Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Myslím si :
Že jsou pražáci nenažraní 29%  29%  [ 6 ]
Že pražáci nejsou nenažraní 48%  48%  [ 10 ]
Je mi to jedno 24%  24%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 21
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 13:52 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2007
Příspěvky: 260
Bydliště: Zdiby
arda1 píše:
Co se týče asi obecných antipatií k pražákům je vaše(nebrat osobně-obecně myšleno) nadřazené chování- já su pražák kdo je víc... Přitom když byla Velkomoravská říše tak jste v práglu lezli ještě po stromech... :wink: :lol: :lol: :lol:


Ti nevim....ale jak zde bylo napsáno.... už dávno zanikla :-) A vše má své důvody.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 13:57 
Mazák
Mazák

Registrován: 19.8.2007
Příspěvky: 8426
Pragocentrismus fici i na manii :lol: no ja uz si teda dam jen to povestne kaficko a hodim si relax 8) Nak


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 13:58 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 28.8.2010
Příspěvky: 435
jarda_chabry píše:
Ti nevim....ale jak zde bylo napsáno.... už dávno zanikla

Praha kdyby nebyla takovým usurpátorem a všemožně neutiskovala okolní regiony tak už by taky dávno zanikla. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 14:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2008
Příspěvky: 858
Bydliště: Praha 4
Obrázky: 0
Ještě že jsem Sudeťák :oops: . Tahle vaše osočování mne docela se*ou! Už jen tvrzení něčeho jako pragocentrizmus a nebo - já SU pražák - to může říct jen moravák naplavenej do Prahy a povyšovat se ve své omezenosti doma když přijede na návštěvu .... Chlapci kua dyť už ve svých letech byste měli vědět, že tyhle věci jdou mimo obyčejné lidi! Osobně mám rád umění, miluju staré "evropské" mistry, z akce Epopej se mi líbí to, že se na ni půjdu konečně podívat, protože na Moravu se v současnosti dostanu pouze na BVV a ještě pracovně... Ale že by tady byli lidi co se dokážou napadat kvůli "původu" - do pihele tmavýho - všichni jste se narodili bosí a s holým zadkem! Kvůli takovýmhle kecům se vždy rozkmotří malé státy a vznikají ještě menší a pak je to úplně na hhhhh. Fuj :evil:

_________________
geo


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 14:12 
Mazák
Mazák

Registrován: 19.8.2007
Příspěvky: 8426
Citace:
z akce Epopej se mi líbí to, že se na ni půjdu konečně podívat, protože na Moravu se v současnosti dostanu pouze na BVV a ještě pracovně


Aha, tak uz je mi jasny proc Ostrava nedostala "Mesto Kultury", ale Plzen. Inu do Plzne je to bliz co vy line lemry? :D Nak


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 14:21 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 14.3.2008
Příspěvky: 13
Praha za to nemůže (tu mám rád), ale pražáci, tedy ne všichni jen cca 90%. Zrovna tak jako dopravní nehody, jak tu někdo zmínil. Vždy když tam nějakou vidím tak je to několik pražáků narvaných v sobě. Platí totiž že inteligenci nahrazují machrováním, arogancí a hrubým chováním. Když ale mají něco předvést, tak vznikají Macocy v Praze, zkurvené obchvaty... Často se zasměji nad tím co pražák dokáže a to i v příspěvcích zde. Ale jak to má chudák udělat, když je neschopný a má potřebu se předvést


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 14:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.8.2008
Příspěvky: 905
Bydliště: Buštěhrad
To je nářez.
Ad nehody pražáků. V této republice jezdí určitě nejvíc aut s registrací v Praze a tak jich bude i statisticky nejvíc v bouračkách. Navíc asi nebudeme jediná firma, která má pobočku někde jinde a auta tam jsou taky na "cajzl" RZ.
Zrovna minulý týden kolega z Opavské pobočky přehodil kdesi na Moravě firemní Pajero v zatáčce přes boudu (auto totálka on naštěstí bez zranění). To si asi místní co jeli kolem rozstřískaného auta "nenažraného cajzla" užili pocit zadostiučinění....


Naposledy upravil Jetson dne čtv 07.10.2010 14:37, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: RE
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 14:36 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2007
Příspěvky: 260
Bydliště: Zdiby
KarelSkala píše:
jarda_chabry píše:
Ti nevim....ale jak zde bylo napsáno.... už dávno zanikla

Praha kdyby nebyla takovým usurpátorem a všemožně neutiskovala okolní regiony tak už by taky dávno zanikla. :wink:


Ještě že jsem se z ní odstěhoval...... teda jen 2 km, ale přeci :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 14:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.6.2009
Příspěvky: 1102
Bydliště: Frenštát Pod Radhoštěm.
Obrázky: 9
Co je co je???Už se perou??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 14:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
Kde bude Epopej je mi úplně fuk. Spíš by mě zajímalo, kdo z těch, kteří tu tak svorně nadávají na Prahu ji někdy alespoň viděl.

Napadá mě hláška z Foresta Gumpa: "Pro hlupáka, každý hloupý"

Pracovně jezdím po celé republice a lidé jsou podle mě všude stejní. Není rozdíl mezi Čechem a Moravákem. Měl jsem pocit, že modeláři jsou v pohodě a dostatečně chytří na to, aby to pochopili.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 14:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Dva roky vojny a rok na montáži je ti málo? :wink:

_________________
ICQ 638556901


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 14:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Přidáno hlasování - uvidíme co si lidi myslí a kde je pravda.. :wink:

_________________
ICQ 638556901


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 14:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.10.2008
Příspěvky: 1708
Bydliště: Praha Kunratice
to Geo > to nema cenu resit :D Vzdycky se najdou takovi co budou tvrdit ze moravaci jsou takovi, prazaci zase takovi, ale v ocich normalnich lidi delaji hlupaky jen sami ze sebe. My ostatni proste kecame o letadylkach a chodime spolu litat, at uz jsme odkudkoliv :D

_________________
Nejlépe to nosí nad hlavou a ještě ke všemu směrem do slunce.
Nejlepší investice jsou peníze vyhozené do vzduchu.
Žádný učený ještě z nebe nespadl.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: RE
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 14:46 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2007
Příspěvky: 260
Bydliště: Zdiby
Kos píše:
Praha za to nemůže (tu mám rád), ale pražáci, tedy ne všichni jen cca 90%. Zrovna tak jako dopravní nehody, jak tu někdo zmínil. Vždy když tam nějakou vidím tak je to několik pražáků narvaných v sobě. Platí totiž že inteligenci nahrazují machrováním, arogancí a hrubým chováním. Když ale mají něco předvést, tak vznikají Macocy v Praze, zkurvené obchvaty... Často se zasměji nad tím co pražák dokáže a to i v příspěvcích zde. Ale jak to má chudák udělat, když je neschopný a má potřebu se předvést


Když po Jižní spojce projedou 10-ti tisíce aut, tak se bouračka stane hned. Možná bys ten tunel na Letný udělal líp, zkus Metrostavu poradit, třeba Tě zaměstnají..... Obchvat okolo Horní Dolní skutečně potřeba neni, ale zkus stát v koloně i hodinu. A rychlost? Ve všech větších a velkých městech je život rychlejší..... to souvisí i s rychlostí jízdy.

A nakonec, neschopnost se neznačí tím, kde člověk bydlí..... Ubohost je házet všechny do jednoho pytle.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 14:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.5.2008
Příspěvky: 1427
Bydliště: Hradec Králové
Obrázky: 0
http://www.youtube.com/watch?v=VF_L65CjdJc

:wink: :lol: :lol: :lol: :lol: 8)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz