Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Fiede remorkér
PříspěvekNapsal: pon 28.09.2020 15:38 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.2.2013
Příspěvky: 532
Bydliště: ČR
Zdravím,
pro vnuka bych chtěl koupit tuto loďku ( chci ji napájet baterkou 2 S a ovládat obousměrným regulátorem), ale mám problém , čím ji ovládat. Pro letadla mám Auroru 9 X a proto Vás chci požádat, jestli někdo zná tuto soupravu : 2.4 GHz přijímač pro KT2S vysílač
Dvoukanálová volantová RC souprava 2,4GHz FHSS: Sada obsahuje vysílač a 2-kanálový přijímač.
Našel jsem ji u prodejce Rc Profi. cz. Odkaz:https://www.rcprofi.cz/2.4-ghz-prijimac-pro-kt2s-vysilac
Pokud by byla vhodná, co budu ovládat s dvěma kanály. Předpokládám řízení kormidla a rychlost, popř. nějaký modul pro světla a pod.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Fiede remorkér
PříspěvekNapsal: pon 28.09.2020 19:34 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie

Registrován: 22.7.2012
Příspěvky: 4506
Bydliště: Zvole u Prahy
Obrázky: 0
Ten odkaz obsahuje dle mne pouze přijímač.
celý je to dražší
https://www.trivox.cz/?section=item&id=103436&lang=en


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fiede remorkér
PříspěvekNapsal: pon 28.09.2020 19:51 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.2.2013
Příspěvky: 532
Bydliště: ČR
Zdravím,
teď jsem koukal ještě u Domanského :https://profimodel.cz/cs/ghz/120981-24-ghz-prijimac-pro-kt2s-vysilac-3700624533188.html _ 2.4 GHz přijímač pro KT2S vysílač
Dvoukanálová volantová RC souprava 2,4GHz FHSS: Sada obsahuje vysílač a 2-kanálový přijímač.
Myslím si tedy, že je to za přijimač a vysílač.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fiede remorkér
PříspěvekNapsal: pon 28.09.2020 21:46 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.3.2009
Příspěvky: 382
Bydliště: Strakonice, ČR
Nevím kde plánuješ s lodí jezdit, ale při délce 164mm je vhodná maximálně do vany. Taky všechny komponenty musíš kupovat miniaturní, včetně baterie, takže ani doba jízdy nebude nic moc. Radši bych se kouknul pro začátek na nějakou loď třeba od Vladyky, můžeš pak použít i tvojí vysílačku a baterie z letadel, cenově budeš na půlce toho co za tu malou. Volantová vysílačka je vhodnější spíš pro rychlíky, na ostatní lodě je lepší normální vysílač.

_________________
Jeti DC-24, Element F5J, Enjoy3, Piper 2,8
lodě Tito Neri, Smit Japan, Parat, Ragazza, Genesis.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fiede remorkér
PříspěvekNapsal: úte 29.09.2020 7:15 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie

Registrován: 22.7.2012
Příspěvky: 4506
Bydliště: Zvole u Prahy
Obrázky: 0
No nadpis je jasný. Prodává pouze přijímač. Ale je na tobě komu skočíš na špek. Zavolat tam asi není problém, že.
Všimni se, že ty popisy jsou jeden jak druhej. Prostě klucí používaj pouze tlačítka Control copy a nepřemejšlej u toho.
Dej pak vědět, co ti přišlo :D .


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fiede remorkér
PříspěvekNapsal: úte 29.09.2020 7:36 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie

Registrován: 22.7.2012
Příspěvky: 4506
Bydliště: Zvole u Prahy
Obrázky: 0
jakub37 píše:
Nevím kde plánuješ s lodí jezdit, ale při délce 164mm je vhodná maximálně do vany. Taky všechny komponenty musíš kupovat miniaturní, včetně baterie, takže ani doba jízdy nebude nic moc.


S tím bych nesouhlasil. Ano, je to malý, a cena za zmenšeninu v detailech vychází dost. Ale při bezvětří naprosto v pohodě kdekoli a za větru na rybníku to bude jako na otevřeném moři maketově :D .
Je to širokej trup, takže lipoly 2-3s tam dostane klidně 250 mah a asi i větší. Při spotřebě do 1 A bude jezdit čtvrt hodiny. Mám 25 cm lodičku a na elektromotor ze serva a jezdí dost svižně. Regl 2 A.
Chce to dát anténu u přijímače výš nad úroveň vody. Aby ve vlnkách neztrácela 2,4 signál.
Pěkně to utěsnit je předpoklad.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fiede remorkér
PříspěvekNapsal: úte 29.09.2020 21:55 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 26.6.2011
Příspěvky: 39
Bydliště: MORAVA
Loď i kdyź maketovou taky už řídím volantovkou , je skladnéjší a úplně staćí ……. mrkni na vysílačky u BIGHOBBY , za cenu kolem 1500,- se tam dají pořídit i 6ti kanály pultové a do tisícovky 3CH volantovky ……… https://www.bighobby.cz/VYSILACE-PRIJIM ... ge=1&man=9

Jinak samozřejmě jde objednat z ćíny a nebo mrknout po bazarech na netu - spousta lidí se zbavuje vysílaček ať už starších nebo i fungl nových z RTR setů aut.
Pokud bys třeba šel dovolantovky 40 MHz antény , tak se na bazarech dá Himoto , Graupner nebo Futaba 3CH sehnat i do 300kč a na vodu jsou tyhle 40 lepší než 2,4GHz.

Odkud jsi ? Nějaké setovky 2,4GHz v dílně mám …….


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fiede remorkér
PříspěvekNapsal: stř 30.09.2020 11:10 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.2.2013
Příspěvky: 532
Bydliště: ČR
Zdravím, ,
dík za info a nabídku. Ještě se zřejmě ozvu. Teď , v sobotu jedu ještě ke známému, taky mě něco nabídnul.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz