČR
Myslím, že ta všeobecná znechucenost voličstva je cíl těch v pozadí. Dnes jsou šrouby utažené ( ale ne pro každého ) daleko víc, než jsme si před 20 lety dovedli představit a v atmosféře otrávenosti to půjde bez velkého odporu dál a dál. Všimněte si, že ta opatření zavírající ústa, zostřující šmírování všeho druhu a podobně prosazují leví i praví a i ti, kteří měli svobody plnou tlamu.

_________________
Lítám blbě, ale rád http://www.kocour111.rajce.idnes.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.05.2010 8:40 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 12.11.2009
Příspěvky: 79
Bydliště: JESENÍK,czech rep.
Já jsem si uvědomil, že místní "politické špičky" vidím a slyším nejvíc v tomto předvolebním období. Vynořily z hlubin utajení po minulých volbách a jsou zase čistí a připravení pomáhat obyčejným lidem. Jsou to ale jen hezká hesla, pro lidi s Krátkou pamětí..
Už mi nějak nejde uvěřit, že tentokrát "to myslí upřímně". :(
Řešením pro mne u voleb, bude asi odevzdat neplatný hlas. Nevím jak jinak vyjádřit nedůvěru ke všem nabízeným super alternativám..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 11.05.2010 18:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2007
Příspěvky: 5851
Bydliště: lokalita č.40 - horký adept pro HÚRAO
Ty krá**. Už to začíná! Na tohle už fakt nemam! :roll:

http://media.novinky.cz/413/214135-gallery1-edx43.jpg

U oranžovejch to bude asi hodně podobný.



P.S.: Z okna čumim na plakát "Nevolíš-zaplatíš". Radši platit než tohle volit!


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 14.05.2010 15:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.10.2008
Příspěvky: 1708
Bydliště: Praha Kunratice
Ty jo, sem se do tohohle auditka bal kouknout, hlavne kvuli vysledkum hlasovani, ale mile me to prekvapilo :D

Ja budu volit TOP 09, na druhem miste jsou u me Veci Verejne...

Hlavne se mi chce zvracet z modrych a oranzovych billboardu - vsude jen prazdna totalne populisticka hesla a vzajemne urazky - absolutne zadny zajem predstavit opravdovy program nebo nejake realne cile - strasny...

_________________
Nejlépe to nosí nad hlavou a ještě ke všemu směrem do slunce.
Nejlepší investice jsou peníze vyhozené do vzduchu.
Žádný učený ještě z nebe nespadl.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 14.05.2010 16:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2007
Příspěvky: 5851
Bydliště: lokalita č.40 - horký adept pro HÚRAO
were píše:
Ja budu volit TOP 09, na druhem miste jsou u me Veci Verejne...


Vono máš nakonec stejně jedno koho zvolíš. Buď vznikne koalice do leva a nebo do prava. A kdyby to mělo skončit plichtou (hodně velká pravděpodobnost), tak si strany nějaké kusy nakoupí. To je jako ve sportu! Máš many? Tak si kupuješ! A tady už se na výsledek voleb koukat nebude!

Jinak z politické kurtizány jménem Kalousek taky nejsem kdovíjak odvařenej. Přišla mi od něj složenka na pěkný prachy. Že prej mam zacálovat státní dluh! Vzhledem k tomu, že celkem dost dlouho seděl na financích mi to od TOP 09 příde jako naprostej vrchol politické arogance!

Jestli pudu k volbám, tak snad budu volit Cibulku. Víc už toho zkazit nemůžu! :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 14.05.2010 16:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
Doktor píše:
Vono máš nakonec stejně jedno koho zvolíš...

K tomu viz odkaz http://www.rcmania.cz/modules.php?name= ... 812#366812


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 14.05.2010 16:23 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Jen pro pořádek: Na financích sedí sněmovna, nikoliv ministr financí. A sněmovna v r. 1993 vyrobila zákony, na jejichž základě jde dnes ze 100 vybraných kaček 81 na mandatorní výdaje (převážně sociální). Jen 19 jde na provoz státu. A to jaksi nestačí a nebude stačit žádnému ministrovi financí. Základem je změnit ty zákony, jnak složenka pořád poroste.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 14.05.2010 16:33 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2008
Příspěvky: 7230
Bydliště: Praha 9 Vinoř
Obrázky: 64
Tak tak...
A rychlost jeho růstu můžou závidět i závodníci kolem pylonů:
http://cms-consulting.org/dluh/dluh-CZ.htm


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 14.05.2010 17:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
RiMr píše:
Tak tak...
A rychlost jeho růstu můžou závidět i závodníci kolem pylonů:
http://cms-consulting.org/dluh/dluh-CZ.htm

Česko je jenom ubohý břídil co se vůbec neumí pořádně zadlužit. :lol: Při mezinárodním srovnání ať už ve světě nebo v EU je zadluženost Česka podprůměrná.

Zadluženost zemí ve světě
http://www.finance.cz/zpravy/finance/26 ... -ve-svete/

Mluví se o tom, že problémem je vyšší tempo růstu dluhu v posledních deseti letech, ale my přece jenom doháníme ty co lížou smetanu.

Když se na to podíváte tak za náma jsou v rámci EU s nižší mírou zadluženosti fakt už jenom samé "sračkózní" země. Proč bychom si měli pořád jenom utrhovat od huby když si ostatní cpou pupky, dluhy nedluhy a ještě se na ně ostatní budou skládat, aby je zadotovali. Na Řecko už se skládají. Tak sakra já chci taky pořádný státní dluh a fofrem ať máme příští rok minimálně 80% HDP a ne ubohejch 33% co máme teď a ať nás EU taky kouká zadotovat ve splácení dluhu. :twisted: :twisted: :twisted:


Naposledy upravil Drondys dne pát 14.05.2010 17:48, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 14.05.2010 17:45 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
No, na rozdíl od naší oranžové sliboltechny se jinde už chytili za nos a začínají rozpočtová pravidla měnit. Portugalsko, Španělsko, Itálie...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 14.05.2010 18:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
zdzd píše:
No, na rozdíl od naší oranžové sliboltechny se jinde už chytili za nos a začínají rozpočtová pravidla měnit. Portugalsko, Španělsko, Itálie...

To jenom proto. že se na ně upnula pozornost po Řecku tak o tom začli "hlasitě kecat" a provádějí spíš jenom kosmetické úpravy, ale výraznější skutek utek. Nevěřte tomu, že se to rychle a výrazně zlepší, zejména ne v Itálii o Řecku ani nemluvě (to nakonec zkrachuje tak jako tak a ty prachy co do nich EU nacpe stejně vyletí komínem).

I kdyby Česko zvýšilo svoji zadluženost do konce příštího roku tolik jako za posledních 10 let a i kdyby Itálie svůj dluh naopak do konce příštího roku snížila na polovinu, což je vysoce nepravděpodobné, tak by jsme je pořád v procentech zadluženosti k HDP ani zdaleka nedohnali.

Stručně řečeno, i kdybychom začali "brzdit" tak nejdříve za pět let tak to pořád v pohodě ubrzdíme tak, že budeme mít menší míru zadluženosti než spousta zemí v EU, a to zdaleka nejen jako Itálie.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 14.05.2010 19:19 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2008
Příspěvky: 7230
Bydliště: Praha 9 Vinoř
Obrázky: 64
Nevim, no... Přijde mi to jak s kradením. To že ostatní kradou, neznamená že to je normální a že budu krást i já. I kdybych kvůli tomu měl mít o tři centimetry v pase míň...
Jak to bylo v tom filmu Dvanáct rozhněvaných mužů?
"A můžete vy mi k sakru povědít, proč ste porád tak slušnej?!!!"
"Ze stejného důvodu proč vy ne. Jsem tak totiž vychovaný..."


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 14.05.2010 19:30 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9092
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Já si od modrých fóglů neslibuju žádné zázraky, stejně tak je to s TOP 09. VV jsou ukřičení žvanilové - jejich občanské hlídky a John hovoří za vše. Mimochodem, kdo měl možnost aspoň trochu nahlédnout pod pokličku vlastních očí, ví, že si příběhy reportáží upravovali pro svou potřebu a nikoliv podle pravdy. Ovšem to co slibuje ředitel zeměkoule Jyrka se svou squadrou azurou je návrat do 50-tých let. On bude rozhodnovat, kdo bude moci vydávat tiskoviny, on bude rozhodovat o čem se v nich bude psát, on bude rozhodovat jak se co má dělat, jen on ví co je pro lidi dobré, jen ON. Nebýt jeho a shnilkých brambor, tak prasata nemají co žrát :lol: . Třídní nepřítel se vždycky najde, asi jich bude zase 5 - jaro, léto, podzim, zima a imperialismus (resp. modrý ftáci). A že už jich má pěkně dlouhý seznam!
Je skutečně problém někoho vybrat. Jinak o nutnosti změnit rozpočtopvá pravidla hovořilo mnoho politiků už dřív, Řecko jen nahrálo vodu na mlýn - 13 - 16 plat, důchod už od 53 atd., to je víc než sliboval komunismus.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 14.05.2010 20:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
RiMr píše:
Nevim, no... Přijde mi to jak s kradením. To že ostatní kradou, neznamená že to je normální a že budu krást i já. I kdybych kvůli tomu měl mít o tři centimetry v pase míň...

Srovnáváte nesrovnatelné. Dluhy nejsou protizákonné. Držet se příliš nízko tak jako se stále drží Česko tj. myšleno pod průměrem je naopak zločin na občanech ČR, protože pak si stát a potažmo i spousta lidí v něm nic pořádně nemůže dovolit, ale přitom tím, že se šetří se nic nezíská, protože ostatní země co nešetří a cpou si pupky za nás, nás stejně ještě víc "přitlačí k zemi". Jsme a vždy budeme závislí na ostatních zemích EU. Představa, že když budeme mít nadprůměrně nízký dluh, tak že budeme naprosto v pohodě je naprostý nesmysl. Zadlužení je běžná věc a využívá to většina zemí, a to i ekonomicky s námi srovnatelných a přitom ve větší míře než my. Nedělejte z toho něco jiného !!!


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 105 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz