Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Místo na ježdění s RC autem
PříspěvekNapsal: úte 21.08.2018 21:33 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.5.2010
Příspěvky: 27
Bydliště: Holice
Ahoj. Taky jsem shanel, ale moc jich tu neni. Da se jezdit treba na Horním Jeleni, tam je draha a nadsenci. Mam to kousek, ale zatim jsem tam jeste jezdit nebyl, ale volal jsem majiteli drahy a pry po domluve by me tam pustil i samotneho nebo s nima. Maji ale spalovaci motory a ja elektro, tak to je proti nim spis takova hracka. :-)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Místo na ježdění s RC autem
PříspěvekNapsal: úte 21.08.2018 21:41 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 21.8.2018
Příspěvky: 3
Aha nj já mám taky spalovak
A někde kolem pce nic není, nevíš?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Místo na ježdění s RC autem
PříspěvekNapsal: stř 22.08.2018 6:44 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.5.2010
Příspěvky: 27
Bydliště: Holice
Prave v okoli Pardubic tenkrat nic nebylo. Byla jedna draha v HK, ale ta byla spis na elektro auta a taky byla myslim nakonec zrusena. Ptal jsem se i kluku v modelarske prodejne, meli tam seznam mist, kde se da jezdit v okoli PU, ale nebyl moc aktuální a z celeho seznamu zbylo právě jen to Horni Jelení. Pardubice a okoli na auta neni nic moc. Popremyslej spis o letadlech :-) litam uz nekolik let a auto jsem si poridil spis na blnuti a v porovnani s letadlama je to nuda. A jak uz nekdo psal, ze kdyz budes jezdit s autem sam, tak to brzo omrzi a neni to ono. Chce to kolektiv a zavody, jinak to dlouho nebavi - je to nejen moje zkusenost. Posledni dva roky mi auto lezi na skrini a vytahnu ho jen nekolikrat za rok s dětma na zahrade. Litani je zbavnejsi (aspon pro me) a jsou daleko vetsi moznosti v nasem okoli a spousta lidi, které litaji.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Místo na ježdění s RC autem
PříspěvekNapsal: pon 17.12.2018 14:45 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
michalEG píše:
Prave v okoli Pardubic tenkrat nic nebylo. Byla jedna draha v HK, ale ta byla spis na elektro auta a taky byla myslim nakonec zrusena. Ptal jsem se i kluku v modelarske prodejne, meli tam seznam mist, kde se da jezdit v okoli PU, ale nebyl moc aktuální a z celeho seznamu zbylo právě jen to Horni Jelení. Pardubice a okoli na auta neni nic moc. Popremyslej spis o letadlech :-) litam uz nekolik let a auto jsem si poridil spis na blnuti a v porovnani s letadlama je to nuda. A jak uz nekdo psal, ze kdyz budes jezdit s autem sam, tak to brzo omrzi a neni to ono. Chce to kolektiv a zavody, jinak to dlouho nebavi - je to nejen moje zkusenost. Posledni dva roky mi auto lezi na skrini a vytahnu ho jen nekolikrat za rok s dětma na zahrade. Litani je zbavnejsi (aspon pro me) a jsou daleko vetsi moznosti v nasem okoli a spousta lidi, které litaji.

Lítám éra cca 30let a letos jsem si odskočil k autům a baví mne to. Jezdíme tady s chlapy na expedice, off-road dráha se staví někde u Hrádku a on-road se jezdí za letištěm u Mountfieldu


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Místo na ježdění s RC autem
PříspěvekNapsal: stř 27.02.2019 13:52 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 11.2.2019
Příspěvky: 20
Zdravím,

někdo v Brně zajezdit? Vlastním buggy 1/8, takže buď nějaká venkovní dráha, parkoviště nebo lehký offroad, ale ještě je dost mokro, tak bych nerad vyloženě do bahna.

Kdyby se někdo přidal, dejte vědět do zpráv, ať nachystám stroj! :-)

_________________
Arrma Typhon 6s, Arrma Fury BLX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Místo na ježdění s RC autem
PříspěvekNapsal: úte 20.10.2020 9:38 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2015
Příspěvky: 21
Ahoj všem, jak to vypadá v Praze a okolí ? Jezdíte někdo někde offroad kromě Opatovský dráhy ? Nevíte někdo jak je to s dráhou ve Štěrboholích ? Jestli někdo víte o nějakém plácku nebo ještě lépe dostupné dráze tak budu rád, popř. jsem pro nějaký společný pojezd :)

Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Místo na ježdění s RC autem
PříspěvekNapsal: pát 09.04.2021 4:42 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 30.9.2017
Příspěvky: 8
ahoj, někdo z Třebíče a okolí?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Místo na ježdění s RC autem
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2021 11:32 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.10.2021
Příspěvky: 1
Nevíte někdo o off-road dráze Pardubice a okolí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Místo na ježdění s RC autem
PříspěvekNapsal: stř 19.01.2022 15:13 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.7.2010
Příspěvky: 54
Bydliště: Praha
Ahojte,

Hladam partaka/ov na jazdenie v Prahe a okoli. Planujem v blizkej dobe kupit x-maxxe a podla webu rcmapy.cz je tu dost vela prilezitosti kde sa da v rozumnej vzdialenosti dojst autom a poriadne trate otestovat:) Tak ak by sa chcel niekto pridat urcite napiste SS.

_________________
Traxxas E-Revo 1/16, Arrma Kraton


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Místo na ježdění s RC autem
PříspěvekNapsal: stř 19.01.2022 17:45 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.5.2005
Příspěvky: 885
Bydliště: Žatec
Blog: Zobrazit blog (1)
Zdravím, v Mostě mají kluci dráhu. Jos


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Místo na ježdění s RC autem
PříspěvekNapsal: čtv 19.05.2022 22:47 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 16.5.2015
Příspěvky: 155
Bydliště: u Kladna
Ahoj zdravím všechny,
chtěl bych upozornit na zajímavou lokalitu "Vinařická horka" u Vinařic (kousek od Kladna) Je tam několik míst, kde se těžil kámen. Roklinky a pod. Něco je zarostlé a vymleté cesty od vody- prostě divočina.
Odkaz na mapu : https://mapy.cz/s/fetadavoka
odkazy na fotky: https://mapy.cz/s/nebukubote a ještě jeden:
https://www.google.com/search?source=un ... OthG_DuMQM

Taky hledám někoho z Kladenska, kdo by byl tak hodný a chtěl se podělit o nějakou osobní zkušenost a pomohl s výběrem auta na expedice a pod. Mohu i všední dny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Místo na ježdění s RC autem
PříspěvekNapsal: pát 20.05.2022 12:46 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 29.12.2015
Příspěvky: 119
Bydliště: Louny
Makey píše:
Ahoj zdravím všechny,
chtěl bych upozornit na zajímavou lokalitu "Vinařická horka" u Vinařic (kousek od Kladna) Je tam několik míst, kde se těžil kámen. Roklinky a pod. Něco je zarostlé a vymleté cesty od vody- prostě divočina.
Odkaz na mapu : https://mapy.cz/s/fetadavoka
odkazy na fotky: https://mapy.cz/s/nebukubote a ještě jeden:
https://www.google.com/search?source=un ... OthG_DuMQM

Taky hledám někoho z Kladenska, kdo by byl tak hodný a chtěl se podělit o nějakou osobní zkušenost a pomohl s výběrem auta na expedice a pod. Mohu i všední dny
Ideální na facebooku, jsou tam skupiny expedičáků. Jezdí i ve Slaném, případně Beroun atd. Já to mám k tobě kousek dál.

_________________
http://mara126.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz