Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 548 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 37  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: čtv 01.11.2018 10:35 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 20.9.2014
Příspěvky: 91
Ahoj, v létě se můžeme sejít u Lutové.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: pát 07.12.2018 13:58 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.2009
Příspěvky: 231
Bydliště: Liberec
Obrázky: 1
Ahoj,
Kdyby se našel někdo v okolí Liberce, kdo by se chtěl přidat mezi kolektiv leteckých modelářu rádi ho u nás na letišti v Mníšku přivítáme. Poslední dobou nás trochu ubylo a byla by škoda to zabalit.


Admin edit: Mám informaci, že se letiště zavírá.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: pát 14.12.2018 16:41 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 18.8.2011
Příspěvky: 450
Blog: Zobrazit blog (1)
Nebalte to.
Proniknete aspoň do některých škol a začněte od základu.
V Liberci přece byly kdysi pořádány 14 denní kurzy pro leteckomodelářské instruktory. Sám jsem tam v létě roku 1952 byl.
J.Lněnička


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: sob 29.12.2018 14:19 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 24.1.2018
Příspěvky: 17
Kdo nauci letat s rc modelem Brno a okoli simulator nezabira deset modelu na padrt rozbite asi se to nenaucim


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: sob 29.12.2018 17:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.5.2013
Příspěvky: 1538
Bydliště: Brno
olegfrancie píše:
Kdo nauci letat s rc modelem Brno a okoli simulator nezabira deset modelu na padrt rozbite asi se to nenaucim
Napiš co máš za model, jaké vybavení, případně zkušenosti.
Jaký létáš mode?

_________________
MC-20HOTT,DS-16,X10S,14SG,S-trino MkII,SpeedFire, Extra 102",MiniCorado,LOGO550SE,Goblin570


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: sob 29.12.2018 17:36 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 24.1.2018
Příspěvky: 17
BoŠ píše:
Napiš co máš za model, jaké vybavení, případně zkušenosti.
Jaký létáš mode?

beta 1400 samokridlo HODWING a dalsich asi pet modelu zkusenosti z mladi s upoutanyma modelama pouzivam mod 2


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: sob 29.12.2018 17:39 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 24.1.2018
Příspěvky: 17
olegfrancie píše:

beta 1400 samokridlo HODWING a dalsich asi pet modelu zkusenosti z mladi s upoutanyma modelama pouzivam mod 2[/quo
neco malo zvladnu odstartovat ale vetsinou se neumim vratit a nejde mi let proti me takze stale chodim pro model daleko do pole


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: sob 29.12.2018 19:52 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 14.6.2016
Příspěvky: 103
Bydliště: Kladno
olegfrancie píše:
Kdo nauci letat s rc modelem Brno a okoli simulator nezabira deset modelu na padrt rozbite asi se to nenaucim
Také jsem si připadal, že pořád mám jen samé havárie a létat se nenaučím. Možná to bylo věkem a pomalými reakcemi a pak už stresem, abych zase něco neudělal špatně. Naposled jsem před tím trochu létal s nějakou A3 někdy po roce 1970.

Pomohl mě mimořádně pomalý a téměř nerozbitný EzFly Trainer : https://premsvo.wordpress.com/ezfly-trainer/ . Ve srovnání s Sky Surfer X8 (podobné Beta 1400) létá poloviční rychlostí a vydrží daleko více. Například s EzFly jsem měl jen jednu lehkou havárii, s X8 cca 30 havárií, z toho několik těžkých, viz https://premsvo.wordpress.com/sky-surfer-x8/ .
Na EzFly jsem ztratil strach z létání, když jsem něco pokazil, tak byl čas to napravit. Jeho hlavní nevýhoda je, že stavebnice se prodává jen v USA, musel jsem si všechno udělat sám, včetně plánků.

V ČR ale lze koupit něco podobného jako stavebnici pod názvem Step One. Je o tom tady celé vlákno, doporučuji přečíst.

Ještě k simulátorům: většina bezplatných (FMS a pod.) mě nic nenaučila. Pomohl až bezplatný MULTI Flight Simulator od Multiplexu. Například simulace Easy Staru 2 (mám i uvedený model) je opravdu velice realistická, ale je jen pro verzi bez křidélek (bezplatná). Podrobněji na https://premsvo.wordpress.com/multi-flight-simulator/ .

Snad Ti moje zkušenosti pomohou. A kdybys potřeboval, tak Tě klidně nechám létat s mým EzFly, ten asi nerozbiješ. Bohužel jsem ale z Kladna a mám vysílačku mod 1.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: sob 29.12.2018 21:17 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 24.1.2018
Příspěvky: 17
PremSvo píše:
Také jsem si připadal, že pořád mám jen samé havárie a létat se nenaučím. Možná to bylo věkem a pomalými reakcemi a pak už stresem, abych zase něco neudělal špatně. Naposled jsem před tím trochu létal s nějakou A3 někdy po roce 1970.

Pomohl mě mimořádně pomalý a téměř nerozbitný EzFly Trainer : https://premsvo.wordpress.com/ezfly-trainer/ . Ve srovnání s Sky Surfer X8 (podobné Beta 1400) létá poloviční rychlostí a vydrží daleko více. Například s EzFly jsem měl jen jednu lehkou havárii, s X8 cca 30 havárií, z toho několik těžkých, viz https://premsvo.wordpress.com/sky-surfer-x8/ .
Na EzFly jsem ztratil strach z létání, když jsem něco pokazil, tak byl čas to napravit. Jeho hlavní nevýhoda je, že stavebnice se prodává jen v USA, musel jsem si všechno udělat sám, včetně plánků.

V ČR ale lze koupit něco podobného jako stavebnici pod názvem Step One. Je o tom tady celé vlákno, doporučuji přečíst.


Ještě k simulátorům: většina bezplatných (FMS a pod.) mě nic nenaučila. Pomohl až bezplatný MULTI Flight Simulator od Multiplexu. Například simulace Easy Staru 2 (mám i uvedený model) je opravdu velice realistická, ale je jen pro verzi bez křidélek (bezplatná). Podrobněji na https://premsvo.wordpress.com/multi-flight-simulator/ .

Snad Ti moje zkušenosti pomohou. A kdybys potřeboval, tak Tě klidně nechám létat s mým EzFly, ten asi nerozbiješ. Bohužel jsem ale z Kladna a mám vysílačku mod 1.

dik za info simulator od multiplexu taky pouzivam


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: sob 29.12.2018 21:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.5.2013
Příspěvky: 1538
Bydliště: Brno
olegfrancie píše:
dik za info simulator od multiplexu taky pouzivam
A na simulátoru ten let k sobě zvládneš?
Mám Step One, létám mode 1, mám rádia Frsky, Graupner a Jeti, co máš ty?

_________________
MC-20HOTT,DS-16,X10S,14SG,S-trino MkII,SpeedFire, Extra 102",MiniCorado,LOGO550SE,Goblin570


Naposledy upravil BoŠ dne sob 29.12.2018 21:43, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: sob 29.12.2018 21:41 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 24.1.2018
Příspěvky: 17
BoŠ píše:
A na simulátoru ten let k sobě zvládneš?

Obcas spis nemam moc casu sednu si ktomu pakrat za tyden ale je to lepsi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: sob 29.12.2018 21:44 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 24.1.2018
Příspěvky: 17
olegfrancie píše:
Obcas spis nemam moc casu sednu si ktomu pakrat za tyden ale je to lepsi

ale zkusim stabilizaci a uvidim spis litam stim kridlem jak s betou pac jsem lital za mlada prave s upoutanymy combaty


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: pát 22.02.2019 11:59 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 18.5.2017
Příspěvky: 348
Bydliště: Nymburk, ČR
Ahoj, hledám někoho kdo chodí (chtěl by) lítat do Nymburka na letiště. Snad jsem se konečně dopracoval tak, že budu moc chodit pravidelněji... Momentálně lítám hlavně se swishem, potom taky občas s čejkou a samokřídlem s800, občas taky točím nebo lítám s fpv..
Ideálně v úterý nebo o víkendu, ale je mi to vlastně asi jedno :D Prostě, abychom mohli lítat ve více, radit si atd...
Šnek

_________________
Když už, tak už...
Sky Surfer X8, Tomahawk II, EPP Piper, Airboati, Čejka,S800, Swish, Flysky FS-i6X


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: ned 24.02.2019 11:27 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 8.8.2017
Příspěvky: 996
Bydliště: JABLONECKO
Nenašel jsem správné téma tak to píši sem,v MAXIBAZARU někdo píše že našel RC letadlo snad někde na LITOMĚŘICKU tak kdyby někomu náhodou chybělo ....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Hledám kolegu na létání - Jihlava
PříspěvekNapsal: stř 20.03.2019 13:12 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 20.3.2019
Příspěvky: 1
Ahoj,
hledám nějakého nadšence do létání.

Zatím jezdím/létám sám, většinou Komárovice letiště. Takže pokud by se někdo rád přidal budu jen rád.

Tento rok mě čeká druhá vážnější sezóna, kdy přecházím na pylony a akrobatické.

Klidně i začátečník..


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 548 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 37  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz